• zaterdag 25 september, 11:45 uur
    Hermes DVS 2 - Lekkerkerk 2
  • zaterdag 25 september, 14:15 uur
    Botlek JO17-3 - Hermes DVS JO17-2
  • zondag 26 september, 12:00 uur
    Hermes DVS 2 - Besiktas 3
  • zaterdag 25 september, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-4 - St.Hooger JO11-1
  • zaterdag 25 september, 09:00 uur
    HWD JO8-1 - Hermes DVS JO8-1
  • zaterdag 25 september, 10:30 uur
    HBSS VR1 - Hermes DVS VR1
  • zaterdag 25 september, 08:45 uur
    Hermes DVS JO11-1 - MVV '27 JO11-1
  • zaterdag 25 september, 09:45 uur
    St.Hooger JO11-2 - Hermes DVS JO11-2
  • zaterdag 25 september, 08:30 uur
    Kethel Spaland JO15-2 - Hermes DVS JO15-2
  • zaterdag 25 september, 10:30 uur
    Hermes DVS JO15-3 - Smitshoek JO15-8
  • zaterdag 25 september, 10:15 uur
    GLZ Delfshaven JO11-2 - Hermes DVS JO11-3
  • zaterdag 25 september, 14:30 uur
    Hermes DVS O23-1 - Kethel Spaland O23-1
  • zondag 26 september, 10:30 uur
    Hermes DVS 3 - Victoria'04 4
  • zaterdag 25 september, 12:25 uur
    Botlek 7 - Hermes DVS 3
  • zaterdag 25 september, 10:00 uur
    Slikkerveer JO15-2 - Hermes DVS JO15-1
  • zaterdag 25 september, 14:45 uur
    VFC JO19-3 - Hermes DVS JO19-1
  • zaterdag 25 september, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-2 - Victoria'04 JO9-2
  • zaterdag 25 september, 10:00 uur
    CWO JO9-5 - Hermes DVS JO9-1
  • zaterdag 25 september, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-1 - HBSS JO13-1
  • zaterdag 25 september, 10:30 uur
    Hermes DVS JO17-1 - XerxesDZB JO17-2
  • zaterdag 25 september, 14:30 uur
    Hermes DVS 1 - Egelant.Boys 1
  • zaterdag 25 september, 14:00 uur
    SVV 3 (zat) - Hermes DVS 4

Trainingsschema 2020-2021

TijdGroep
  
Maandag 
17.50.-19.00.JO8/JO9
17.50.-19.00.JO10/JO11
19.00.-20.15.MO19
19.00.-20.15.JO19-1
20.15.-21.30. dames
Dinsdag 
17.50.-19.00.JO13
18.00.-19.15.JO15
19.00.-20.15.JO17 en JO19-2
20.15.-21.45.Zaterdagselectie
  
Woensdag 
17.50.-19.00.JO8/JO9
17.50.-19.00.JO10/JO11
19.00.-20.15.MO19
19.00.-20.15. JO19
20.15.-21.45.senioren
  
Donderdag 
17.50.-19.00.JO13
18.00.-19.15.JO15
19.00.-20.15.JO17 en JO19-2
20.15.-21.45.

Zaterdagselectie en dames


Zaterdag
9.30-10.30. Smurfentraining (Onder-7).


Startmomenten seizoen 2019-2020

 

Zaterdag 3 augustus 2019 - Zaterdag selectie senioren

Zaterdag 24 augustus 2019 - JO13 - JO15 - JO17 - JO19 en MO17

Maandag 26 augustus 2019 - JO8 / JO9 - JO10 / JO11 

Zaterdag 31 augustus 2019 - Smurfentraining (Onder-7) 

Zaterdag 31 augustus / Zondag 1 september 2019 : Start (beker) competities alle teams !

Keepertrainingen worden zo snel mogelijk bekend gemaakt.

Agenda
Geen evenementen gepland
Bekijk de hele agenda

Algemeen nieuws

21-09-21 » Voorwoord
15-09-21 » Voorwoord
02-09-21 » Voorwoord
09-08-21 » Voorwoord
31-07-21 » Voorwoord

Voetbal nieuws

01-08-21 » Voetbalsenioren
21-04-21 » Jeugdvoetbal
16-04-21 » Jeugdvoetbal
10-02-21 » Jeugdvoetbal
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing
Akkoord
Wij gebruiken cookies om de ervaring op onze website te verbeteren, statistieken bij te houden en je toegang te geven tot onze social media.
Door gebruik te maken van deze website of door op akkoord te drukken, ga je akkoord met ons cookiebeleid zoals beschreven in het privacy statement. Je kan cookies ook niet accepteren.