• zaterdag 17 augustus
    Cricket golden oldies toernooi (datum onder voorbehoud)
  • zaterdag 17 augustus
    Voetbal nostalgic cup 1e elftal
  • zaterdag 2 maart, 14:00 uur
    Hermes DVS 5 - HBSS 8
  • zaterdag 2 maart, 09:10 uur
    HBSS JO7-1JM - Hermes DVS JO7-2
  • zaterdag 2 maart, 08:45 uur
    Hermes DVS JO9-1 - GLZ Delfshaven JO9-1
  • zaterdag 2 maart, 09:45 uur
    Hermes DVS JO8-3 - MVV '27 JO8-2
  • zaterdag 2 maart, 12:45 uur
    Hermes DVS JO16-1 - Neptunus-Schiebroek JO16-2
  • zaterdag 2 maart, 13:45 uur
    Wippolder JO17-2 - Hermes DVS JO17-3
  • zaterdag 2 maart, 10:30 uur
    Hermes DVS JO17-1 - Hellevoetsluis JO17-1
  • zaterdag 2 maart, 09:00 uur
    VDL JO11-4 - Hermes DVS JO11-2
  • zaterdag 2 maart, 10:30 uur
    VFC JO9-5 - Hermes DVS JO9-3JM
  • zaterdag 2 maart, 15:00 uur
    BZC/Zuiderpark 1 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 2 maart, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-1 - Smitshoek JO13-2
  • zaterdag 2 maart, 10:30 uur
    Vitesse Delft JO15-2 - Hermes DVS JO15-2
  • zaterdag 2 maart, 14:30 uur
    Hermes DVS JO19-1 - CWO JO19-1
  • zaterdag 2 maart, 10:45 uur
    Hermes DVS 4 - CWO 7
  • zaterdag 2 maart, 15:30 uur
    v.v. Hekelingen JO17-3 - Hermes DVS JO17-2
  • zaterdag 2 maart, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-3 - GLZ Delfshaven JO13-2
  • zaterdag 2 maart, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-1 - Excelsior M JO11-3
  • zaterdag 2 maart, 08:30 uur
    Meeuwenplaat JO13-1 - Hermes DVS JO13-2
  • zaterdag 2 maart, 14:30 uur
    Ariston'80 VR3 - Hermes DVS VR1
  • zaterdag 2 maart, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-2 - CWO JO9-3
  • zaterdag 2 maart, 15:00 uur
    FCB-HWD 2 - Hermes DVS 2
  • zaterdag 2 maart, 09:45 uur
    LYRA JO8-2 - Hermes DVS JO8-1
  • woensdag 28 februari, 19:15 uur
    Slikkerveer JO17-1 - Hermes DVS JO17-1
  • zaterdag 2 maart, 12:00 uur
    Rozenburg 5 - Hermes DVS 3
  • zaterdag 2 maart, 08:45 uur
    Hermes DVS JO11-4 - Quintus JO11-2
  • zaterdag 2 maart, 08:30 uur
    Hermes DVS JO7-2 - Zwaluwen JO7-5
  • zaterdag 2 maart, 08:30 uur
    Hermes DVS JO8-2 - VDL JO8-2
  • zaterdag 2 maart, 10:45 uur
    Hermes DVS JO15-1 - Brielle JO15-2
  • zaterdag 2 maart, 08:30 uur
    PPSC MO11-1 - Hermes DVS JO11-3
  • zaterdag 2 maart, 08:50 uur
    Hermes DVS JO7-2 - Sparta (AV) JO7-1

Programma

Eventuele afkeuringen worden op de wedstrijddag zelf, zo vroeg mogelijk, gepubliceerd.

Het programma is ook opgesplitst zichtbaar, per speeldag (zat/zon) op de eigen pagina's. Zie daarvoor het submenu aan de linkerkant.

Datum
Aanvang

Thuis

Uit

02 maart
10:45 uur


Hermes DVS 4 (za) -


-


CWO 7
12:00 uur
Rozenburg 5 -
-
Hermes DVS 3 (za)
14:00 uur
Hermes DVS 5 (za) -
-
HBSS 8
15:00 uur
FCB-HWD 2 -
-
Hermes DVS 2 (za)
15:00 uur
BZC/Zuiderpark 1 -
-
Hermes DVS 1 (za)

Agenda
Bekijk de hele agenda

Voetbal nieuws

31-07-23 » Voetbalsenioren
27-07-23 » Voetbalsenioren
27-07-23 » Voetbalsenioren
15-05-23 » Voetbalsenioren
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing
Akkoord
Wij gebruiken cookies om de ervaring op onze website te verbeteren, statistieken bij te houden en je toegang te geven tot onze social media.
Door gebruik te maken van deze website of door op akkoord te drukken, ga je akkoord met ons cookiebeleid zoals beschreven in het privacy statement. Je kan cookies ook niet accepteren.