Wat is 1884?
1884 is een initiatief van het Seniorenvoetbalbestuur naar een idee van Maurice de Waart. Het is een sponsorgroep bestaande uit allerlei individuele sponsors die de voetbaltak een warm hart toedragen.
Doel
1884 heeft primair als doel het ondersteunen, in de breedste zin van het woord, van de seniorenvoetbalafdeling zowel prestatief als recreatief. Een gezonde en omvangrijke seniorenafdeling met een goede selectie is wat 1884 betreft essentieel voor het voortbestaan, de uitstraling, de groei en het gezond blijven van Hermes-DVS. Om deze reden wil 1884 daar de aandacht leggen en hierin investeren.
Uiteraard is jeugdvoetbal zeer belangrijk en ook daar zal de aandacht, zeker als de middelen dit toelaten, naar uitgaan. Het jeugdvoetbal heeft al diverse sponsorgroepen, maar eveneens is daar iedere extra financiële injectie van harte welkom.
We willen zorgen voor een kwalitatief sterke selectie die structureel kan meedoen in de 3e klasse met wellicht een uitschieter naar de 2e klasse. Aangezien Hermes-DVS nu, en in de toekomst, niet zal overgaan tot het betalen van spelers, zal dit op een andere manier bereikt moeten worden. Op zowel de korte als uiteraard de lange termijn moeten de randvoorwaarden rondom de selectie zo optimaal mogelijk zijn. Hierbij valt te denken aan een goede technische staf, verzorger/fysio, grensrechter, trainingskamp.
Op de (middel)lange termijn moet er voldoende aanwas zijn vanuit de jeugd. Als er kwantitatief voldoende spelers zijn, resteert er uiteindelijk ook meer kwaliteit. Spelers met voldoende kwaliteit kunnen aansluiten bij de selectie. Voor de overige spelers ligt er een prachtige toekomst in het verschiet als recreatieve seniorenvoetballer met veel gezelligheid, plezier en uiteraard ook wedstrijden op het scherpst van de snede.
Om bovenstaande allemaal te realiseren zijn er naast de onontbeerlijke vrijwilligers ook inkomsten nodig.
Bijdrage sponsor
De jaarlijkse sponsorbijdrage is gelijk aan het oprichtingsjaar van onze mooie vereniging, dus € 1.884. De sponsoring wordt aangegaan voor minimaal twee jaar. Het sponsorbedrag is niet in beton gegoten, maar is wel uitdrukkelijk het uitgangspunt. Uiteraard staan wij open voor een gesprek mocht je willen afwijken van het sponsorbedrag.
Wat mag een sponsor verwachten?
Als sponsor biedt 1884 de onderstaande mogelijkheden om je (bedrijfs)naam onder de aandacht te brengen. Uiteraard is dit niet verplicht als je hier geen behoefte aan hebt of gewoon als “stille vennoot” jouw bijdrage wil leveren. Wij zullen altijd in onderling overleg bekijken wat er wel/niet gewenst is.
De bovengenoemde opsomming is niet limitatief en graag gaan wij met de sponsor in gesprek op welke wijze wij de sponsor ter wille kunnen zijn en waar behoefte aan is. Dat zal wellicht bij elke sponsor anders zijn. In plaats van de platgetreden paden te bewandelen, horen wij graag waar een sponsor behoefte aan heeft. Wellicht heeft een sponsor iets in gedachte waar wij nooit aan zouden denken, maar wat voor ons wellicht makkelijk is te faciliteren.
Besteding sponsorgelden
Gelden zullen/kunnen aangewend worden voor de volgende zaken:
Deze opsomming is niet limitatief en kan uiteraard worden uitgebreid.
Structuur 1884
1884 valt onder het Seniorenvoetbalbestuur (SVB) van Hermes-DVS en zal door het SVB worden geleid. Puntsgewijs:
Huidige sponsors
Onderstaande sponsors zijn al voorgegaan. Door op de naam te klikken word je eventueel automatisch doorgelinkt naar de website van de sponsor.
Wie contacten?
Heb je interesse om sponsor te worden, heb je vragen of wil je met ons sparren, neem dan contact op met onderstaande personen. Je kunt ook mailen naar sponsorgroep1884@gmail.com
1884 - OOK JIJ KUNT HIER ONDERDEEL VAN UITMAKEN!
De uitwedstrijd van Hermes-DVS op het kunstgrasveld van het Haagse HBS draaide uit op een eenvoudige overwinning voor de Schiedammers. HBS batte eerst na een gewonnen toss en kwam roestig uit de... lees verder
Op tweede pinksterdag speelde Hermes JO9-1 een toernooi bij FC Rijnvogels. Na drie overtuigende overwinningen volgde een spannende vierde wedstrijd tegen Rijnsburgse Boys JO9-1. Hermes... lees verder
Hermes-DVS is er tegen HCC niet in geslaagd om het Pinksterweekend winnend af te sluiten. Zaterdag werd nog wel gewonnen van Sparta, maar maandag lieten de hemelsblauwen de kans liggen om de ged... lees verder
In een door regen ingekorte wedstrijd won Hermes-DVS zaterdag van rode lantaarndrager Sparta. Vanwege het weer kon pas rond 14.45 uur worden gestart met een 33 over wedstrijd. Sparta won de toss... lees verder
Voor het seizoen 2025/2026 is Hermes-DVS op zoek naar een enthousiaste verzorg(st)er voor onze selectie.
Wij zoeken een verzorg(st)er die bij voorkeur aanwezig is op zowel de wedstrijdda... lees verder
De maand mei staat in het teken van de laatste wedstrijden in de competitie. Voor sommige teams spant het er nog om in strijd om het kampioenschap. In juni staat het internationale toernooi in O... lees verder
Het Algemeen bestuur van Hermes-D.V.S. heeft vandaag het trieste bericht ontvangen van het overlijden van Ger Kleinjan.
Ger werd op twaalfjarige leeftijd in juli 1951 lid ... lees verder
Zondag 27 april start het seizoen voor het eerste elftal met een uitwedstrijd tegen HCC. Na een succesvolle rentree in de Topklasse vorig jaar met een mooie 6e plaats, moeten de mannen van capta... lees verder
Onze mooie club is voor komend seizoen nog op zoek naar spelers die een versterking kunnen vormen voor de selectie.
De trainingsstaf staat onder leiding van de zeer ervaren en aimabele t... lees verder
Voor komend seizoen hebben wij onze selectie versterkt met Haroun Boutaybi, een veelzijdige middenvelder die ook inzetbaar is als hangende buitenspeler.
Boutaybi komt over van IJVV de Zw... lees verder
Hermes is verheugd met de nieuwe aanwinst Darren Achthoven (25).
Darren is een dynamische buitenspeler die zowel op de linker- als rechterflank uit de voeten kan. Hij staat bekend om zij... lees verder
Het voetbalseizoen verloopt geenszins positief voor ons vlaggenschip. Toch is er een lichtpuntje te melden.
Saíd Kucukalioglu maakte afgelopen zaterdag tegen CKC zijn debuut.... lees verder
Hierbij het cricketprogramma voor woensdag 18 juni tot en met woensdag 25 juni a.s.
lees verderHierbij het cricketprogramma voor woensdag 18 juni tot en met woensdag 25 juni a.s.
lees verderHierbij het cricketprogramma voor woensdag 11 tot en met woensdag 18 juni a.s.
lees verderHierbij het cricketprogramma voor woensdag 11 tot en met woensdag 18 juni a.s.
lees verderHET IS WEER ZOVER!
DE TRY RUGBY PROEFLESSEN, KOM HET PROBEREN!
Geen recente nieuwsberichten gevonden