• zaterdag 17 augustus
    Cricket golden oldies toernooi (datum onder voorbehoud)
  • zaterdag 17 augustus
    Voetbal nostalgic cup 1e elftal
  • zaterdag 2 maart, 14:00 uur
    Hermes DVS 5 - HBSS 8
  • zaterdag 2 maart, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-3 - GLZ Delfshaven JO13-2
  • zaterdag 2 maart, 12:00 uur
    Rozenburg 5 - Hermes DVS 3
  • zaterdag 2 maart, 09:10 uur
    HBSS JO7-1JM - Hermes DVS JO7-2
  • zaterdag 2 maart, 08:45 uur
    Hermes DVS JO9-1 - GLZ Delfshaven JO9-1
  • zaterdag 2 maart, 08:30 uur
    PPSC MO11-1 - Hermes DVS JO11-3
  • zaterdag 2 maart, 10:30 uur
    Vitesse Delft JO15-2 - Hermes DVS JO15-2
  • zaterdag 2 maart, 10:45 uur
    Hermes DVS JO15-1 - Brielle JO15-2
  • zaterdag 2 maart, 10:45 uur
    Hermes DVS 4 - CWO 7
  • zaterdag 2 maart, 10:30 uur
    Hermes DVS JO17-1 - Hellevoetsluis JO17-1
  • zaterdag 2 maart, 10:30 uur
    VFC JO9-5 - Hermes DVS JO9-3JM
  • zaterdag 2 maart, 08:30 uur
    Hermes DVS JO7-2 - Zwaluwen JO7-5
  • zaterdag 2 maart, 14:30 uur
    Hermes DVS JO19-1 - CWO JO19-1
  • zaterdag 2 maart, 13:45 uur
    Wippolder JO17-2 - Hermes DVS JO17-3
  • zaterdag 2 maart, 15:30 uur
    v.v. Hekelingen JO17-3 - Hermes DVS JO17-2
  • zaterdag 2 maart, 08:30 uur
    Hermes DVS JO8-2 - VDL JO8-2
  • zaterdag 2 maart, 15:00 uur
    FCB-HWD 2 - Hermes DVS 2
  • zaterdag 2 maart, 09:45 uur
    LYRA JO8-2 - Hermes DVS JO8-1
  • zaterdag 2 maart, 08:30 uur
    Meeuwenplaat JO13-1 - Hermes DVS JO13-2
  • zaterdag 2 maart, 15:00 uur
    BZC/Zuiderpark 1 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 2 maart, 14:30 uur
    Ariston'80 VR3 - Hermes DVS VR1
  • zaterdag 2 maart, 08:45 uur
    Hermes DVS JO11-4 - Quintus JO11-2
  • zaterdag 2 maart, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-1 - Smitshoek JO13-2
  • zaterdag 2 maart, 09:00 uur
    VDL JO11-4 - Hermes DVS JO11-2
  • zaterdag 2 maart, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-1 - Excelsior M JO11-3
  • zaterdag 2 maart, 08:50 uur
    Hermes DVS JO7-2 - Sparta (AV) JO7-1
  • zaterdag 2 maart, 12:45 uur
    Hermes DVS JO16-1 - Neptunus-Schiebroek JO16-2
  • zaterdag 2 maart, 09:45 uur
    Hermes DVS JO8-3 - MVV '27 JO8-2
  • woensdag 28 februari, 19:15 uur
    Slikkerveer JO17-1 - Hermes DVS JO17-1
  • zaterdag 2 maart, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-2 - CWO JO9-3

Benjamins U10, geboortejaar 2014 en 2015

Benjamins trainen twee keer per week , zie training schema

Op zaterdag worden op een veld van 60 x 35 meter  met negen spelers de wedstrijden in het district gespeeld.  Rugbyclubs binnen ons district liggen maximaal 35km rondom Schiedam.

In vergelijking met de Turven worden er bij de Benjamins wat nieuwe spelelementen toegevoegd, zoals de 3-mans scrum.
Ook spelen de benjamins full-contact rugby en dus niet meer met de tag belts.

Plezier staat tijdens deze districtswedstrijden voorop, winnen is niet belangrijk en aan het bijhouden van standen doen we niet.

Voor de trainingen is sportkleding zonder ritsen, noppenschoenen en een bitje (mondbescherming) nodig.

Toernooien
Naast de vaste zaterdagwedstrijden spelen we aan het begin en einde van het seizoen een aantal officiele (beach)toernooien.  

Trainers

De trainingen worden verzorgd door Ron Rietkerken en Pieter Joosse

Team manager is Saskia Rietkerken


Agenda
Bekijk de hele agenda

Voetbal nieuws

31-07-23 » Voetbalsenioren
27-07-23 » Voetbalsenioren
27-07-23 » Voetbalsenioren
15-05-23 » Voetbalsenioren
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing
Akkoord
Wij gebruiken cookies om de ervaring op onze website te verbeteren, statistieken bij te houden en je toegang te geven tot onze social media.
Door gebruik te maken van deze website of door op akkoord te drukken, ga je akkoord met ons cookiebeleid zoals beschreven in het privacy statement. Je kan cookies ook niet accepteren.