Algemeen Bestuur

Het Algemeen Bestuur van C&FC Hermes-D.V.S. is als volgt samengesteld:

Voorzitter 
Martin Meijer (m.meijer364@upcmail.nl)

Algemeen Secretaris
Laurens Priester (lrpriester@icloud.com)

Penningmeester
Frits Horn (frits.horn@caiway.nl)

Clubzaken
Lou Borrani (louborrani@hotmail.com)

Cricket
Jaco van Giezen (jvangiezen@senze-groep.nl)

Voetbal
Berry de Koning (b.koning12@chello.nl)

Squash
Piet van der Water (piet@vdwater.nl)

Rugby
Jeroen Krabbendam (rugby@hermesdvs.nl)

Huishoudelijk reglement

Download hier het huishoudelijk reglement.


Agenda
Geen evenementen gepland
Bekijk de hele agenda

Voetbal nieuws

21-04-21 » Jeugdvoetbal
16-04-21 » Jeugdvoetbal
10-02-21 » Jeugdvoetbal
10-02-21 » Jeugdvoetbal
22-11-20 » Jeugdvoetbal
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing
Akkoord
Wij gebruiken cookies om de ervaring op onze website te verbeteren, statistieken bij te houden en je toegang te geven tot onze social media.
Door gebruik te maken van deze website of door op akkoord te drukken, ga je akkoord met ons cookiebeleid zoals beschreven in het privacy statement. Je kan cookies ook niet accepteren.