• vrijdag 24 november
    Najaars ALV 2023
  • zaterdag 7 oktober
    Vriendendiner
  • zaterdag 28 januari, 13:30 uur
    Blijdorp JO19-2 - Hermes DVS JO19-2
  • zaterdag 4 februari, 14:30 uur
    Hermes DVS 1 - St.Hooger 1
  • zaterdag 28 januari, 10:00 uur
    PPSC JO11-1 - Hermes DVS JO11-2
  • zaterdag 28 januari, 08:30 uur
    Zuidland JO8-2 - Hermes DVS JO8-1
  • zaterdag 28 januari, 08:30 uur
    Charlois, sv JO13-2 - Hermes DVS JO13-1
  • zaterdag 28 januari, 14:30 uur
    Hermes DVS 5 - PPSC 5
  • zaterdag 28 januari, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-4 - Zestienhoven JO11-4
  • zaterdag 4 februari, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-2 - Excelsior'20 JO9-3
  • zaterdag 4 februari, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-1 - Excelsior'20 JO9-2
  • zaterdag 28 januari, 13:15 uur
    Spijkenisse MO20-1 - Hermes DVS MO20-1
  • zaterdag 4 februari, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-1 - Excelsior'20 JO13-2
  • zaterdag 28 januari, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-3 - Hillegersberg JO13-3JM
  • zaterdag 28 januari, 11:45 uur
    Hermes DVS 2 - Excelsior'20 2
  • zaterdag 28 januari, 14:30 uur
    MSV '71 1 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 4 februari, 10:00 uur
    Hermes DVS JO15-2 - Slikkerveer JO15-3
  • zaterdag 28 januari, 14:00 uur
    Hermes DVS 4 - RDM 3
  • zaterdag 4 februari, 15:00 uur
    MVV '27 11 - Hermes DVS 5
  • zaterdag 28 januari, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-3 - LMO JO11-4
  • zondag 29 januari, 11:30 uur
    VFC 5 - Hermes DVS 2
  • zaterdag 4 februari, 10:30 uur
    Kethel Spaland JO8-5JM - Hermes DVS JO8-2
  • zaterdag 4 februari, 13:00 uur
    Victoria'04 JO17-2 - Hermes DVS JO17-1
  • zaterdag 4 februari, 13:30 uur
    Zoetermeer JO15-1 - Hermes DVS JO15-1
  • zaterdag 28 januari, 08:45 uur
    Victoria'04 JO9-2 - Hermes DVS JO9-2
  • zaterdag 4 februari, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-2 - Excelsior'20 JO11-3
  • zaterdag 28 januari, 08:30 uur
    Hermes DVS JO8-2 - GLZ Delfshaven JO8-2
  • zaterdag 4 februari, 12:30 uur
    HBSS 5 - Hermes DVS 4
  • zaterdag 28 januari, 09:30 uur
    Hermes DVS JO11-1 - MVV '27 JO11-1
  • zaterdag 28 januari, 13:45 uur
    Excelsior M 3 - Hermes DVS 3
  • zaterdag 28 januari, 12:45 uur
    Hermes DVS JO17-1 - Excelsior'20 JO17-3
  • zaterdag 4 februari, 09:45 uur
    Barendrecht JO11-16 - Hermes DVS JO11-3
  • zaterdag 28 januari, 10:30 uur
    Hermes DVS JO13-2 - Full Speed JO13-2
  • zaterdag 4 februari, 16:15 uur
    Hermes DVS JO15-3 - Victoria'04 JO15-3
  • zaterdag 4 februari, 09:00 uur
    Rotterdam United JO11-3 - Hermes DVS JO11-4
  • zaterdag 28 januari, 14:30 uur
    VELO 11 - Hermes DVS 6
  • zaterdag 4 februari, 09:45 uur
    Hermes DVS JO8-1 - DVV09 JO8-1JM
  • zaterdag 4 februari, 10:45 uur
    Hermes DVS JO13-2 - Naaldwijk JO13-2
  • zaterdag 28 januari, 15:00 uur
    Hermes DVS JO19-1 - Berkel JO19-1
  • zaterdag 4 februari, 08:30 uur
    Kethel Spaland JO11-1 - Hermes DVS JO11-1
  • zaterdag 4 februari, 16:15 uur
    NSVV O23-2 - Hermes DVS O23-1
  • zaterdag 4 februari, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-3 - HOVDJSCR JO13-3
  • zaterdag 28 januari, 10:45 uur
    MVV '27 JO15-2 - Hermes DVS JO15-3
  • zaterdag 28 januari, 10:15 uur
    Hermes DVS JO15-2 - RVV Overschie JO15-1
  • zaterdag 4 februari, 14:30 uur
    Hermes DVS JO19-2 - Kethel Spaland JO19-1
  • zaterdag 4 februari, 09:45 uur
    Hermes DVS JO8-3 - Excelsior'20 JO8-3
  • zaterdag 28 januari, 08:30 uur
    Neptunus-Schiebroek JO8-1 - Hermes DVS JO8-3
  • zaterdag 4 februari, 16:30 uur
    VOC JO19-4 - Hermes DVS JO19-1
  • zaterdag 28 januari, 13:00 uur
    VOC JO15-2 - Hermes DVS JO15-1
  • zaterdag 4 februari, 13:00 uur
    Hermes DVS 6 - Pernis 5
  • zaterdag 4 februari, 14:45 uur
    Hermes DVS O23-2 - DSVP O23-2
  • zaterdag 28 januari, 08:30 uur
    Maense JO9-2 - Hermes DVS JO9-1
  • zaterdag 4 februari, 11:45 uur
    Blijdorp 2 - Hermes DVS 2

Algemeen Bestuur

Het Algemeen Bestuur van C&FC Hermes-D.V.S. is als volgt samengesteld:

Voorzitter 
Martin Meijer (m.meijer364@upcmail.nl)

Algemeen Secretaris
Alphons de Koning (info@hermesdvs.nl)

Penningmeester
Frits Horn (frits.horn@caiway.nl)

Clubzaken
Lou Borrani (louborrani@hotmail.com)
Sonja van den Berg

Cricket
Jaco van Giezen (jvangiezen@senze-groep.nl)

Voetbal
Berry de Koning (b.koning12@chello.nl)

Squash
Cora de Bruin

Rugby
Jeroen Krabbendam (rugby@hermesdvs.nl)

Huishoudelijk reglement

Download hier het huishoudelijk reglement.


Agenda
Bekijk de hele agenda

Algemeen nieuws

16-01-23 » Voorwoord
01-01-23 » Voorwoord
21-12-22 » Voorwoord
13-12-22 » Voorwoord
04-11-22 » Voorwoord

Voetbal nieuws

20-01-23 » Voetbalsenioren
01-01-23 » Voetbalsenioren
21-10-21 » Voetbalnieuws
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing
Akkoord
Wij gebruiken cookies om de ervaring op onze website te verbeteren, statistieken bij te houden en je toegang te geven tot onze social media.
Door gebruik te maken van deze website of door op akkoord te drukken, ga je akkoord met ons cookiebeleid zoals beschreven in het privacy statement. Je kan cookies ook niet accepteren.