• zaterdag 14 december
    Masked ball
  • vrijdag 29 november
    Algemene ledenvergadering
  • zaterdag 23 november, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-2 - Rotterdam United JO9-3
  • zondag 24 november, 10:30 uur
    Hermes DVS 2 - VFC 6
  • zaterdag 23 november, 12:45 uur
    Hermes DVS MO19-1 - LYRA MO19-1
  • zaterdag 23 november, 10:30 uur
    Hermes DVS JO11-1 - DVO '32 JO11-1
  • zaterdag 23 november, 14:30 uur
    Hermes DVS 3 - MVV '27 9
  • zondag 24 november, 10:30 uur
    Hermes DVS 1 - Coal 3
  • zaterdag 23 november, 12:45 uur
    Leonidas 3 - Hermes DVS 5
  • zaterdag 23 november, 11:30 uur
    AGE-GGK JO15-1 - Hermes DVS JO15-2
  • zaterdag 23 november, 08:30 uur
    Kethel Spaland JO9-5 - Hermes DVS JO9-3
  • zaterdag 23 november, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-2 - Excelsior'20 JO13-4
  • zaterdag 23 november, 12:30 uur
    Hermes DVS JO19-1 - FC Vlotbrug JO19-1
  • zaterdag 23 november, 14:30 uur
    Hermes DVS JO19-2 - Blijdorp JO19-2
  • zaterdag 23 november, 14:30 uur
    FC 's-Gravenzande 11 - Hermes DVS 4
  • zaterdag 23 november, 13:15 uur
    Zwaluwen 3 - Hermes DVS 2
  • zaterdag 23 november, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-1 - Excelsior'20 JO9-3
  • zaterdag 23 november, 10:30 uur
    Hermes DVS JO8-1 - CWO JO8-2
  • woensdag 20 november, 19:30 uur
    Gouda JO19-1 - Hermes DVS JO19-1
  • zaterdag 23 november, 14:00 uur
    Rotterdam United JO17-3 - Hermes DVS JO17-1
  • zaterdag 23 november, 10:30 uur
    Hermes DVS JO15-1 - Zwaluwen JO15-3
  • zaterdag 23 november, 14:00 uur
    Hermes DVS 6 - VDL 7
  • zaterdag 23 november, 08:30 uur
    VFC JO11-4 - Hermes DVS JO11-2
  • zaterdag 23 november, 08:45 uur
    MSV '71 JO13-1 - Hermes DVS JO13-1
  • zaterdag 23 november, 15:00 uur
    GLZ Delfshaven 1 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 23 november, 08:30 uur
    Hermes DVS JO12-1 - Maense JO12-2

Algemeen Bestuur

Het Algemeen Bestuur van C&FC Hermes-D.V.S. is als volgt samengesteld:

Voorzitter (waarnemend)
Miranda Stempher (wmstempher@hotmail.com)

Algemeen Secretaris
Laurens Priester (lrpriester@icloud.com)

Penningmeester (waarnemend)
Frits Horn (frits.horn@caiway.nl)

Clubzaken
Robin ter Plegt (robinterplegt@gmail.com)
Lou Borrani (louborrani@hotmail.com)

Cricket
Jaco van Giezen (jvangiezen@senze-groep.nl)

Voetbal
Berry de Koning (b.koning12@chello.nl)

Squash
Piet van der Water (piet@vdwater.nl)

Rugby
Jeroen Krabbendam (rugby@hermesdvs.nl)

Huishoudelijk reglement

Download hier het huishoudelijk reglement.


Agenda
Bekijk de hele agenda

Algemeen nieuws

05-11-19 » Voorwoord
27-10-19 » Voorwoord
20-10-19 » Voorwoord
13-10-19 » Voorwoord
06-10-19 » Voorwoord

Voetbal nieuws

16-10-19 » Voetbaljeugd
01-09-19 » Voetbalnieuws
14-08-19 » Voetbalnieuws
07-08-19 » Voetbalsenioren
15-07-19 » Voetbalsenioren
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing
Akkoord
Wij gebruiken cookies om de ervaring op onze website te verbeteren, statistieken bij te houden en je toegang te geven tot onze social media.
Door gebruik te maken van deze website of door op akkoord te drukken, ga je akkoord met ons cookiebeleid zoals beschreven in het privacy statement. Je kan cookies ook niet accepteren.