• zaterdag 1 juni, 14:30 uur
    Hermes DVS 4 - Deltasport 5
  • zaterdag 1 juni, 14:30 uur
    SHO 7 - Hermes DVS 6
  • zaterdag 1 juni, 12:45 uur
    Hermes DVS 5 - CION 4
  • dinsdag 28 mei, 19:30 uur
    Hermes DVS 6 - NSVV 7
  • dinsdag 28 mei, 20:00 uur
    Leonidas 6 - Hermes DVS 5
  • zondag 2 juni, 10:30 uur
    Hermes DVS 1 - Meeuwenplaat 4
  • maandag 27 mei, 18:30 uur
    VFC JO13-2 - Hermes DVS JO13-1
  • zaterdag 1 juni, 11:45 uur
    Kethel Spaland 5 - Hermes DVS 3
  • zaterdag 1 juni, 09:30 uur
    Kethel Spaland JO13-4 - Hermes DVS JO13-2

Algemeen Bestuur

Het Algemeen Bestuur van C&FC Hermes-D.V.S. is als volgt samengesteld:

Voorzitter (waarnemend)
Miranda Stempher (wmstempher@hotmail.com)

Algemeen Secretaris
Laurens Priester (lrpriester@icloud.com)

Penningmeester (waarnemend)
Frits Horn (frits.horn@caiway.nl)

Clubzaken
Robin ter Plegt (robinterplegt@gmail.com)
Lou Borrani (louborrani@hotmail.com)

Cricket
Jaco van Giezen (jvangiezen@senze-groep.nl)

Voetbal
Berry de Koning (b.koning12@chello.nl)

Squash
Piet van der Water (piet@vdwater.nl)

Rugby
Jeroen Krabbendam (rugby@hermesdvs.nl)

Huishoudelijk reglement

Download hier het huishoudelijk reglement.


Agenda
Geen evenementen gepland
Bekijk de hele agenda

Algemeen nieuws

20-05-19 » Voorwoord
29-04-19 » Voorwoord
22-04-19 » Voorwoord
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing
Akkoord
Wij gebruiken cookies om de ervaring op onze website te verbeteren, statistieken bij te houden en je toegang te geven tot onze social media.
Door gebruik te maken van deze website of door op akkoord te drukken, ga je akkoord met ons cookiebeleid zoals beschreven in het privacy statement. Je kan cookies ook niet accepteren.