• vrijdag 24 november
    Najaars ALV 2023
  • zaterdag 7 oktober
    Vriendendiner
  • zaterdag 3 december, 08:45 uur
    Hermes DVS JO9-1 - VFC JO9-2
  • woensdag 7 december, 20:00 uur
    BZC/Zuiderpark O23-2 - Hermes DVS O23-1
  • zaterdag 3 december, 14:45 uur
    Hermes DVS JO15-3 - Victoria'04 JO15-3
  • zaterdag 3 december, 13:00 uur
    Hermes DVS JO19-2 - Excelsior'20 JO19-2
  • zaterdag 3 december, 11:45 uur
    Hermes DVS 2 - Excelsior'20 2
  • zaterdag 3 december, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-3 - sv Poortugaal JO11-6
  • zaterdag 3 december, 09:00 uur
    Hermes DVS JO13-2 - VDL JO13-2
  • zaterdag 3 december, 10:30 uur
    Kethel Spaland JO13-1 - Hermes DVS JO13-1
  • zaterdag 3 december, 15:00 uur
    VDL O23-1 - Hermes DVS O23-1
  • zaterdag 3 december, 10:15 uur
    St.Hooger JO9-3 - Hermes DVS JO9-2
  • woensdag 7 december, 19:15 uur
    TOGB JO13-5 - Hermes DVS JO13-2
  • zaterdag 3 december, 10:10 uur
    Blijdorp JO15-1 - Hermes DVS JO15-1
  • zaterdag 3 december, 12:30 uur
    Deltasport 5 - Hermes DVS 6
  • zaterdag 3 december, 08:30 uur
    Kethel Spaland JO11-1 - Hermes DVS JO11-1
  • zaterdag 3 december, 08:30 uur
    MVV '27 JO17-2 - Hermes DVS JO17-1
  • zaterdag 3 december, 08:30 uur
    Blijdorp JO11-4 - Hermes DVS JO11-2
  • zaterdag 3 december, 10:00 uur
    Hermes DVS JO15-2 - Blijdorp JO15-2
  • zaterdag 3 december, 14:30 uur
    Hermes DVS O23-2 - VVOR O23-2
  • zaterdag 3 december, 08:30 uur
    LYRA JO13-5 - Hermes DVS JO13-3
  • zaterdag 3 december, 08:45 uur
    Hermes DVS JO8-1 - Zwaluwen JO8-2
  • zaterdag 3 december, 11:15 uur
    Zwaluwen MO20-1 - Hermes DVS MO20-1
  • zaterdag 3 december, 08:30 uur
    Zwervers, IJVV de JO8-3 - Hermes DVS JO8-2
  • zaterdag 3 december, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-4 - PPSC JO11-2
  • zaterdag 3 december, 14:30 uur
    Overmaas 1 - Hermes DVS 1
  • zondag 4 december, 11:00 uur
    Hermes DVS 2 - Victoria'04 2
  • zaterdag 3 december, 11:30 uur
    Hermes DVS 4 - Rijnm/Hgvl.Sp. 7
  • zaterdag 3 december, 11:30 uur
    MVV '27 JO19-2 - Hermes DVS JO19-1

Tweede

Hermes DVS 2 speelt seizoen 2022 in de Eerste Klasse.  2 x 50 overs met Aanvang 11.00 uur

Wedstrijdprogramma ( nog in concept)

1. Zondag 24 April    Hermes DVS 2- Concordia

2.Zaterdag 30 April   Hermes DVS 2-Punjab CC 2

3.Zaterdag  7 mei     Eindhoven CC - Hermes DVS 2

4.Zaterdag 14 mei    GroenWit 2-Hermes DVS 2

5.Zondag  22 mei    Hermes DVS 2- Ghausia cc 1

6.Donderdag 26 mei Hermes DVS 2- QuiVive

7.Zaterdag 28 mei    VRA 2-Hermes DVS 2

8.Zaterdag 5 juni     VCC 2-Hermes DVS 2

9.Zaterdag 11 juni   Hermes DVS 2- Excelsior"20 2

10.Zondag  19 juni Concordia-Hermes DVS   op Hermes DVS

11.Zaterdag 25 juni Punjab cc 2-Hermes DVS 2

12.Zaterdag 2 juli  Hermes DVS 2-Eindhoven CC 

13.Zaterdag 9 juli Hermes DVS 2- GroenWit 2

 14.Zondag 17 juli  Ghausia CC-Hermes DVS 2

15.Zondag 31 juli Qui Vive- Hermes DVS 2

16.Zondag 7 aug  Hermes DVS 2- VRA 2

17.Zondag 14 aug Hermes DVS 2- VCC 2 LET OP: BIJ VCC!

18.Zondag 21 aug Excelsior"20 2- Hermes DVS 2

 

               


 

 

Bekijk hier.

Bekijk: Gemiddelden


Agenda
Bekijk de hele agenda

Algemeen nieuws

04-11-22 » Voorwoord
06-10-22 » Voorwoord
05-10-22 » Voorwoord
02-09-22 » Voorwoord

Voetbal nieuws

21-10-21 » Voetbalnieuws
01-08-21 » Voetbalsenioren
21-04-21 » Jeugdvoetbal
16-04-21 » Jeugdvoetbal
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing
Akkoord
Wij gebruiken cookies om de ervaring op onze website te verbeteren, statistieken bij te houden en je toegang te geven tot onze social media.
Door gebruik te maken van deze website of door op akkoord te drukken, ga je akkoord met ons cookiebeleid zoals beschreven in het privacy statement. Je kan cookies ook niet accepteren.