• zaterdag 17 augustus
    Cricket golden oldies toernooi (datum onder voorbehoud)
  • zaterdag 17 augustus
    Voetbal nostalgic cup 1e elftal
  • zaterdag 2 maart, 10:30 uur
    VFC JO9-5 - Hermes DVS JO9-3JM
  • zaterdag 2 maart, 14:30 uur
    Ariston'80 VR3 - Hermes DVS VR1
  • zaterdag 2 maart, 12:45 uur
    Hermes DVS JO16-1 - Neptunus-Schiebroek JO16-2
  • zaterdag 2 maart, 09:00 uur
    VDL JO11-4 - Hermes DVS JO11-2
  • zaterdag 2 maart, 10:45 uur
    Hermes DVS 4 - CWO 7
  • zaterdag 2 maart, 08:30 uur
    Hermes DVS JO7-2 - Zwaluwen JO7-5
  • zaterdag 2 maart, 10:45 uur
    Hermes DVS JO15-1 - Brielle JO15-2
  • zaterdag 2 maart, 08:45 uur
    Hermes DVS JO11-4 - Quintus JO11-2
  • zaterdag 2 maart, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-2 - CWO JO9-3
  • zaterdag 2 maart, 10:30 uur
    Vitesse Delft JO15-2 - Hermes DVS JO15-2
  • zaterdag 2 maart, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-1 - Excelsior M JO11-3
  • zaterdag 2 maart, 08:30 uur
    Meeuwenplaat JO13-1 - Hermes DVS JO13-2
  • zaterdag 2 maart, 14:00 uur
    Hermes DVS 5 - HBSS 8
  • zaterdag 2 maart, 09:45 uur
    LYRA JO8-2 - Hermes DVS JO8-1
  • zaterdag 2 maart, 12:00 uur
    Rozenburg 5 - Hermes DVS 3
  • woensdag 28 februari, 19:15 uur
    Slikkerveer JO17-1 - Hermes DVS JO17-1
  • zaterdag 2 maart, 08:30 uur
    Hermes DVS JO8-2 - VDL JO8-2
  • zaterdag 2 maart, 13:45 uur
    Wippolder JO17-2 - Hermes DVS JO17-3
  • zaterdag 2 maart, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-3 - GLZ Delfshaven JO13-2
  • zaterdag 2 maart, 10:30 uur
    Hermes DVS JO17-1 - Hellevoetsluis JO17-1
  • zaterdag 2 maart, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-1 - Smitshoek JO13-2
  • zaterdag 2 maart, 15:00 uur
    BZC/Zuiderpark 1 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 2 maart, 15:30 uur
    v.v. Hekelingen JO17-3 - Hermes DVS JO17-2
  • zaterdag 2 maart, 14:30 uur
    Hermes DVS JO19-1 - CWO JO19-1
  • zaterdag 2 maart, 15:00 uur
    FCB-HWD 2 - Hermes DVS 2
  • zaterdag 2 maart, 09:45 uur
    Hermes DVS JO8-3 - MVV '27 JO8-2
  • zaterdag 2 maart, 09:10 uur
    HBSS JO7-1JM - Hermes DVS JO7-2
  • zaterdag 2 maart, 08:30 uur
    PPSC MO11-1 - Hermes DVS JO11-3
  • zaterdag 2 maart, 08:50 uur
    Hermes DVS JO7-2 - Sparta (AV) JO7-1
  • zaterdag 2 maart, 08:45 uur
    Hermes DVS JO9-1 - GLZ Delfshaven JO9-1

Eerste

 

 

 

 Het wedstrijdprogramma Topklasse seizoen 2024, fase 1  2 x 50 overs

Er wordt een round robin gespeeld, 9 wedstrijden in totaal in fase 1

Aanvang 11.00 uur

1.Zaterdag  25 mei            Hermes DVS 1- VRA 1 

2.Zaterdag 1 juni               Punjab CC 1- Hermes DVS 1 

3. Zaterdag 8 juni              Hermes DVS 1-ACC 1

4. Zaterdag 15 juni            VCC 1- Hermes DVS 1

5. Zaterdag 22 juni            VOC 1-Hermes DVS 1

6. Zaterdag 29 juni            Hermes DVS 1- HCC 1 

7. Zaterdag 6 juli               Hermes DVS 1- Excelsior"20 1 

8.Zondag 14 juli               HBS 1-Hermes DVS 1 

9.Zondag 21 juli               Hermes DVS 1-Sparta 1

27/28 juli cricketvrijweekend

 

fase 2     top 6/ bottom 4

1 ZATERDAG  3 AUG. PLAY-OFF 1

2 ZONDAG     4 AUG  PLAY-OFF 2

3. ZONDAG   11 AUG PLAY-OFF 3

4. ZONDAG   18 AUG PLAY-OFF 4

ZATERDAG 24 AUG    INHAAL

5.ZONDAG 25 AUG   PLAY-OFF 5 

6.ZATERDAG 31 AUG PL;AY-OFF 6, E-FINAL, P-FINAL

Zaterdag 7 sept Q-FINAL

Zondag   8 sept  inhaal

ZATERDAG 14 SEPT GRAND FINAL

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 het definitieve wedstrijdprogramma 2023 voor de Hoofdklasse volgt zo snel mogelijk

 

 

 

 

 

 

Bekijk hier.

 

Bekiik: Gemiddelden


Agenda
Bekijk de hele agenda

Voetbal nieuws

31-07-23 » Voetbalsenioren
27-07-23 » Voetbalsenioren
27-07-23 » Voetbalsenioren
15-05-23 » Voetbalsenioren
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing
Akkoord
Wij gebruiken cookies om de ervaring op onze website te verbeteren, statistieken bij te houden en je toegang te geven tot onze social media.
Door gebruik te maken van deze website of door op akkoord te drukken, ga je akkoord met ons cookiebeleid zoals beschreven in het privacy statement. Je kan cookies ook niet accepteren.