• zaterdag 25 september, 10:00 uur
    CWO JO9-5 - Hermes DVS JO9-1
  • zaterdag 25 september, 14:15 uur
    Botlek JO17-3 - Hermes DVS JO17-2
  • zaterdag 25 september, 08:30 uur
    Kethel Spaland JO15-2 - Hermes DVS JO15-2
  • zaterdag 25 september, 11:45 uur
    Hermes DVS 2 - Lekkerkerk 2
  • zaterdag 25 september, 10:00 uur
    Slikkerveer JO15-2 - Hermes DVS JO15-1
  • zaterdag 25 september, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-2 - Victoria'04 JO9-2
  • zaterdag 25 september, 09:00 uur
    HWD JO8-1 - Hermes DVS JO8-1
  • zaterdag 25 september, 10:30 uur
    Hermes DVS JO15-3 - Smitshoek JO15-8
  • zaterdag 25 september, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-4 - St.Hooger JO11-1
  • zaterdag 25 september, 10:30 uur
    Hermes DVS JO17-1 - XerxesDZB JO17-2
  • zaterdag 25 september, 10:30 uur
    HBSS VR1 - Hermes DVS VR1
  • zaterdag 25 september, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-1 - HBSS JO13-1
  • zaterdag 25 september, 14:00 uur
    SVV 3 (zat) - Hermes DVS 4
  • zondag 26 september, 12:00 uur
    Hermes DVS 2 - Besiktas 3
  • zaterdag 25 september, 08:45 uur
    Hermes DVS JO11-1 - MVV '27 JO11-1
  • zondag 26 september, 10:30 uur
    Hermes DVS 3 - Victoria'04 4
  • zaterdag 25 september, 14:30 uur
    Hermes DVS 1 - Egelant.Boys 1
  • zaterdag 25 september, 10:15 uur
    GLZ Delfshaven JO11-2 - Hermes DVS JO11-3
  • zaterdag 25 september, 14:30 uur
    Hermes DVS O23-1 - Kethel Spaland O23-1
  • zaterdag 25 september, 12:25 uur
    Botlek 7 - Hermes DVS 3
  • zaterdag 25 september, 09:45 uur
    St.Hooger JO11-2 - Hermes DVS JO11-2
  • zaterdag 25 september, 14:45 uur
    VFC JO19-3 - Hermes DVS JO19-1

Eerste | Twenty20

Het wedstrijdprogramma T20 , ingedeeld in poule D

2 X 20 OVERS, AANVANG 15.00 UUR

1.Zaterdag  17 juli      Quick Hg- Hermes DVS

Zaterdag 24 juli          vrije ronde

2.Zaterdag 31 juli      Hermes DVS-Ghausia CC

3.Zaterdag  7 aug     Hermes DVS- VRA

4.Zaterdag 14 aug   Excelsior"20-Hermes DVS

Zaterdag  21 aug    Kwartfinales

Zaterdag 28 aug     Finaledag  ( halve finales en finale)

 

Competitie opzet Twenty 20 - seizoen 2021                                                                                                                                                                                                                                                                                        Aantal deelnemende verenigingen: 20;

 10 Topklasse verenigingen;

 9 Hoofdklasse verenigingen;

 1 Eerste Klasse vereniging;

 HCC 2 neemt niet deel aan de T20 competitie. Om 20 teams in competitie te hebben zal Qui Vive

1 (als nr. 2 van de Eerste Klasse in 2019 deelnemen);

 Poule-indeling: Een poule-indeling is gemaakt doormiddel van loting, op basis van 5 categorieën

teams:

 Categorie 1: VOC, HBS, ACC, Excelsior’20 (halve finalisten TK T20 2019)

Categorie 2: HCC, Dosti, VCC, VRA (hoogst geëindigde team TK-seizoen 2019)

 Categorie 3: Sparta Cricket 1888, Quick Hg, Punjab CCR, Kampong (laagst geëindigde

teams TK-seizoen 2019 + nrs. 1 en 2 HK-seizoen 2019)

 Categorie 4: Hermes DVS, Rood en Wit, VVV, Salland (hoogst geëindigde teams HKseizoen

2019)

 Categorie 5: Groen en Wit, Ghausia, Bloemendaal, Qui Vive (laagst geëindigde teams

HK-seizoen 2019 + hoogst geëindigd standaard team EK-seizoen 2019)

 Poule-indeling 2021

Poule A        Poule B           Poule C           Poule D

VOC             HBS                  ACC                 Excelsior’20

VCC             HCC                 Dosti                VRA

Punjab      Sparta               Kampong         Quick

R&W          VVV                 Salland             Hermes DVS

Bl"daal       Qui Vive        Gr&W                Ghausia  

                                                                                                                                                                                                                                                                              Wedstrijddata & aanvangstijd:

 Competitie wordt gespeeld op zaterdagmiddagen

 Aanvang: 15.00 uur

 data: 17 en 24 juli, 31 juli, 7, 14 augustus, 21 augustus (kwartfinale), 28 augustus (Finale

Dag)

Kwartfinales: Nrs. 1 en 2 van elke poule kwalificeren zich voor kwartfinale:

 Kwartfinale A: winnaar Poule A – Nr. 2 Poule B

 Kwartfinale B: winnaar Poule B – Nr. 2 Poule C

 Kwartfinale C: winnaar Poule C – Nr. 2 Poule D

 Kwartfinale D: winnaar Poule D – Nr. 2 Poule A

(Winnaars van poules spelen thuis)                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Finale Dag: Halve Finales: Winnaars van kwartfinales plaatsen zich voor halve finale: 

                                                                                                                                                                                                              Halve finale 1: winnaar kwartfinale A – winnaar kwartfinale C

 Halve finale 2: winnaar kwartfinale B – winnaar kwartfinale D

 Finale: Winnaar halve finale 1 – winnaar halve finale 2

 Prijzen:

 Winnaar: beker + deelname aan ECL 2022 in La Manga (Spanje)

 Man of the match halve finale 1: €100

 Man of the match halve finale 2: €100

 Man of the match finale: €100

 Live streaming: alle wedstrijden worden live gestreamd met commentaar (John van

Vliet/ Tim de Leede/ etc.)

 Locatie: verenigingen worden uitgenodigd om hun interesse voor het organiseren

kenbaar te maken bij de KNCB. De KNCB zal voor 17 juli beslissen wie de Finale Dag mag

organiseren.

 Rand festiviteiten:

 NK Tip & Run voor U9 en U11

 Andere activiteiten zoals springkussen, etc. te bepalen en te organiseren door

organiserende vereniging in overleg met KNCB

 

 

 

 


Agenda
Geen evenementen gepland
Bekijk de hele agenda

Algemeen nieuws

21-09-21 » Voorwoord
15-09-21 » Voorwoord
02-09-21 » Voorwoord
09-08-21 » Voorwoord
31-07-21 » Voorwoord

Voetbal nieuws

01-08-21 » Voetbalsenioren
21-04-21 » Jeugdvoetbal
16-04-21 » Jeugdvoetbal
10-02-21 » Jeugdvoetbal
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing
Akkoord
Wij gebruiken cookies om de ervaring op onze website te verbeteren, statistieken bij te houden en je toegang te geven tot onze social media.
Door gebruik te maken van deze website of door op akkoord te drukken, ga je akkoord met ons cookiebeleid zoals beschreven in het privacy statement. Je kan cookies ook niet accepteren.