• zaterdag 17 augustus
    Cricket golden oldies toernooi (datum onder voorbehoud)
  • zaterdag 17 augustus
    Voetbal nostalgic cup 1e elftal
  • zaterdag 2 maart, 10:45 uur
    Hermes DVS 4 - CWO 7
  • zaterdag 2 maart, 10:45 uur
    Hermes DVS JO15-1 - Brielle JO15-2
  • zaterdag 2 maart, 08:30 uur
    Hermes DVS JO8-2 - VDL JO8-2
  • zaterdag 2 maart, 08:30 uur
    PPSC MO11-1 - Hermes DVS JO11-3
  • zaterdag 2 maart, 09:10 uur
    HBSS JO7-1JM - Hermes DVS JO7-2
  • zaterdag 2 maart, 08:30 uur
    Meeuwenplaat JO13-1 - Hermes DVS JO13-2
  • zaterdag 2 maart, 08:50 uur
    Hermes DVS JO7-2 - Sparta (AV) JO7-1
  • zaterdag 2 maart, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-2 - CWO JO9-3
  • zaterdag 2 maart, 09:45 uur
    Hermes DVS JO8-3 - MVV '27 JO8-2
  • zaterdag 2 maart, 09:45 uur
    LYRA JO8-2 - Hermes DVS JO8-1
  • zaterdag 2 maart, 10:30 uur
    Hermes DVS JO17-1 - Hellevoetsluis JO17-1
  • zaterdag 2 maart, 08:45 uur
    Hermes DVS JO11-4 - Quintus JO11-2
  • zaterdag 2 maart, 14:00 uur
    Hermes DVS 5 - HBSS 8
  • zaterdag 2 maart, 12:45 uur
    Hermes DVS JO16-1 - Neptunus-Schiebroek JO16-2
  • zaterdag 2 maart, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-3 - GLZ Delfshaven JO13-2
  • zaterdag 2 maart, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-1 - Smitshoek JO13-2
  • zaterdag 2 maart, 15:00 uur
    FCB-HWD 2 - Hermes DVS 2
  • zaterdag 2 maart, 14:30 uur
    Ariston'80 VR3 - Hermes DVS VR1
  • zaterdag 2 maart, 15:00 uur
    BZC/Zuiderpark 1 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 2 maart, 12:00 uur
    Rozenburg 5 - Hermes DVS 3
  • zaterdag 2 maart, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-1 - Excelsior M JO11-3
  • zaterdag 2 maart, 10:30 uur
    Vitesse Delft JO15-2 - Hermes DVS JO15-2
  • zaterdag 2 maart, 15:30 uur
    v.v. Hekelingen JO17-3 - Hermes DVS JO17-2
  • zaterdag 2 maart, 08:45 uur
    Hermes DVS JO9-1 - GLZ Delfshaven JO9-1
  • woensdag 28 februari, 19:15 uur
    Slikkerveer JO17-1 - Hermes DVS JO17-1
  • zaterdag 2 maart, 14:30 uur
    Hermes DVS JO19-1 - CWO JO19-1
  • zaterdag 2 maart, 08:30 uur
    Hermes DVS JO7-2 - Zwaluwen JO7-5
  • zaterdag 2 maart, 13:45 uur
    Wippolder JO17-2 - Hermes DVS JO17-3
  • zaterdag 2 maart, 09:00 uur
    VDL JO11-4 - Hermes DVS JO11-2
  • zaterdag 2 maart, 10:30 uur
    VFC JO9-5 - Hermes DVS JO9-3JM

Derde

 Na het seizoen 2022 , waar we geen derde elftal door div. omstandigheden geen team op de been konden brengen zal er seizoen 2023 weer een derde team meedoen aan de competitie.

Hermes DVS 3 ingedeeld in Klasse 3D speelt een gesloten competitie van 18 wedstrijden, 2 x 40 overs.

 

 

Het wedstrijdprogramma Hermes DVS 3 ziet er als volgt uit:

1. Zondag 7 mei          Excelsior"20 3- Hermes DVS 3

2.Zondag 14 mei         Hermes DVS 3- VCC 5

3.Donderdag 18 mei    Punjab 4- Hermes DVS 3 

4.Zondag 21 mei         Hermes DVS 3-Eindhoven 3

5.Zondag 28 mei        Sparta 4- Hermes DVS 3

6.Zondag 4 juni          Hermes DVS 3- Royal Punjab 2

7.Zondag 11 juni         VOC 3- Hermes DVS 3

8.Zondag 18 juni        Hermes DVS 3-Wanica Star 2

9.Zondag 25 juni        Ghausia 3-Hermes DVS 3

10.Zondag 2 juli         Hermes DVS 3- Excelsior"20 3

11.Zondag 9 juli         VCC 5-Hermes DVS 3

12.Zondag 16 juli       Hermes DVS 3- Punjab 4

13. Zondag 23 juli     Hermes DVS 3- Eindhoven 3     !!!!

weekend 30/31 juli   vrij weekend

14.Zondag 6 aug      Hermes DVS 3-Sparta 3

15.Zondag 13 aug    Royal Punjab 2-Hermes DVS 3

16.Zondag 20 aug    Hermes DVS 3-VOC 3

17.Zondag 27 aug    Wanica Star 2-Hermes DVS 3

18.Zondag 3 sept     Hermes DVS 3-Ghausia 3

 

 

 


Agenda
Bekijk de hele agenda

Voetbal nieuws

31-07-23 » Voetbalsenioren
27-07-23 » Voetbalsenioren
27-07-23 » Voetbalsenioren
15-05-23 » Voetbalsenioren
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing
Akkoord
Wij gebruiken cookies om de ervaring op onze website te verbeteren, statistieken bij te houden en je toegang te geven tot onze social media.
Door gebruik te maken van deze website of door op akkoord te drukken, ga je akkoord met ons cookiebeleid zoals beschreven in het privacy statement. Je kan cookies ook niet accepteren.