• vrijdag 24 november
    Najaars ALV 2023
  • zaterdag 7 oktober
    Vriendendiner
  • woensdag 7 december, 20:00 uur
    BZC/Zuiderpark O23-2 - Hermes DVS O23-1
  • zaterdag 3 december, 10:30 uur
    Kethel Spaland JO13-1 - Hermes DVS JO13-1
  • zaterdag 3 december, 09:00 uur
    Hermes DVS JO13-2 - VDL JO13-2
  • zaterdag 3 december, 11:45 uur
    Hermes DVS 2 - Excelsior'20 2
  • woensdag 7 december, 19:15 uur
    TOGB JO13-5 - Hermes DVS JO13-2
  • zaterdag 3 december, 11:15 uur
    Zwaluwen MO20-1 - Hermes DVS MO20-1
  • zaterdag 3 december, 14:30 uur
    Hermes DVS O23-2 - VVOR O23-2
  • zaterdag 3 december, 11:30 uur
    Hermes DVS 4 - Rijnm/Hgvl.Sp. 7
  • zaterdag 3 december, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-3 - sv Poortugaal JO11-6
  • zondag 4 december, 11:00 uur
    Hermes DVS 2 - Victoria'04 2
  • zaterdag 3 december, 10:15 uur
    St.Hooger JO9-3 - Hermes DVS JO9-2
  • zaterdag 3 december, 10:00 uur
    Hermes DVS JO15-2 - Blijdorp JO15-2
  • zaterdag 3 december, 08:30 uur
    LYRA JO13-5 - Hermes DVS JO13-3
  • zaterdag 3 december, 08:30 uur
    MVV '27 JO17-2 - Hermes DVS JO17-1
  • zaterdag 3 december, 15:00 uur
    VDL O23-1 - Hermes DVS O23-1
  • zaterdag 3 december, 14:30 uur
    Overmaas 1 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 3 december, 08:30 uur
    Kethel Spaland JO11-1 - Hermes DVS JO11-1
  • zaterdag 3 december, 08:30 uur
    Blijdorp JO11-4 - Hermes DVS JO11-2
  • zaterdag 3 december, 08:45 uur
    Hermes DVS JO8-1 - Zwaluwen JO8-2
  • zaterdag 3 december, 08:30 uur
    Zwervers, IJVV de JO8-3 - Hermes DVS JO8-2
  • zaterdag 3 december, 14:45 uur
    Hermes DVS JO15-3 - Victoria'04 JO15-3
  • zaterdag 3 december, 11:30 uur
    MVV '27 JO19-2 - Hermes DVS JO19-1
  • zaterdag 3 december, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-4 - PPSC JO11-2
  • zaterdag 3 december, 13:00 uur
    Hermes DVS JO19-2 - Excelsior'20 JO19-2
  • zaterdag 3 december, 12:30 uur
    Deltasport 5 - Hermes DVS 6
  • zaterdag 3 december, 08:45 uur
    Hermes DVS JO9-1 - VFC JO9-2
  • zaterdag 3 december, 10:10 uur
    Blijdorp JO15-1 - Hermes DVS JO15-1

Derde

Ingedeeld voor seizoen 2022 in klasse 3d hierbij het wedstrijdprogramma:

2 x 40 overs , aanvang 13.00 uur

1. Zondag    1 mei    Sparta 3- Hermes DVS 3       Wordt gespeeld op Hermes DVS!!

2. Zondag   8 mei    Hermes DVS 3- VCC 4

3. Zondag  15 mei   Wanica Star 3- Hermes DVS 3

4. Zondag 22 mei   Hermes DVS 3-Olympia 1

5. Zondag 29 mei   Hermes DVS 3-Quick Hg 3

6.Zondag  5 juni    Royal Punjab 1- Hermes DVS 3

7. Zondag 12 juni  Hermes DVS 3-Punjab CC 3

Zondag 19 juni      vrij weekend

8.Zondag 26 juni   Hermes DVS 3-Sparta 3

9. Zondag 3 juli    VCC 4-Hermes DVS 3

10 Zondag 10 juli  Hermes DVS 3- Wanica Star 2

Zondag 17 juli     vrij weekend

11. Zondag 24 juli Olympia 1-Hermes DVS 3

12.Zondag 31 juli  Quick Hg 3- Hermes DVS 3

13.Zondag 7 aug   Hermes DVS 3-Royal Punjab 1

14. Zondag 14 aug Punjab CC 3- Hermes DVS 3

ZONDAGEN 21 EN 28 AUG   Evt. inhaal 

 

 

 

 


Agenda
Bekijk de hele agenda

Algemeen nieuws

04-11-22 » Voorwoord
06-10-22 » Voorwoord
05-10-22 » Voorwoord
02-09-22 » Voorwoord

Voetbal nieuws

21-10-21 » Voetbalnieuws
01-08-21 » Voetbalsenioren
21-04-21 » Jeugdvoetbal
16-04-21 » Jeugdvoetbal
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing
Akkoord
Wij gebruiken cookies om de ervaring op onze website te verbeteren, statistieken bij te houden en je toegang te geven tot onze social media.
Door gebruik te maken van deze website of door op akkoord te drukken, ga je akkoord met ons cookiebeleid zoals beschreven in het privacy statement. Je kan cookies ook niet accepteren.