• zaterdag 17 augustus
    Cricket golden oldies toernooi (datum onder voorbehoud)
  • zaterdag 17 augustus
    Voetbal nostalgic cup 1e elftal
  • zaterdag 2 maart, 09:45 uur
    Hermes DVS JO8-3 - MVV '27 JO8-2
  • zaterdag 2 maart, 10:45 uur
    Hermes DVS 4 - CWO 7
  • zaterdag 2 maart, 08:50 uur
    Hermes DVS JO7-2 - Sparta (AV) JO7-1
  • zaterdag 2 maart, 10:30 uur
    Hermes DVS JO17-1 - Hellevoetsluis JO17-1
  • zaterdag 2 maart, 08:30 uur
    Hermes DVS JO8-2 - VDL JO8-2
  • zaterdag 2 maart, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-1 - Smitshoek JO13-2
  • woensdag 28 februari, 19:15 uur
    Slikkerveer JO17-1 - Hermes DVS JO17-1
  • zaterdag 2 maart, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-3 - GLZ Delfshaven JO13-2
  • zaterdag 2 maart, 09:10 uur
    HBSS JO7-1JM - Hermes DVS JO7-2
  • zaterdag 2 maart, 14:30 uur
    Hermes DVS JO19-1 - CWO JO19-1
  • zaterdag 2 maart, 08:45 uur
    Hermes DVS JO11-4 - Quintus JO11-2
  • zaterdag 2 maart, 08:30 uur
    Hermes DVS JO7-2 - Zwaluwen JO7-5
  • zaterdag 2 maart, 08:30 uur
    PPSC MO11-1 - Hermes DVS JO11-3
  • zaterdag 2 maart, 14:30 uur
    Ariston'80 VR3 - Hermes DVS VR1
  • zaterdag 2 maart, 15:30 uur
    v.v. Hekelingen JO17-3 - Hermes DVS JO17-2
  • zaterdag 2 maart, 10:45 uur
    Hermes DVS JO15-1 - Brielle JO15-2
  • zaterdag 2 maart, 08:30 uur
    Meeuwenplaat JO13-1 - Hermes DVS JO13-2
  • zaterdag 2 maart, 09:00 uur
    VDL JO11-4 - Hermes DVS JO11-2
  • zaterdag 2 maart, 09:45 uur
    LYRA JO8-2 - Hermes DVS JO8-1
  • zaterdag 2 maart, 15:00 uur
    FCB-HWD 2 - Hermes DVS 2
  • zaterdag 2 maart, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-2 - CWO JO9-3
  • zaterdag 2 maart, 14:00 uur
    Hermes DVS 5 - HBSS 8
  • zaterdag 2 maart, 12:00 uur
    Rozenburg 5 - Hermes DVS 3
  • zaterdag 2 maart, 08:45 uur
    Hermes DVS JO9-1 - GLZ Delfshaven JO9-1
  • zaterdag 2 maart, 10:30 uur
    VFC JO9-5 - Hermes DVS JO9-3JM
  • zaterdag 2 maart, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-1 - Excelsior M JO11-3
  • zaterdag 2 maart, 12:45 uur
    Hermes DVS JO16-1 - Neptunus-Schiebroek JO16-2
  • zaterdag 2 maart, 15:00 uur
    BZC/Zuiderpark 1 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 2 maart, 10:30 uur
    Vitesse Delft JO15-2 - Hermes DVS JO15-2
  • zaterdag 2 maart, 13:45 uur
    Wippolder JO17-2 - Hermes DVS JO17-3

Jeugd Onder 16 / 17

Contactpersoon JO16 / JO17
Nicole : 0634863207 of jo17@hermesdvs.nl

Trainersstaf  
Arse (hoofdtrainer)
Anthony 
Ies 
Remco 
Ton 
Luuk 
Stefan D
Stefan V
René 
Edwin 
Munesh 
Hany 
Fatih 

Afschrijven training of wedstrijd:
Arse : 06-30296857
Afmeldingen trainingen uiterlijk op de trainingsdag voor 17:00 uur doorgeven.
Afmeldingen voor wedstrijddagen uiterlijk op donderdagavond 17:00 uur bij Arse.

Trainingstijden:
Dinsdag : 19.00 - 20.15 (veld 5)
Donderdag : 19.00 - 20.15 (veld 4)

Meetrainen?
Dat kan altijd! Neem bij interesse contact op met Nicole via 06-34863207

  


Datum
Aanvang

Verzamelen

Thuis

Uit

28-02-24
Aanv: 19:15 uur | Verz: 17:45 uur


17:45 uur


Slikkerveer JO17-1


- Hermes DVS JO17-1

02-03-24
Aanv: 10:30 uur | Verz: 09:30 uur


09:30 uur


Hermes DVS JO17-1


- Hellevoetsluis JO17-1
Aanv: 12:45 uur | Verz: 11:45 uur
11:45 uur
Hermes DVS JO16-1
- Neptunus-Schiebroek JO16-2
Aanv: 13:45 uur | Verz: 12:15 uur
12:15 uur
Wippolder JO17-2
- Hermes DVS JO17-3
Aanv: 15:30 uur | Verz: 14:00 uur
14:00 uur
v.v. Hekelingen JO17-3
- Hermes DVS JO17-2

Agenda
Bekijk de hele agenda

Voetbal nieuws

31-07-23 » Voetbalsenioren
27-07-23 » Voetbalsenioren
27-07-23 » Voetbalsenioren
15-05-23 » Voetbalsenioren
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing
Akkoord
Wij gebruiken cookies om de ervaring op onze website te verbeteren, statistieken bij te houden en je toegang te geven tot onze social media.
Door gebruik te maken van deze website of door op akkoord te drukken, ga je akkoord met ons cookiebeleid zoals beschreven in het privacy statement. Je kan cookies ook niet accepteren.