Zondag 27 april start het seizoen voor het eerste elftal met een uitwedstrijd tegen HCC. Na een succesvolle rentree in de Topklasse vorig jaar met een mooie 6e plaats, moeten de mannen van captain Sebastiaan Braat dit jaar bij de eerste 7 eindigen om degradatie te voorkomen. Dit in verband met een versterkte degradatieregeling vanuit de KNCB. De KNCB wil terug naar een Topklasse van 8 teams om zo ruimte te maken voor een volledige T20 competitie. De nummers 10 en 9 van de topklasse degraderen direct, de nummer 8 speelt een promotie/degradatiewedstrijd tegen de nummer 1 van de Hoofdklasse.
Hermes-DVS I start met een “normale” 50-overcompetitie, daarna volgt de T20 competitie. We zien veel bekende Hermesgezichten, een aantal oude bekenden en wat nieuwkomers. Naast Ashley Ostling en Daniel Doyle keert Sahil Kothari terug naar Schiedam, na een jaartje bij ACC. Asad Zulfiqar komt als batsman/wicketkeeper over van Punjab-Ghausia. Aryan Dutt, die zondag tegen VOC de eerste century van het seizoen liet aantekenen, komt ook dit jaar uit voor Hermes-DVS. Door het volle programma van het Nederlands elftal zal hij helaas veel afwezig zijn. Bowlend wordt dat opgevangen door 3 nieuwe spinners. Hikmat Jarbarkhail en de 16-jarige Jay Raval (beide met een Belgisch paspoort) hebben in de afgelopen 2 gewonnen oefenwedstrijden tegen Quick Haag en VOC al laten zien wat ze te bieden hebben. Het wachten is nog op Dewald Dumon, de derde spinner met zowel een Belgisch als een Zuid-Afrikaans paspoort. Coach Jake Needham zal uit het ruime aanbod aan spelers het juiste team moeten smeden om behoud in de Topklasse te realiseren en een mooie klassering te bereiken.
Het tweede elftal zet na de degradatie naar de Overgangsklasse vorig jaar, alles op alles om terug te keren naar de Eerste Klasse. Door een combinatie van spelers uit het huidige elftal, het inpassen van jeugdspelers en de aanwas van nieuwe spelers moet het mogelijk zijn om ook met het tweede met een sterke selectie aan te treden en een gooi te doen naar het kampioenschap.
Op het recreatieve vlak schrijven we dit jaar zowel een derde elftal als een ZAMI-team in. Daarnaast zijn er plannen om op vrijdagavond “social cricket” te organiseren voor (oud) spelers, ouders en andere cricketliefhebbers die het leuk vinden om buiten competitieverband gezellig een potje te cricketten. Zodra dit concreter is, maken we hier op de website melding over. Joe Tegelaar, die is toegetreden tot het bestuur, werkt deze plannen momenteel uit.
Bij de jeugd hebben we te maken met een, hopelijk, tijdelijke afname van spelers. Onder leiding van Nick Statham, die binnen het bestuur de verantwoordelijkheid voor de jeugd heeft overgenomen van Marian de Jong, wordt er hard gewerkt aan het enthousiasmeren van nieuwe kinderen voor de King of Sports. De eerste resultaten zijn positief, maar voor de competitie betekent dit dat we dit jaar alleen een U11 en een U13 kunnen inschrijven. De U17 spelers worden dit jaar ingepast in de diverse seniorenteams. Heeft u goede ideeën voor het werven van jeugdspelers, of kent u kinderen die echt eens kennis zouden moeten maken met cricket, laat het weten aan Nick!
We zouden dit alles niet kunnen doen zonder de niet aflatende steun van onze zeer gewaardeerde sponsors. Zij werden op 21 maart voorafgaand aan de sponsorborrel getrakteerd op Engelse Fish and Chips en ook voor de wedstrijd tegen Excelsior “20 op 24 mei hebben we weer iets voor ze in petto!
De wedstrijden van het eerste zullen net als voorgaande jaren ook weer gestreamd worden, fysieke support is natuurlijk nog veel beter! We hopen op veel publiek bij onze thuiswedstrijden, de eerste staat gepland op zaterdag 3 mei tegen HBS.
Tot ziens langs de boundary!
Jaco van Giezen
De blauw-witten zijn het seizoen goed begonnen met een ruime overwinning op HCC. Hermes-DVS miste Daniel Doyle (interlandverplichtingen) en Olivier Elenbaas (blessure). Met Asad Zulfiqar nieuw a... lees verder
KethelSpaland 1 - Hermes-D.V.S. 1 0-0
HBSS 2 - Hermes-D.V.S. 3 9-0
Hermes-D.V.S. 5 - CWO 6 0-2
Hermes-D.V.S. 6 - Excelsior '20 5 1-1
FC IJ... lees verder
Zaterdag 12 april: Kethel Spaland - Hermes-DVS
Verslag Waterwegsport
Hermes-DVS knokt met tien man naar verrassend punt tegen Ket... lees verder
Hermes-D.V.S. 1 - Victoria '04 1-5
Hermes-D.V.S. 4 - MVV '27 5 5-0
Oud Beijerland 2 - Hermes-D.V.S. 7 4-5 (goed gedaan mannen)
Hermes-D.V.S. VR1 - Socce... lees verder
Zondag 27 april start het seizoen voor het eerste elftal met een uitwedstrijd tegen HCC. Na een succesvolle rentree in de Topklasse vorig jaar met een mooie 6e plaats, moeten de mannen van capta... lees verder
Schiedam, 24 maart – Hermes-D.V.S. laat in de voorbereidingen voor het seizoen 2025-’26 weinig aan het toeval over. Nu al is vastgelegd welke ervaren trainers er na de zomer... lees verder
Op 15 maart viert Nick Statham zijn vijftigste verjaardag. Dat lijkt mij een mooi moment eens in zijn glanzende cricket carrière te duiken.
Cricket valt en staat, natuurlijk ... lees verder
Momenteel zijn de verkiezingen voor sporter, sporttalent en sportploeg 2024 in de gemeente Schiedam gaande. Er zijn zelfs drie kandidaten van de sportvereniging Hermes-DVS genomineerd voor een s... lees verder
Het voetbalseizoen verloopt geenszins positief voor ons vlaggenschip. Toch is er een lichtpuntje te melden.
Saíd Kucukalioglu maakte afgelopen zaterdag tegen CKC zijn debuut.... lees verder
Zaterdag 18 januari Hermes-DVS - OVV Oostvoorne
Wedstrijdverslag Waterwegsport
Hermes DVS speelde zeker niet slecht tegen OVV, maar zoals de hele competitie blee... lees verder
Trainingskamp voetbalselectie Maastricht 2025
Van vrijdag 3 januari t/m zondag 5 januari vond het trainingskamp plaats v... lees verder
Hierbij het cricketprogramma voor zaterdag 3 mei tot en met maandag 5 mei a.s.
Zaterdag 3 mei
1. Hermes DVS 1 - HBS 1 Topklasse ... lees verder
Hierbij het cricketprogramma voor zaterdag 3 mei tot en met maandag 5 mei a.s.
Zaterdag 3 mei
1. Hermes DVS 1- HBS 1 Topklasse  ... lees verder
1. Zondag 27 April HCC 1- Hermes DVS 1 Topklasse 2 x 50 overs aanvang 11.00 uur
lees verder1.Zondag 27 April HCC 1- Hermes DVS 1 Topklasse 2 x 50 overs aanvang 11.00 uur
lees verderHET IS WEER ZOVER!
DE TRY RUGBY PROEFLESSEN, KOM HET PROBEREN!
Geen recente nieuwsberichten gevonden