The Hague Barbarians U16 - Waterweg Warriors U16
Na de verdiende overwinning van afgelopen week, was het vizier al snel op de revanche wedstrijd tegen de Barbarians.
De strijdnamen van beiden teams gaven vandaag terecht de spirit van de wedstrijd weer. Geknokt werd er voor elke centimeter. Het Hermes, Sparta, Hookers U16 cluster team wist met een field goal verschil the Battle of Te Werve te winnen. Het enige wat ontbrak was een wit paard met daarop een blauw geschilderde Braveheart, (maar voor de rest was iedereen gedurende de wedstrijd wel blauw van de kou geworden).
In de ogen van de wederom in grote getale meegereisde supporters schare was het positieve eind resultaat zeer verdiend. Uiteraard is dat niet helemaal objectief gemeten gezien de doorlopende bloedbanden, maar zeker gezien het beeld van de tweede helft was de overwinning terecht. Fase na fase werd aanvallend ten strijde getrokken. Korte potjes afgewisseld met snel balspel. Rucks stonden stevig. Niemand verzaakte vandaag. Met het mes tussen de tanden werd op het sportieve randje door beide teams gespeeld.
Hartverwarmend was het allemaal wel. Dit was ook hard nodig gezien de snijdende koude wind. Vandaar ook dat (behalve de trainer Thijs die opeens vanachter de reclame borden opdook en zelfs tegen de wind in vanaf de andere kant van het veld te horen was), alle supporters van beide teams, net als de paarden, met de kont tegen de wind in langs het lijntje stonden. Thijs zal hoogstwaarschijnlijk na de wedstrijd gelijk langs de apotheek zijn gegaan voor de keel pastilles en anti migraine pilletjes. Velen hadden het idee dat Thijs meer vermoeid was geraakt dan de spelers.
En daar stonden er vandaag meer van langs de lijn, want het was niet lekker relaxed kijken. Spanning tot en met de laatste seconde. Het eind signaal kwam als een bevrijding want de Barbarians gaven in deze verder sportief verlopen wedstrijd ook niet op. Het lag heel dicht bij elkaar en alleen door geconcentreerd en gedisciplineerd te blijven spelen kon de overwinning over de streep worden getrokken. De wedstrijd vandaag was oprecht reclame voor de rugby sport in optima forma.
De Barbarians hadden na de wedstrijd een heerlijke warme soep georganiseerd. Daar werd met plezier gebruik van gemaakt. Dank aan de Barbarians voor deze geste.
Helaas had de oproep bij het verslag van verleden week om vooral naar de trainingen te komen (nog?) een beperkt effect. Het is te hopen dat er komende week meer spelers komen want er wordt telkens keihard getraind met ook aandacht voor een game plan. Dus komt allen want anders kan je in plaats van in positie staan opeens in de weg gaan lopen wat uiteraard niet de bedoeling is.
Komende tegenstander voor aanstaande zaterdag kennen we ook al. Uit hebben we eerder dit seizoen ons geen dienst bewezen en werd het U16 Waterweg Warriors cluster team, gezien de streek waar de komende tegenstander huist, het kaas van het brood gegeten. Maar als er zo wordt gespeeld als vandaag met bij de komende trainingen aandacht voor de schoonheidsfoutjes van vandaag dan zouden onze helden ook deze wedstrijd positief kunnen afsluiten. We gaan het meemaken.
Geschreven door een oudere edoch compleet verkleumde supporter.
Twee thuiswedstrijden in dit dubbele cricketweekend voor de cricketers van Hermes-DVS. Op zaterdag werd HBS in een spannende wedstrijd opzij gezet. Hermes-DVS begon aan bat en kwam tot een totaa... lees verder
Excelsior '20 1 - Hermes-D.V.S 1 1-3
DVO '32 2 - Hermes-D.V.S. 2 2-4
Excelsior Maassluis 3 - Hermes-D.V.S. 3 8-0
Hermes-D.V.S. 5 - Deltaspor... lees verder
De blauw-witten zijn het seizoen goed begonnen met een ruime overwinning op HCC. Hermes-DVS miste Daniel Doyle (interlandverplichtingen) en Olivier Elenbaas (blessure). Met Asad Zulfiqar nieuw a... lees verder
KethelSpaland 1 - Hermes-D.V.S. 1 0-0
HBSS 2 - Hermes-D.V.S. 3 9-0
Hermes-D.V.S. 5 - CWO 6 0-2
Hermes-D.V.S. 6 - Excelsior '20 5 1-1
FC IJ... lees verder
Beste mensen,
De constant stijgende inkoopprijzen hebben ons genoopt om de prijs van een aantal artikelen van ons assortiment te verhogen.
Uiteraard blijven we nog ver onder de h... lees verder
Zondag 27 april start het seizoen voor het eerste elftal met een uitwedstrijd tegen HCC. Na een succesvolle rentree in de Topklasse vorig jaar met een mooie 6e plaats, moeten de mannen van capta... lees verder
Schiedam, 24 maart – Hermes-D.V.S. laat in de voorbereidingen voor het seizoen 2025-’26 weinig aan het toeval over. Nu al is vastgelegd welke ervaren trainers er na de zomer... lees verder
Op 15 maart viert Nick Statham zijn vijftigste verjaardag. Dat lijkt mij een mooi moment eens in zijn glanzende cricket carrière te duiken.
Cricket valt en staat, natuurlijk ... lees verder
Het voetbalseizoen verloopt geenszins positief voor ons vlaggenschip. Toch is er een lichtpuntje te melden.
Saíd Kucukalioglu maakte afgelopen zaterdag tegen CKC zijn debuut.... lees verder
Zaterdag 18 januari Hermes-DVS - OVV Oostvoorne
Wedstrijdverslag Waterwegsport
Hermes DVS speelde zeker niet slecht tegen OVV, maar zoals de hele competitie blee... lees verder
Trainingskamp voetbalselectie Maastricht 2025
Van vrijdag 3 januari t/m zondag 5 januari vond het trainingskamp plaats v... lees verder
Hierbij het cricketprogramma voor zaterdag 10 en zondag 11 mei a.s.
lees verderHierbij het cricketprogramma voor zaterdag 10 en zondag 11 mei a.s.
lees verderHierbij het cricketprogramma voor zaterdag 3 mei tot en met maandag 5 mei a.s.
Zaterdag 3 mei
1. Hermes DVS 1 - HBS 1 Topklasse ... lees verder
Hierbij het cricketprogramma voor zaterdag 3 mei tot en met maandag 5 mei a.s.
Zaterdag 3 mei
1. Hermes DVS 1- HBS 1 Topklasse  ... lees verder
HET IS WEER ZOVER!
DE TRY RUGBY PROEFLESSEN, KOM HET PROBEREN!
Geen recente nieuwsberichten gevonden