Nadat cricket op een prachtige wijze de promotie naar de hoogste klasse had bewerkstelligd, was het de afgelopen periode de beurt aan de overige drie sporttakken om een goede start te maken.
Het eerste voetbalteam is in het derde seizoen van hoofdtrainer Gökhan Cayir voortvarend begonnen. Men is door in de beker en de eerste twee competitiewedstrijden werden winnend afgesloten. De overige seniorenteams zijn met goede moed begonnen, maar zijn nu in 1 maand al acht keer geconfronteerd met tegenstanders die niet konden op de vastgestelde speeldag.
De jeugd is enthousiast bezig en na de eerste serie staan 13-3, 11-1 en 11-2 bovenaan in hun poule en maakt 13-2 nog kans op het kampioenschap.
De afdeling squash draait als een tierelier. De ledengroei gaat gestaag door en de teams zijn begonnen aan hun competitie. Drie van de vier teams hebben hun eerste wedstrijden gewonnen en men doet ook mee in een zondagcompetitie dit seizoen. De teams van Hermes hebben in de dubbelcompetitie beiden hun poule gewonnen.
Bij onze rugbyafdeling staan de ontwikkelingen niet stil. Zo worden er rugbyclinics georganiseerd voor scholen en zijn er gratis proeflessen. Mede daardoor hebben we onze eerste 10 nieuwe leden van het seizoen al mogen verwelkomen. Op woensdagavond wordt er gestart met Touch Rugby. Een type rugby voor volwassenen maar dan zonder de tackle. En tot slot zijn enkele van onze talentvolle jeugdspelers geselecteerd voor de regionale selecties! Het belooft dus een mooi rugbyseizoen te worden.
Alle afdelingen werken met vrijwilligers die week in week uit vele uren kosteloos aan onze mooie club besteden. Gezien het ledentotaal blijft het aantal vrijwilligers te klein. Zo rond de 10 % helpt de club met hand- en spandiensten, bardiensten draaien, trainingen geven, clubhuis reinigen etc.
Met een paar uur per maand zou u ons al enorm helpen. U kunt zich altijd melden bij een coördinator of een bestuurslid.
Alvast bedankt !!!
Berry de Koning
De blauw-witten zijn het seizoen goed begonnen met een ruime overwinning op HCC. Hermes-DVS miste Daniel Doyle (interlandverplichtingen) en Olivier Elenbaas (blessure). Met Asad Zulfiqar nieuw a... lees verder
KethelSpaland 1 - Hermes-D.V.S. 1 0-0
HBSS 2 - Hermes-D.V.S. 3 9-0
Hermes-D.V.S. 5 - CWO 6 0-2
Hermes-D.V.S. 6 - Excelsior '20 5 1-1
FC IJ... lees verder
Zaterdag 12 april: Kethel Spaland - Hermes-DVS
Verslag Waterwegsport
Hermes-DVS knokt met tien man naar verrassend punt tegen Ket... lees verder
Hermes-D.V.S. 1 - Victoria '04 1-5
Hermes-D.V.S. 4 - MVV '27 5 5-0
Oud Beijerland 2 - Hermes-D.V.S. 7 4-5 (goed gedaan mannen)
Hermes-D.V.S. VR1 - Socce... lees verder
Zondag 27 april start het seizoen voor het eerste elftal met een uitwedstrijd tegen HCC. Na een succesvolle rentree in de Topklasse vorig jaar met een mooie 6e plaats, moeten de mannen van capta... lees verder
Schiedam, 24 maart – Hermes-D.V.S. laat in de voorbereidingen voor het seizoen 2025-’26 weinig aan het toeval over. Nu al is vastgelegd welke ervaren trainers er na de zomer... lees verder
Op 15 maart viert Nick Statham zijn vijftigste verjaardag. Dat lijkt mij een mooi moment eens in zijn glanzende cricket carrière te duiken.
Cricket valt en staat, natuurlijk ... lees verder
Momenteel zijn de verkiezingen voor sporter, sporttalent en sportploeg 2024 in de gemeente Schiedam gaande. Er zijn zelfs drie kandidaten van de sportvereniging Hermes-DVS genomineerd voor een s... lees verder
Het voetbalseizoen verloopt geenszins positief voor ons vlaggenschip. Toch is er een lichtpuntje te melden.
Saíd Kucukalioglu maakte afgelopen zaterdag tegen CKC zijn debuut.... lees verder
Zaterdag 18 januari Hermes-DVS - OVV Oostvoorne
Wedstrijdverslag Waterwegsport
Hermes DVS speelde zeker niet slecht tegen OVV, maar zoals de hele competitie blee... lees verder
Trainingskamp voetbalselectie Maastricht 2025
Van vrijdag 3 januari t/m zondag 5 januari vond het trainingskamp plaats v... lees verder
Hierbij het cricketprogramma voor zaterdag 3 mei tot en met maandag 5 mei a.s.
Zaterdag 3 mei
1. Hermes DVS 1 - HBS 1 Topklasse ... lees verder
Hierbij het cricketprogramma voor zaterdag 3 mei tot en met maandag 5 mei a.s.
Zaterdag 3 mei
1. Hermes DVS 1- HBS 1 Topklasse  ... lees verder
1. Zondag 27 April HCC 1- Hermes DVS 1 Topklasse 2 x 50 overs aanvang 11.00 uur
lees verder1.Zondag 27 April HCC 1- Hermes DVS 1 Topklasse 2 x 50 overs aanvang 11.00 uur
lees verderHET IS WEER ZOVER!
DE TRY RUGBY PROEFLESSEN, KOM HET PROBEREN!
Geen recente nieuwsberichten gevonden