• vrijdag 24 november
    Algemene Ledenvergadering vrijdag 24 november
  • vrijdag 24 november
    Presentatie nieuwe accommodatie
  • zondag 29 oktober, 12:00 uur
    Poortugaal 3 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Maense JO15-1 - Hermes DVS JO15-1
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-2 - Neptunus-Schiebroek JO11-2
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO13-1 - LYRA JO13-3
  • zaterdag 28 oktober, 14:00 uur
    SVS 9 - Hermes DVS 4
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO8-1 - Botlek JO8-2
  • zaterdag 28 oktober, 12:45 uur
    Hermes DVS JO19-1 - FC 's-Gravenzande JO19-3
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-4 - Zestienhoven JO11-8
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-2 - Pernis JO13-2
  • zaterdag 28 oktober, 14:30 uur
    CION 1 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    HWD JO11-3 - Hermes DVS JO11-5
  • zaterdag 28 oktober, 14:45 uur
    VFC JO15-5 - Hermes DVS JO15-2
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    HVC'10 JO9-4 - Hermes DVS JO9-2
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-1 - Charlois, sv JO9-4
  • zaterdag 28 oktober, 14:45 uur
    Honselersdijk 9 - Hermes DVS 5
  • zaterdag 28 oktober, 09:45 uur
    Excelsior'20 JO11-3 - Hermes DVS JO11-1
  • zaterdag 28 oktober, 13:00 uur
    Dilettant 2 - Hermes DVS 2
  • zaterdag 28 oktober, 14:30 uur
    Soccer Boys 6 - Hermes DVS 3
  • woensdag 25 oktober, 18:00 uur
    Hermes DVS JO8-1 - Kethel Spaland JO8-5
  • zaterdag 28 oktober, 12:45 uur
    Hermes DVS JO17-2 - VDL JO17-2
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    LYRA MO17-1 - Hermes DVS MO17-1
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO11-3 - Kethel Spaland JO11-3

Under 15

Seizoen 2017 zal er een under 15 team deelnemen aan de reguliere competitie

Under 15 speelt dit seizoen in combinatie met MOP uit Vught. Under 15 speelt met 7 teams een halve competitie ( 1 x maal tegenelkaar) en de top 4 en Bottom 3  van de eindrangschikking spelen aansluitend kruisfinales

Under 15 speelt 2 x 30 overs, aanvangstijd 9.00 uur of anders i.o.o.

Het wedstrijdprogramma ziet er als volgt uit:

1.Zondag     7 mei     Hermes DVS-  Olympia

2.Zondag   14 mei     HCC 2 - Hermes DVS

3.Zondag   21 mei    Hermes DVS - HBS      ( locatie Mop)

Zondag   28 mei   VRIJ WEEKEND

4.Zondag   4 juni    Hermes DVS - VOC 2

5.Zondag  11 juni   Hermes DVS - Quick Hg 1

6.Zaterdag 17 juni  Quick Hg 2- Hermes DVS

Als 4e op ranglijst speelt Under 15 de volgende kruisfinales

7.Zaterdag 24 juni  Top 4  HBS - Hermes DVS

8.Zaterdag  1 juli    Top 4 Hermes DVS - Quick Hg 1

9.Zaterdag 8 juli     Top 4 Quick Hg 2 - Hermes DVS

Zondag 27 aug        Twenty 20   nnb

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Agenda
Bekijk de hele agenda

Algemeen nieuws

25-09-17 » Voorwoord
18-09-17 » Voorwoord
05-09-17 » Voorwoord

Voetbal nieuws

19-10-17 » Voetbaljeugd
12-10-17 » Voetbalsenioren
06-10-17 » Voetbaljeugd
06-10-17 » Voetbaljeugd
VOG
29-09-17 » Voetbalsenioren
22-09-17 » Voetbalsenioren
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing