• zondag 27 mei
    Toernooi
  • vrijdag 13 april
    Algemene Ledenvergadering Voorjaar
  • zaterdag 24 februari, 09:00 uur
    Victoria'04 JO15-2 - Hermes DVS JO15-2
  • woensdag 21 februari, 00:00 uur
    Hermes DVS JO15-1 - Spartaan 20 JO15-2
  • woensdag 21 februari, 20:00 uur
    Hermes DVS 5 - Strijen 6
  • zaterdag 24 februari, 14:30 uur
    Hermes DVS 4 - FC 's-Gravenzande 17
  • zaterdag 24 februari, 12:45 uur
    Hermes DVS 5 - LYRA 12

Contact

C. & F. C. Hermes-D.V.S.

Bezoekadres (klik hier voor een routebeschrijving):
Olympiaweg 20
3118 JD Schiedam
Tel.: 010-4704048

Correspondentie adres:
Postbus 48
3100 AA Schiedam
info@hermesdvs.nl

In onderstaand overzicht vindt u de contactgegevens van de verschillende aanspreekpunten binnen de vereniging.

Voetbal
- Senioren: B. de Koning | b.koning12@chello.nl
- Jeugd: B. de Koning | b.koning12@chello.nl
- Dames & Meisjes: Michel Hubregtse | damesvoetbal@hermesdvs.nl

Cricket
- Senioren: J. van Giezen | cricket@hermesdvs.nl
- Jeugd: D. Klokgieters | jeugdcricket@hermesdvs.nl
- Dames: J. Veringmeier | damescricket@hermesdvs.nl

Rugby
- Jeroen Krabbendam | rugby@hermesdvs.nl
- Lex van der Velde | rugby@hermesdvs.nl

Overig:
- Squash: P. van de Water | squash@hermesdvs.nl
- Tennis: P. van de Water | tennis@hermesdvs.nl
- Evenementen: L. Bovy | evenementen@hermesdvs.nl
- Secretariaat:R. Degrassi | ledenadministratie@hermesdvs.nl
- Clubblad & Website: L. Bovy | clubblad@hermesdvs.nl


Agenda
Bekijk de hele agenda

Voetbal nieuws

16-02-18 » Voetbaljeugd
29-01-18 » Voetbalsenioren
24-01-18 » Voetbaljeugd
10-01-18 » Voetbalsenioren
09-01-18 » Voetbaljeugd
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing