• vrijdag 24 november
    Algemene Ledenvergadering vrijdag 24 november
  • vrijdag 24 november
    Presentatie nieuwe accommodatie
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-2 - Pernis JO13-2
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-1 - Charlois, sv JO9-4
  • zaterdag 28 oktober, 14:45 uur
    Honselersdijk 9 - Hermes DVS 5
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-4 - Zestienhoven JO11-8
  • zaterdag 28 oktober, 12:45 uur
    Hermes DVS JO17-2 - VDL JO17-2
  • zaterdag 28 oktober, 12:45 uur
    Hermes DVS JO19-1 - FC 's-Gravenzande JO19-3
  • woensdag 25 oktober, 18:00 uur
    Hermes DVS JO8-1 - Kethel Spaland JO8-5
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    HWD JO11-3 - Hermes DVS JO11-5
  • zondag 29 oktober, 12:00 uur
    Poortugaal 3 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    HVC'10 JO9-4 - Hermes DVS JO9-2
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO8-1 - Botlek JO8-2
  • zaterdag 28 oktober, 14:30 uur
    Soccer Boys 6 - Hermes DVS 3
  • zaterdag 28 oktober, 14:30 uur
    CION 1 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO13-1 - LYRA JO13-3
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Maense JO15-1 - Hermes DVS JO15-1
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-2 - Neptunus-Schiebroek JO11-2
  • zaterdag 28 oktober, 09:45 uur
    Excelsior'20 JO11-3 - Hermes DVS JO11-1
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    LYRA MO17-1 - Hermes DVS MO17-1
  • zaterdag 28 oktober, 14:45 uur
    VFC JO15-5 - Hermes DVS JO15-2
  • zaterdag 28 oktober, 14:00 uur
    SVS 9 - Hermes DVS 4
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO11-3 - Kethel Spaland JO11-3
  • zaterdag 28 oktober, 13:00 uur
    Dilettant 2 - Hermes DVS 2

Eerste | Twenty20

   Ingedeeld in poule Rijnmond voor seizoen 2017 samen met Excelsior"20, Punjab CC, VOC en Sparta is het programma als volgt:

1.Vrijdag 2 juni              Hermes DVS 1- Sparta 1                                              Aanvang 18.30 uur

2.Zondag 11 juni          Hermes DVS 1 - Excelsior"20                                        Aanvang 15.00 uur

3.Vrijdag 16- juni         Punjab CC 1 - Hermes DVS                                          Aanvang 18.30 uur

4.Zaterdag 24 juni       VOC 1 -  Hermes DVS 1                                                Aanvang 15.00 uur

Zaterdag 1 juli        1/8e finale   de nr"s 2 - de nr"s 3                                        Aanvang 10.30 uur  ( locatie nr1)

Zaterdag 1 juli        1/4 finale     de nr"s 1 - winnaars nr"s2-nr"s 3                   Aanvang 15.00 uur   ( locatie nr1)

Zaterdag 15 juli     1e  halve finale                                                                   Aanvang 10.30 uur

Zaterdag 15 juli     2e halve finale                                                                    Aanvang 14.00 uur

Zaterdag 15 juli    finale                                                                                   Aanvang 17.00 uur

 

 

 

 

Bekijk hier de gemiddelden 2016 : Gemiddelden

 

Kort overzicht regels   Twenty20 Cricket Cup

Speeltijden vrijdagavond 18.30 uur en voor de zaterdagen in onderling starttijd in onderling overleg

1ste innings 18.30 - 19.45
Pauze 19.45 - 20.00
2de innings 20.00 - 21.15

Tijdshandhaving
Binnen 75 minuten moet de eerste bal van de laatste over gebowld zijn.
Overtreding hiervan 6 runs per over.
Batsman moet 90 seconden na vallen wicket klaar staan

Vertraagde of onderbroken innings
3.75 minuten per over bij inkorten
D/L
tenminste 5 overs nodig voor resultaat

No ball
Free hit bij no ball door voetfout
Wordt aangegeven door na het no ball teken door de umpire de arm in de lucht te steken en cirkelvormige bewegingen te maken

Final Day
Toepassing Duckworth Lewis


Agenda
Bekijk de hele agenda

Algemeen nieuws

25-09-17 » Voorwoord
18-09-17 » Voorwoord
05-09-17 » Voorwoord

Voetbal nieuws

19-10-17 » Voetbaljeugd
12-10-17 » Voetbalsenioren
06-10-17 » Voetbaljeugd
06-10-17 » Voetbaljeugd
VOG
29-09-17 » Voetbalsenioren
22-09-17 » Voetbalsenioren
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing