• zaterdag 29 september, 09:30 uur
    St.Hooger JO10-1 - Hermes DVS JO10-1
  • zondag 30 september, 10:30 uur
    Hermes DVS 1 - SCO '63 3
  • zaterdag 29 september, 08:30 uur
    Maense JO11-2 - Hermes DVS JO11-1
  • zaterdag 29 september, 14:30 uur
    SVV 1 (zat) - Hermes DVS 1
  • zaterdag 29 september, 14:45 uur
    Hermes DVS JO17-2 - Meeuwenplaat JO17-1
  • zaterdag 29 september, 08:30 uur
    Kethel Spaland JO13-2 - Hermes DVS JO13-1
  • zaterdag 29 september, 12:45 uur
    Hermes DVS 5 - Victoria'04 7
  • zaterdag 29 september, 10:15 uur
    Barendrecht MO17-2 - Hermes DVS MO17-1
  • zaterdag 29 september, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-2 - Zestienhoven JO11-4
  • zaterdag 29 september, 15:00 uur
    Maense 3 - Hermes DVS 3
  • zaterdag 29 september, 12:00 uur
    Excelsior'20 JO17-4 - Hermes DVS JO17-3
  • zondag 23 september, 10:30 uur
    BZC/Zuiderpark 3 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 29 september, 12:30 uur
    Hermes DVS JO17-1 - Kethel Spaland JO17-1
  • zaterdag 29 september, 14:30 uur
    Hermes DVS 4 - Victoria'04 6
  • zaterdag 29 september, 10:30 uur
    Maense JO9-3 - Hermes DVS JO9-1
  • zaterdag 29 september, 08:30 uur
    Hillegersberg JO13-5 - Hermes DVS JO13-2
  • zaterdag 29 september, 12:30 uur
    Maense 2 - Hermes DVS 2
  • zaterdag 29 september, 15:00 uur
    Zwaluwen JO15-2 - Hermes DVS JO15-1
  • zaterdag 29 september, 10:45 uur
    Zestienhoven JO9-4 - Hermes DVS JO9-2

Programma jeugdvoetbal

Eventuele afkeuringen worden op de wedstrijddag zelf, zo vroeg mogelijk, gepubliceerd.

Datum
Aanvang

Verzamelen

Thuis

Uit

29-09-18
Aanv: 08:30 uur | Verz: 07:30 uur


07:30 uur


Maense JO11-2


- Hermes DVS JO11-1
Aanv: 08:30 uur | Verz: 07:45 uur
07:45 uur
Hermes DVS JO11-2
- Zestienhoven JO11-4
Aanv: 08:30 uur | Verz: 07:30 uur
07:30 uur
Kethel Spaland JO13-2
- Hermes DVS JO13-1
Aanv: 08:30 uur | Verz: 07:30 uur
07:30 uur
Hillegersberg JO13-5
- Hermes DVS JO13-2
Aanv: 09:30 uur | Verz: 08:30 uur
08:30 uur
St.Hooger JO10-1
- Hermes DVS JO10-1
Aanv: 10:15 uur | Verz: 08:45 uur
08:45 uur
Barendrecht MO17-2
- Hermes DVS MO17-1
Aanv: 10:30 uur | Verz: 09:30 uur
09:30 uur
Maense JO9-3
- Hermes DVS JO9-1
Aanv: 10:45 uur | Verz: 09:45 uur
09:45 uur
Zestienhoven JO9-4
- Hermes DVS JO9-2
Aanv: 12:00 uur | Verz: 10:45 uur
10:45 uur
Excelsior'20 JO17-4
- Hermes DVS JO17-3
Aanv: 12:30 uur | Verz: 11:30 uur
11:30 uur
Hermes DVS JO17-1
- Kethel Spaland JO17-1
Aanv: 14:45 uur | Verz: 13:45 uur
13:45 uur
Hermes DVS JO17-2
- Meeuwenplaat JO17-1
Aanv: 15:00 uur | Verz: 13:45 uur
13:45 uur
Zwaluwen JO15-2
- Hermes DVS JO15-1

Agenda
Geen evenementen gepland
Bekijk de hele agenda

Voetbal nieuws

14-09-18 » Voetbalsenioren
10-09-18 » Voetbalsenioren
24-08-18 » Voetbalsenioren
13-08-18 » Voetbalsenioren
04-08-18 » Voetbalsenioren
11-05-18 » Voetbaljeugd
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing
Akkoord
Wij gebruiken cookies om de ervaring op onze website te verbeteren, statistieken bij te houden en je toegang te geven tot onze social media.
Door gebruik te maken van deze website of door op akkoord te drukken, ga je akkoord met ons cookiebeleid zoals beschreven in het privacy statement. Je kan cookies ook niet accepteren.