• zaterdag 4 juni
    Super Saturday: End of Season
  • zaterdag 4 juni, 14:30 uur
    Hermes DVS 1 - SVV 1
  • zaterdag 28 mei, 11:45 uur
    Hermes DVS O23-1 - GHVV'13 O23-1
  • woensdag 1 juni, 20:00 uur
    Hermes DVS 3 - Rijnm/Hgvl.Sp. 6
  • zaterdag 4 juni, 10:30 uur
    Hermes DVS MO17-1 - Spijkenisse MO17-1
  • zaterdag 28 mei, 14:30 uur
    Rotterdam United 1 - Hermes DVS 1
  • woensdag 1 juni, 20:00 uur
    VDL VR2 - Hermes DVS VR1
  • zondag 29 mei, 10:30 uur
    Hermes DVS 3 - FCB/FC Banlieue 3
  • zaterdag 28 mei, 00:00 uur
    CWO VR1 - Hermes DVS VR1
  • zaterdag 4 juni, 13:00 uur
    Smitshoek 11 - Hermes DVS 3
  • zaterdag 28 mei, 11:30 uur
    Hermes DVS 5 - DVO '32 8
  • zaterdag 28 mei, 13:45 uur
    Hermes DVS 4 - CION 3
  • zaterdag 28 mei, 13:45 uur
    GHVV'13 7 - Hermes DVS 3
  • zondag 29 mei, 10:00 uur
    SCO '63 2 - Hermes DVS 2
  • zaterdag 28 mei, 11:15 uur
    LMO MO17-1 - Hermes DVS MO17-1
  • zaterdag 28 mei, 11:30 uur
    DVO '32 2 - Hermes DVS 2
  • zaterdag 4 juni, 11:45 uur
    Hermes DVS 2 - MSV '71 2
  • zaterdag 28 mei, 15:00 uur
    Slikkerveer JO19-2 - Hermes DVS JO19-1
  • maandag 30 mei, 19:30 uur
    Barendrecht MO17-2 - Hermes DVS MO17-1
  • woensdag 1 juni, 20:30 uur
    HBSS 4 - Hermes DVS 4

Zaterdag selectie

De zaterdagselectie traint tweemaal per week. Op dinsdag en donderdag van 20:15 - 21:45 uur.

Onderste rij: Ties van Berkel – Tom Maarleveld – Marvin Vogels – Daniel van der Wal – Rob van Vooren – Tom Verweij - Gökhan Çayir – Raymond Tettero – Kai Broer – Marijn Maagdenberg – Brian Degrassi – Tom Leenderts

Middelste rij: Luuk Pijpers - Stijn Van Berkel – Mike de Lange – Jasper Plugge – Jonathan Ramos – Jordi Okkerse – Patrick Krabbendam – Cas Buckens – Dylan van Capelleveen – Olivier Bax – Arse Calame – Kevin den Toom – Furkan Özel

Bovenste rij: Louis Roeters – Dave Cordemans – Vincent Lansbergen – Falco Schoenmakers – Shelton Libiee – Angelo Sambo – Jasper van der Horst - Marius Lansbergen – Brian Plooij – Alex van der Geer – Robbert Palm – Bram Pijpers – Koen Pijpers – Leon Verdoes


Competitie indeling 1e zaterdagelftal seizoen 2021/2022
De mannen van Gökhan Çayir zijn ingedeeld in de 4e klasse G. 

De volledige indeling is als volgt:  

  • AGE-GGK
  • Blijdorp
  • Egelantier Boys
  • Excelsior’20
  • GLZ/Delfshaven
  • Hermes-DVS
  • HWD
  • Maense
  • Pernis
  • PPSC
  • Rotterdam United
  • SVV
  • Victoria’04
  • VOB

Competitie indeling 2e zaterdagelftal seizoen 2021/2022

De mannen van Tom Verweij en Rob van Vooren zijn ingedeeld in de 3e klasse E.

  • Barendrecht 3
  • CION 2
  • CKC 2
  • Dilettant 2
  • DVO '32 2
  • Hermes-DVS 2
  • Lekkerkerk 2
  • Maense, FC 2
  • MSV '71 2
  • Spirit 3
  • SVS 3
  • VFC 2
  • Victoria'04 2
  • Zwaluwen 3
25-9-202114:30Hermes DVS 1Egelant.Boys 1
2-10-202114:00SVV 1Hermes DVS 1
9-10-202115:00VOB 1Hermes DVS 1
16-10-202114:30Hermes DVS 1HWD 1
23-10-202114:30PPSC 1Hermes DVS 1
30-10-202114:30Hermes DVS 1Maense 1
6-11-202114:30AGE-GGK 1Hermes DVS 1
20-11-202114:30Hermes DVS 1Blijdorp 1
27-11-202114:00GLZ Delfshaven 1Hermes DVS 1
4-12-202114:30Hermes DVS 1Rotterdam United 1
11-12-202114:30Pernis 1Hermes DVS 1
22-1-202215:00Victoria'04 1Hermes DVS 1
29-1-202214:30Hermes DVS 1Excelsior'20 1
5-2-202214:30HWD 1Hermes DVS 1
12-2-202214:30Hermes DVS 1VOB 1
19-2-202214:30Blijdorp 1Hermes DVS 1
12-3-202214:30Hermes DVS 1AGE-GGK 1
19-3-202217:00Maense 1Hermes DVS 1
26-3-202214:30Hermes DVS 1Pernis 1
2-4-202214:30Excelsior'20 1Hermes DVS 1
9-4-202214:30Hermes DVS 1PPSC 1
23-4-202214:30Hermes DVS 1Victoria'04 1
30-4-202214:30Egelant.Boys 1Hermes DVS 1
14-5-202214:30Hermes DVS 1GLZ Delfshaven 1
21-5-202214:30Rotterdam United 1Hermes DVS 1
28-5-202214:30Hermes DVS 1SVV 1
25-9-202111:45Hermes DVS 2Lekkerkerk 2
2-10-202111:00MSV '71 2Hermes DVS 2
9-10-202114:30Spirit 3Hermes DVS 2
16-10-202111:45Hermes DVS 2Dilettant 2
23-10-202114:30SVS 3Hermes DVS 2
30-10-202111:45Hermes DVS 2Maense 2
6-11-202112:15Barendrecht 3Hermes DVS 2
20-11-202111:45Hermes DVS 2CION 2
27-11-202113:15Zwaluwen 3Hermes DVS 2
4-12-202111:45Hermes DVS 2DVO '32 2
11-12-202111:00Victoria'04 2Hermes DVS 2
22-1-202217:00VFC 2Hermes DVS 2
29-1-202211:45Hermes DVS 2CKC 2
5-2-202212:00Dilettant 2Hermes DVS 2
12-2-202211:45Hermes DVS 2Spirit 3
19-2-202211:00CION 2Hermes DVS 2
12-3-202211:45Hermes DVS 2Barendrecht 3
19-3-202212:00Maense 2Hermes DVS 2
26-3-202211:45Hermes DVS 2Victoria'04 2
2-4-202214:45CKC 2Hermes DVS 2
9-4-202211:45Hermes DVS 2SVS 3
23-4-202211:45Hermes DVS 2VFC 2
30-4-202211:30Lekkerkerk 2Hermes DVS 2
14-5-202211:45Hermes DVS 2Zwaluwen 3
21-5-202211:30DVO '32 2Hermes DVS 2
28-5-202211:45Hermes DVS 2MSV '71 2
Agenda
Bekijk de hele agenda

Algemeen nieuws

26-04-22 » Voorwoord
22-04-22 » Voorwoord
13-04-22 » Voorwoord
01-04-22 » Voorwoord
28-03-22 » Voorwoord

Voetbal nieuws

21-10-21 » Voetbalnieuws
01-08-21 » Voetbalsenioren
21-04-21 » Jeugdvoetbal
16-04-21 » Jeugdvoetbal
10-02-21 » Jeugdvoetbal
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing
Akkoord
Wij gebruiken cookies om de ervaring op onze website te verbeteren, statistieken bij te houden en je toegang te geven tot onze social media.
Door gebruik te maken van deze website of door op akkoord te drukken, ga je akkoord met ons cookiebeleid zoals beschreven in het privacy statement. Je kan cookies ook niet accepteren.