Eerst het goede nieuws.
Onze heren van cricket 1 doen goede zaken. Op Hemelvaartsdag werd er wederom gewonnen. Onze goedlachse jonge speler uit Zuid-Afrika, Ashley Ostling, scoorde de meeste punten meer dan 100 runs en Sahil Kothari pakte 5 wickets en zelfs een hattrick op een heerlijke dag met veel zon.
Op Super Saturday was er nog meer goed nieuws. Ons vlaggenschip (voetbal) speelde op 20 mei tegen MSV. Won met 2-1 en we zagen een wereldgoal van Luuk Pijpers. De 2e positie wordt die van ons en zo kunnen we strijdbaar de nacompetitie in.
Super Saturday is extra mooi als er meer sporten zijn. Ik denk dat iedereen trots is als de cricketers de voetballers aanmoedigen en andersom. Het was supermooi om te zien dat onder luid gejuich en support van de voetballers, ons tweede cricketteam een hele belangrijke overwinning behaalde. Ook zij lijken zeker van de kampioenspoule.
Misschien nog wel het belangrijkste is dat er na het sporten een bbq met muziek was waar we meer dan 150 gasten zagen genieten. Hierbij een "shout out" naar Silke, Charlotte en Celine en natuurlijk naar Daniel en Perry van der Ree!
Op zondag sluiten we af met een echte dreun! Een dreun aan Dosti, want na 50 overs fielden voor Dosti stonden er gewoon meer dan 380 runs op het scoreboard. Weer prima werk van Ashley, Will en Sahil. Na deze overwinning, zijn we veilig voor de kampioenspoule, maar zou het extra lekker zijn als we dat doen met nog 4 extra overwinningspunten.
Nu het verontrustende nieuws. De gemeente is van mening om het beheer van de sportparken (Europees) aan te besteden aan een commerciële partij. Als bestuur en vrijwilligers vinden wij dit een traject waar we niet in mee willen gaan. Diverse sportclubs hebben zich inmiddels verenigd. Maandag 22 mei is er een gesprek met de wethouder en dus gemeente. Eindelijk want dit hebben we als bestuur al maanden geleden verzocht.
Volgend jaar bestaat onze club 140 jaar. Als bestuur zijn wij tegen een aanbesteding. Dit zullen wij ook met zware delegatie kenbaar maken door aanwezig te zijn. Een vereniging bestaat uit vrijwilligers en daar past geen commercieel bedrijf bij.
Tot snel!
Twee thuiswedstrijden in dit dubbele cricketweekend voor de cricketers van Hermes-DVS. Op zaterdag werd HBS in een spannende wedstrijd opzij gezet. Hermes-DVS begon aan bat en kwam tot een totaa... lees verder
Excelsior '20 1 - Hermes-D.V.S 1 1-3
DVO '32 2 - Hermes-D.V.S. 2 2-4
Excelsior Maassluis 3 - Hermes-D.V.S. 3 8-0
Hermes-D.V.S. 5 - Deltaspor... lees verder
De blauw-witten zijn het seizoen goed begonnen met een ruime overwinning op HCC. Hermes-DVS miste Daniel Doyle (interlandverplichtingen) en Olivier Elenbaas (blessure). Met Asad Zulfiqar nieuw a... lees verder
KethelSpaland 1 - Hermes-D.V.S. 1 0-0
HBSS 2 - Hermes-D.V.S. 3 9-0
Hermes-D.V.S. 5 - CWO 6 0-2
Hermes-D.V.S. 6 - Excelsior '20 5 1-1
FC IJ... lees verder
Beste mensen,
De constant stijgende inkoopprijzen hebben ons genoopt om de prijs van een aantal artikelen van ons assortiment te verhogen.
Uiteraard blijven we nog ver onder de h... lees verder
Zondag 27 april start het seizoen voor het eerste elftal met een uitwedstrijd tegen HCC. Na een succesvolle rentree in de Topklasse vorig jaar met een mooie 6e plaats, moeten de mannen van capta... lees verder
Schiedam, 24 maart – Hermes-D.V.S. laat in de voorbereidingen voor het seizoen 2025-’26 weinig aan het toeval over. Nu al is vastgelegd welke ervaren trainers er na de zomer... lees verder
Op 15 maart viert Nick Statham zijn vijftigste verjaardag. Dat lijkt mij een mooi moment eens in zijn glanzende cricket carrière te duiken.
Cricket valt en staat, natuurlijk ... lees verder
Het voetbalseizoen verloopt geenszins positief voor ons vlaggenschip. Toch is er een lichtpuntje te melden.
Saíd Kucukalioglu maakte afgelopen zaterdag tegen CKC zijn debuut.... lees verder
Zaterdag 18 januari Hermes-DVS - OVV Oostvoorne
Wedstrijdverslag Waterwegsport
Hermes DVS speelde zeker niet slecht tegen OVV, maar zoals de hele competitie blee... lees verder
Trainingskamp voetbalselectie Maastricht 2025
Van vrijdag 3 januari t/m zondag 5 januari vond het trainingskamp plaats v... lees verder
Hierbij het cricketprogramma voor zaterdag 10 en zondag 11 mei a.s.
lees verderHierbij het cricketprogramma voor zaterdag 10 en zondag 11 mei a.s.
lees verderHierbij het cricketprogramma voor zaterdag 3 mei tot en met maandag 5 mei a.s.
Zaterdag 3 mei
1. Hermes DVS 1 - HBS 1 Topklasse ... lees verder
Hierbij het cricketprogramma voor zaterdag 3 mei tot en met maandag 5 mei a.s.
Zaterdag 3 mei
1. Hermes DVS 1- HBS 1 Topklasse  ... lees verder
HET IS WEER ZOVER!
DE TRY RUGBY PROEFLESSEN, KOM HET PROBEREN!
Geen recente nieuwsberichten gevonden