Het kan niet vaak genoeg gezegd worden, maar de vereniging Hermes-DVS kan momenteel alleen maar voortleven door de enorme inzet van haar vrijwilligers.
Zo kon de tien uur durende regenbui van afgelopen zaterdag Rob Pons niet deren. Om half acht liep hij al in de regen cornervlaggen op de velden te zetten, vele trainingsdoeltjes terug te plaatsen in de daarvoor bestemde ruimtes en twee speelvelden voor de onder 8 uit te zetten. Alle onder acht teams speelden thuis en hulde aan de scheidsrechters, leiders en ouders die de kinderen een mooie pot lieten beleven. Het hele gebeuren werd in prima banen geleid door Maurits Prins die in de rust elk team gezellig naar binnen bracht voor de benodigde limo.
Daarna werden er nog drie seniorenwedstrijden gespeeld in de striemende regen, maar scheidsrechter John Wessels, Pablo Jannes en Bob Hoogmoed lieten de voetballende teams niet in de steek. En uiteraard liepen er rond de teams nog andere vrijwilligers die drijfnat werden, maar niet wegliepen.
Binnen heersten - na onze immer vrolijke barman, Huseyin - Lou en Rinus, een ijzersterk duo. De warme chocolademelk met slagroom was een veel genoteerde bestelling, maar ook de snacks werden weer veelvuldig geprepareerd door onze clubmensen.
Het mooie is dat als we volgende week een stuk zouden moeten schrijven er ( deels ) andere namen van vrijwilligers zouden verschijnen maar allemaal hebben ze hetzelfde voor ogen : de club helpen.
Want dat doen de cricket-, rugby-, squash- en voetbalvrijwilligers. Vandaar het bedankje vanuit het algemeen bestuur ( overigens ook vrijwilligers ) om zaterdag 21 januari vanaf 16.30 uur een drankje en hapje te komen nuttigen ( zie prachtige affiche hiernaast )
En als u 1x per maand drie uurtjes over heeft : aanmelden bardienst kan bij louborrani@hotmail.com
WCR 1 - Hermes D.V.S. 1 0-1
Hermes D.V.S 6 - VDL 7 8-1
Hermes D.V.S. 7 - CVV Zwervers 8 5-4
Hermes D.V.S. JO19-1 - Schipluiden JO19-1 4-4
... lees verderZaterdag, 13 december, toog Hermes-DVS naar Rhoon voor de laatste competitiewedstrijd van dit jaar. Tegenstander WCR was op voorhand een te nemen horde aangezien zij rode-lantaren-drager zijn in... lees verder
Rijnmond Hoogvliet Sport 1 - Hermes D.V.S. 1 2-2
Hermes D.V.S. 3 - Kethel Spaland 4 2-1
Hermes D.V.S. 5 - Kethel Spaland 7 4-5
Excelsior '20 4 - Hermes D.V.S. 6&... lees verder
Vandaag, zaterdag 6 december, speelde Hermes-DVS uit tegen mede-middenmoter Rijnmond Hoogvliet.
Qua verliespunten stonden beide ploegen op gelijke hoogte. Dat was in de wedstrijd ook ter... lees verder
Hierbij nodigen we je van harte uit voor de nieuwjaarsreceptie van de omni sportvereniging C&FC Hermes-D.V.S. (squash, rugby, voetbal en cricket) op donderdag 1 januari 2026 om 16.00 uur tot... lees verder
Afgelopen zaterdag 8 november stond er een fraai kraampje in ons clubhuis waar leden van de werkgroep vrijwilligersbeleid leden/ouders hielpen met problemen ten aanzien van het inloggen op voetb... lees verder
Heden bereikte ons het bericht dat oud-lid van Hermes-D.V.S., oud-lid van de club van 100, oud vrijwilliger en oud-commissielid Wijnand Wenteler op 4 september 2025 is overleden.
Reeds in d... lees verder
We schrijven samen clubhistorie, want per 1 september 2025 verdelen we die talloze clubtaken over meer mensen. We verwachten van alle leden dat ze zich gaan inzetten, waarmee we streven naar con... lees verder
In navolging van Gökhan Cayir neemt ook de trainer van het 2e elftal Rico na dit seizoen afscheid. Het Senioren Voetbalbestuur heeft besloten om het komend seizoen met een geheel nieuwe sta... lees verder
Gratis Proeftrainingen bij de voetbalschool van Guy Ramos!
Op vrijdag 19 en 26 september geeft Guy Ramos (oud-profvoetballer, gediplomeerd trainer en Hermes-lid) de alle... lees verder
De KNVB heeft de competie-indeling bekend gemaakt voor het komende seizoen.
Er zitten voor zowel ons 1e als 2e elftal een paar mooie westrijden tussen!
lees verder
Overmorgen, dinsdag 5 augustus, begint onze selectie aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Onder aanvoering van Gökhan (trainer 1e elftal) en Rico (trainer 2e elftal) zullen de mannen... lees verder
Hierbij het cricketprogramma voor zaterdag 6 en zondag 7 september a.s.
lees verderHierbij het cricketprogramma voor zaterdag 6 en zondag 7 september a.s.
lees verderHierbij het cricketprogramma voor donderdag 28 tot en met zondag 31 augustus a.s.
lees verderHierbij het cricketprogramma voor donderdag 28 tot en met zondag 31 augustus a.s.
lees verderNa vorige week gewonnen te hebben van Maastricht stond vandaag voor de junioren de eerste uitwedstrijd op het programma, tegen CL Tovaal/BRC/RCC in Roosendaal.
Na een gelijkopgaand begin wa... lees verder
Geen recente nieuwsberichten gevonden