beste Hermes - kisten,
na een hete en droge zomer en daarna een periode met zware regenval, is nu een mooie herfst / nazomer aangebroken en ook sportief schijnt de zon over Harga.
De voetballers zijn goed uit de startblokken geschoten. Het eerste heeft goede resultaten in de beker behaald en ook de start van de competitie was veelbelovend. Je zou bijna denken dat omni-vereniging Hermes-DVS een nieuwe sport had toegevoegd. Michael van der Gaag vroeg zich op Twitter af of we misschien korfbal gespeeld hadden ? Wees gerust, we douchen door de zonnepanelen wel gewoon in ons clubhuis maar ongemengd ;-)
Bij cricket wordt teruggekeken op een Kampioenschap Hoofdklasse maar ook met een bitter gevoel na de verloren promotiewedstrijd tegen Sparta. De procedure van KNCB verdient niet de schoonheidsprijs, echter de seizoensafsluiting was toch mooi met prijzen voor Groundstaff, Het Eerste en Bobby Klokgieters. Op naar een nog succesvoller 2023 !!
Rugby is weer begonnen, de pitch is er uit en doelpalen staan weer (al kan je ze niet zo goed zien door onze vriendelijke oliebollenbakker ). Bestuurslid van Hermes-DVS rugby Arno Mansveld is ook bondscoach van Jong Oranje. Zij spelen nu in Georgië en hebben gewonnen van België ! De competitie is weer begonnen. Bij de jongste jeugd veel nieuwe aanwas.
Squash is lekker bezig , veel leden reserveren banen en ook veel losse huurders van banen. Door de weeks is een groot deel van de activiteit van het clubhuis toe te schrijven aan de vrolijke squashers. Een welkom deel van de Hermes familie.
Voor de jeugd komt er een Halloween viering aan binnenkort. Houd alles in de gaten. 5 november zijn jeugdleden van alle afdelingen uitgenodigd. Meld je aan.
Zaterdag 8 oktober is het jaarlijkse diner van DE VRIENDEN VAN HERMES. In Brasserie Stadhuis (van de in Schiedam wereldberoemde rugby vader Vincent!) wordt het weer een mooie en culinaire avond.
Tenslotte : 30 september was her Hermes Open Golf. Op Golf & Country Club Capelle (Thuisclub van algemeen voorzitter Martin Meijer ) was een leuke en sportieve middag georganiseerd. Ook al ligt deze baan ongeveer op het laagste punt van Nederland, deze lag er prima bij na een paar dagen zware regenval. Hoofd organisator David Nijenhoff had met zijn kornuiten een prachtige middag en leuk avond programma in elkaar gezet. Dat Ed Smith ook nog eens het felbegeerde lichtblauwe jasje won maakte de golfdag en de feestvreugde compleet. Tot volgend jaar.
Kortom: de herfst in alle pracht en praal kleurt Hermes-DVS. Tot snel op ons mooie duurzame en all-electric complex.
namens het bestuur, Jeroen Krabbendam
Twee thuiswedstrijden in dit dubbele cricketweekend voor de cricketers van Hermes-DVS. Op zaterdag werd HBS in een spannende wedstrijd opzij gezet. Hermes-DVS begon aan bat en kwam tot een totaa... lees verder
Excelsior '20 1 - Hermes-D.V.S 1 1-3
DVO '32 2 - Hermes-D.V.S. 2 2-4
Excelsior Maassluis 3 - Hermes-D.V.S. 3 8-0
Hermes-D.V.S. 5 - Deltaspor... lees verder
De blauw-witten zijn het seizoen goed begonnen met een ruime overwinning op HCC. Hermes-DVS miste Daniel Doyle (interlandverplichtingen) en Olivier Elenbaas (blessure). Met Asad Zulfiqar nieuw a... lees verder
KethelSpaland 1 - Hermes-D.V.S. 1 0-0
HBSS 2 - Hermes-D.V.S. 3 9-0
Hermes-D.V.S. 5 - CWO 6 0-2
Hermes-D.V.S. 6 - Excelsior '20 5 1-1
FC IJ... lees verder
Beste mensen,
De constant stijgende inkoopprijzen hebben ons genoopt om de prijs van een aantal artikelen van ons assortiment te verhogen.
Uiteraard blijven we nog ver onder de h... lees verder
Zondag 27 april start het seizoen voor het eerste elftal met een uitwedstrijd tegen HCC. Na een succesvolle rentree in de Topklasse vorig jaar met een mooie 6e plaats, moeten de mannen van capta... lees verder
Schiedam, 24 maart – Hermes-D.V.S. laat in de voorbereidingen voor het seizoen 2025-’26 weinig aan het toeval over. Nu al is vastgelegd welke ervaren trainers er na de zomer... lees verder
Op 15 maart viert Nick Statham zijn vijftigste verjaardag. Dat lijkt mij een mooi moment eens in zijn glanzende cricket carrière te duiken.
Cricket valt en staat, natuurlijk ... lees verder
Het voetbalseizoen verloopt geenszins positief voor ons vlaggenschip. Toch is er een lichtpuntje te melden.
Saíd Kucukalioglu maakte afgelopen zaterdag tegen CKC zijn debuut.... lees verder
Zaterdag 18 januari Hermes-DVS - OVV Oostvoorne
Wedstrijdverslag Waterwegsport
Hermes DVS speelde zeker niet slecht tegen OVV, maar zoals de hele competitie blee... lees verder
Trainingskamp voetbalselectie Maastricht 2025
Van vrijdag 3 januari t/m zondag 5 januari vond het trainingskamp plaats v... lees verder
Hierbij het cricketprogramma voor zaterdag 10 en zondag 11 mei a.s.
lees verderHierbij het cricketprogramma voor zaterdag 10 en zondag 11 mei a.s.
lees verderHierbij het cricketprogramma voor zaterdag 3 mei tot en met maandag 5 mei a.s.
Zaterdag 3 mei
1. Hermes DVS 1 - HBS 1 Topklasse ... lees verder
Hierbij het cricketprogramma voor zaterdag 3 mei tot en met maandag 5 mei a.s.
Zaterdag 3 mei
1. Hermes DVS 1- HBS 1 Topklasse  ... lees verder
HET IS WEER ZOVER!
DE TRY RUGBY PROEFLESSEN, KOM HET PROBEREN!
Geen recente nieuwsberichten gevonden