• zaterdag 17 augustus
    Cricket golden oldies toernooi (datum onder voorbehoud)
  • zaterdag 17 augustus
    Voetbal nostalgic cup 1e elftal
  • zaterdag 2 maart, 10:30 uur
    VFC JO9-5 - Hermes DVS JO9-3JM
  • zaterdag 2 maart, 12:00 uur
    Rozenburg 5 - Hermes DVS 3
  • zaterdag 2 maart, 10:30 uur
    Hermes DVS JO17-1 - Hellevoetsluis JO17-1
  • zaterdag 2 maart, 08:30 uur
    Hermes DVS JO8-2 - VDL JO8-2
  • zaterdag 2 maart, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-3 - GLZ Delfshaven JO13-2
  • zaterdag 2 maart, 09:00 uur
    VDL JO11-4 - Hermes DVS JO11-2
  • zaterdag 2 maart, 09:45 uur
    Hermes DVS JO8-3 - MVV '27 JO8-2
  • zaterdag 2 maart, 10:30 uur
    Vitesse Delft JO15-2 - Hermes DVS JO15-2
  • zaterdag 2 maart, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-1 - Excelsior M JO11-3
  • zaterdag 2 maart, 15:00 uur
    FCB-HWD 2 - Hermes DVS 2
  • zaterdag 2 maart, 10:45 uur
    Hermes DVS JO15-1 - Brielle JO15-2
  • zaterdag 2 maart, 14:00 uur
    Hermes DVS 5 - HBSS 8
  • woensdag 28 februari, 19:15 uur
    Slikkerveer JO17-1 - Hermes DVS JO17-1
  • zaterdag 2 maart, 09:45 uur
    LYRA JO8-2 - Hermes DVS JO8-1
  • zaterdag 2 maart, 14:30 uur
    Hermes DVS JO19-1 - CWO JO19-1
  • zaterdag 2 maart, 13:45 uur
    Wippolder JO17-2 - Hermes DVS JO17-3
  • zaterdag 2 maart, 08:30 uur
    Hermes DVS JO7-2 - Zwaluwen JO7-5
  • zaterdag 2 maart, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-1 - Smitshoek JO13-2
  • zaterdag 2 maart, 08:50 uur
    Hermes DVS JO7-2 - Sparta (AV) JO7-1
  • zaterdag 2 maart, 09:10 uur
    HBSS JO7-1JM - Hermes DVS JO7-2
  • zaterdag 2 maart, 08:45 uur
    Hermes DVS JO9-1 - GLZ Delfshaven JO9-1
  • zaterdag 2 maart, 10:45 uur
    Hermes DVS 4 - CWO 7
  • zaterdag 2 maart, 08:30 uur
    PPSC MO11-1 - Hermes DVS JO11-3
  • zaterdag 2 maart, 14:30 uur
    Ariston'80 VR3 - Hermes DVS VR1
  • zaterdag 2 maart, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-2 - CWO JO9-3
  • zaterdag 2 maart, 08:45 uur
    Hermes DVS JO11-4 - Quintus JO11-2
  • zaterdag 2 maart, 12:45 uur
    Hermes DVS JO16-1 - Neptunus-Schiebroek JO16-2
  • zaterdag 2 maart, 15:00 uur
    BZC/Zuiderpark 1 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 2 maart, 15:30 uur
    v.v. Hekelingen JO17-3 - Hermes DVS JO17-2
  • zaterdag 2 maart, 08:30 uur
    Meeuwenplaat JO13-1 - Hermes DVS JO13-2

Nieuws

Hierbij het cricketprogramma voor zaterdag 2 en zondag 3 juli a.s. 

Zaterdag 2 juli

1. Hermes DVS Heren 1 - VOC 1                     Twenty20 poule B   2 X 20 overs         aanvang 13.30 uur    Locatie HBS

2.HBS 1- Hermes DVS Heren 1                        Twenty20 poule B 2 X 20 overs          aanvang 17.00 uur   Locatie HBS

3.Hermes DVS Heren 2- Eindhoven CC 1        Eerste Klasse       2 x 50 overs          aanvang 11.00 uur   veld 1

4. Sparta Zami- Hermes DVS Zami                  Zamipoule 3        2 x 35 overs            aanvang 13.30 uur  of eerder i.o.o.

Zondag 3 juli

1. Hermes DVS U15- ACC U15                         U15  Kruiswedstrijd  2 x 30 overs  aanvang 9.00 uur   veld 1

2. VOC U11- Hermes DVS U11                         U11 HB                    2 X 20 overs  aanvang 9.00 uur

Carousel Under 9                                               NNB

.

Agenda
Bekijk de hele agenda

Voetbal nieuws

31-07-23 » Voetbalsenioren
27-07-23 » Voetbalsenioren
27-07-23 » Voetbalsenioren
15-05-23 » Voetbalsenioren
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing
Akkoord
Wij gebruiken cookies om de ervaring op onze website te verbeteren, statistieken bij te houden en je toegang te geven tot onze social media.
Door gebruik te maken van deze website of door op akkoord te drukken, ga je akkoord met ons cookiebeleid zoals beschreven in het privacy statement. Je kan cookies ook niet accepteren.