Op zaterdag 5 september, na de gewonnen T20 wedstrijd tegen Kampong, sloot de cricketafdeling het seizoen af met een gezellige slotavond. Na een leuke jeugdactiviteit en de uitreiking van de jeugdprijzen, nam cricketvoorzitter Jaco van Giezen het woord. Hij zette Charlotte Rodi in het zonnetje voor haar inzet voor 35 jaar tentenkamp, zij kreeg daarvoor de Jaques Geeratz bokaal. Jeugdspeler Thierry van Giezen kreeg de Glansbeekbokaal voor zijn goede prestaties, zijn verbindende rol binnen de U15 en zijn succesvolle optredens bij de Zami's. De Noletcup werd uitgereikt aan Zaffy Dogar voor zijn buitengewone inzet voor de club en in meerder teams, hij wist bovendien met het Tweede promotie te bewerkstelligen. Varoon Kapur, Zaffy Dogar, Bart Schilperoord en David Rushmere kregen een das voor hun centuries dit seizoen, David Rushmere scoorde er zelfs 3. Jeugdspeler Arnav Sathe kreeg een das voor zijn hattrick en Abdul Shad uit het Derde voor zijn 5 wickets. Ook stond Jaco stil bij de resultaten van dit jaar. Het Eerste wist zich knap te handhaven in de 50-overcompetitie en de T20 competitie van de Topklasse. Het Tweede promoveerde door een prima tweede plek in de Tweede Klasse naar de Eerste Klasse, een mooi resultaat waarvoor vaak ook een beroep werd gedaan op spelers uit het Derde. Tot slot kondigde Jaco van Giezen na 10 jaar zijn vertrek als voorzitter aan, hij wordt opgevolgd door Marit Elenbaas.
Pernis 1 - Hermes-D.V.S. 1 2-2
DHC 2 - Hermes-D.V.S. 2 2-1
Hermes-D.V.S. 3 - Deltasport 2 1-9
Hermes-D.V.S. 4 - MVV '27 4 3-4
Hermes-D.V.S... lees verder
Op deze laatste oktoberdag trad Hermes-DVS aan in en tegen Pernis.
Beide ploegen worstelen deze competitie nog met hun vorm. Het werd een enerverende wedstrijd met als ingrediënten ... lees verder
Hermes-D.V.S 1 - FC Vlotbrug 1 0-2
Hermes-D.V.S. 2 - CVV Berkel 3 2-5
Hermes-D.V.S. 8 - Vitesse Delft 5 3-2
Hermes-D.V.S. O19-1 - HMSH O19-1 1-4
Herme... lees verder
Zaterdag 24 oktober kwam FC Vlotbrug uit Hellevoetsluis op bezoek. Zo vroeg in het seizoen een belangrijke wedstrijd om aansluiting te houden bij de middenmoot.
De thuisploeg begon voort... lees verder
De jaarlijkse bijeenkomst van de Club van Honderd van Hermes-D.V.S.
zal plaatsvinden op
&nb... lees verder
Vorig weekend reden onze Waterweg Warriors Junioren naar het zonnige Aachen in Duitsland. Het team junioren was vandaag 17 man sterk en werden in luxe mini-bus vervoerd naar de locatie. Gesteund... lees verder
Op 2 september j.l. is in de leeftijd van 93 jaar ons oud-lid en lid van de Club van Honderd van Hermes-D.V.S.
Joop Lindeman overleden.
Joop is meer dan 60 jaar lid geweest en to... lees verder
Afgelopen woensdag 5 augustus is geheel onverwacht in de leeftijd van 68 jaar, Ronald Pols overleden. De uitvaart vindt plaats op woensdag 19 augustus (zie hieronder)
Rona... lees verder
De KNVB heeft de indeling van de poules bekend gemaakt. De mannen van Anthony van Vooren gaan het opnemen tegen twee 5e-klassers en een 4e-klasser.
Er staat een wedstrijd op het programm... lees verder
Hierbij het cricketprogramma voor zaterdag 5 tot en met zondag 13 september 2026
lees verderHierbij het cricketprogramma voor zaterdag 29 en zondag 30 augustus a.s.
lees verderHierbij het cricketprogramma voor zaterdag 29 en zondag 30 augustus a.s.
lees verderGeen recente nieuwsberichten gevonden
Geen recente nieuwsberichten gevonden