Zaterdag was de kans voor de Schiedammers om het gat naar koploper Kampong te verkleinden. Hermes-DVS toog vol goede moed naar Utrecht, maar keerde met een kater weer huiswaarts.
Kampong had vreemd genoeg de beschikking over al zijn internationals, Hermes-DVS moest het doen zonder Aryan Dutt. De toss werd verloren door Hermes-DVS, eerst battend kwamen de Schiedammers nooit lekker op gang. De opening door Daniel Doyle en Ashley Ostling was ongekend traag en leidde al in de 7e over tot het vertrek van Ostling (5) die knap gevangen ging door de bowler. Nick Statham (2) had weinig in te brengen. De hoop was gevestigd op Daniel Doyle (34), die weliswaar topscorer was, maar er ook niet in slaagde om zijn normale spel te spelen. Zijn partnership van 36 met Asad Zulfiqar (15) was het hoogste van de dag. Ook de overige batsmen slaagden er niet in om het scoringstempo te verhogen. Met bijdragen in de dubbele cijfers van Olivier Elenbaas (21), Sebastiaan Braat (18) en Sahil Kothari (10) stokte de teller van de Schiedammers in de laatste over op 132 runs.
Het antwoord van Kampong was meedogenloos. In slechts 15 over tikten ze het benodigde totaal met speels gemak bij elkaar. Alleen Olivier Elenbaas (1 voor 33 in 5) wist een wicket te pakken, de overige bowlers kregen alle hoeken van het veld te zien. De innings eindigde passend in de 15e over met een flinke 6. Kampong eindigde op 136 voor 1 en won met 9 wickets. Volgende week ontvangen de Schiedammers thuis degradatiekandidaat VOC. Hopelijk kunnen de Schiedammers dan wat vertrouwen tanken voor de laatste 5 wedstrijden van de competitie. Het kampioenschap lijkt door dit verlies buiten bereik van Hermes-DVS.
BZC/Zuiderpark 1 - Hermes D.V.S. 1 2-2
Pernis 2 - Hermes D.V.S. 2 1-0
Xerxes DZB 5 - Hermes D.V.S. 3 3-1
Barendrecht 6 - Hermes D.V.S. 4 1-2
... lees verderHermes D.V.S. 1 - IJVV De Zwervers 1 1-3
Hermes D.V.S. 2 - Rhoon 2 2-2
Hermes D.V.S. 6 - LYRA 13 2-1
Kethel Spaland JO19-1 - Hermes D.V.S. JO19-1&... lees verder
Zaterdag, 17 januari, hervatte Hermes de competitie tegen mede-middenmoter IJVV De Zwervers.
De 1e helft waren beide ploegen aan elkaar gewaagd. De gasten waren sterk aan de bal. Hermes ... lees verder
In zijn woonplaats Den Haag is in de leeftijd van 98 jaar Boud Ho... lees verder
Het Senioren Voetbalbestuur van Hermes-DVS is verheugd te melden dat het een nieuwe trainer heeft gevonden voor de komende seizoenen.
Na meerdere goede gesprekken heeft Ant... lees verder
Zaterdag 24 januari speelde Hermes wederom tegen een mede middenmoter. Ditmaal gingen de mannen van Gökhan Cayir op bezoek bij BZC Zuiderpark.
De teams in de 4e klasse E ontlopen el... lees verder
Het eerste weekend van dit jaar heeft onze selectie een trainingskamp beleefd in winter-wonderland.
De mannen verbleven in het pittoreske Leende in Noord-Brabant alwaar de sneeuw rijkeli... lees verder
Geen recente nieuwsberichten gevonden
Geen recente nieuwsberichten gevonden
Geen recente nieuwsberichten gevonden