Het Algemeen bestuur van Hermes-D.V.S. heeft vandaag het trieste bericht ontvangen van het overlijden van Ger Kleinjan.
Ger werd op twaalfjarige leeftijd in juli 1951 lid van Hermes D.V.S.. In deze periode was het nog niet mogelijk om op jongere leeftijd lid te worden bij een sportvereniging. Ger is altijd trouw lid gebleven van onze vereniging, 74 jaar lid van Hermes-D.V.S. en Ger behoort al geruime tijd tot een van onze oudste (en trouwste) leden.
In deze zeer lange periode bij Hermes heeft Ger allerlei sporten beoefend maar ook diverse bestuursfuncties bekleed.
Ger heeft op voetbalgebied tot op hogere leeftijd de velden “onveilig” gemaakt in het 9de en 10de voetbalelftal, elftallen waar meerdere bestuursleden in vertegenwoordigd waren.
Ook speelde Ger in de zomermaanden cricket, eerst jarenlang in het derde cricketteam, later toen de jaren gingen tellen werd de overstap naar de veteranen gemaakt waar ook nog vele jaren met plezier cricket werd gespeeld. In het cricketteam was Ger de gedegen wicketkeeper waar altijd op vertrouwd kon worden. Ger kreeg als wicketkeeper al snel de bijnaam van “Mr Howsdee”, een call aan de umpire om de tegenstander uit te geven, een kreet die Ger graag en veelvuldig in het veld gebruikte.
Bijna met enige zekerheid is te vermelden dat Ger ook het enige Hermes-lid is dat ooit een lidmaatschap had bij MCC, de Marylybone Cricket Club, the world's most active cricket club, the owner of Lord's Ground! De cricketkenner weet wat dit betekent.
Ook bij andere sporten van Hermes was Ger betrokken. Bijna vanaf het begin heeft Ger deelgenomen aan het Hermes golftoernooi, een sport waar Ger ook heel veel plezier aan heeft beleefd.
Naast al deze sportieve activiteiten heeft Ger ook bestuurlijk zijn mannetje gestaan en een flinke bijdrage aan de vereniging geleverd.
Reeds op heel jonge leeftijd werd Ger gekozen als voorzitter van het seniorenvoetbalbestuur. Deze functie nam Ger op zich rond 1970 in een voor velen bizarre voetbalperiode. Vanaf het begin (rond 1954) nam Hermes deel aan het professionele voetbal maar juist in deze periode moest er (om niet geheel begrijpelijke redenen) gesaneerd worden. Dit heeft Ger allemaal voor z'n kiezen gekregen en weten op te lossen.
Reeds in april 1973 werd Ger gekozen tot voorzitter van Hermes-D.V.S., Ger was toen 34 jaar. De overgang van het professionele voetbal naar de amateurs was geen eenvoudige klus. Maar het succes liet niet lang op zich wachten. Reeds in 1974, onder voorzitterschap van Ger, werd Hermes-D.V.S. kampioen van de hoogste amateurklasse. Dit was alleen nog maar in 1952 voorgekomen (en is later nooit meer herhaald).
Net als in 1952 werd er in 1974 gestreden om het Nederlands kampioenschap amateurvoetbal. (beide keren net niet gelukt).
Al die jaren is Ger trouw lid van de club gebleven, ook was Ger vanaf het begin lid van de club van 100 van Hermes-D.V.S.
Maar vooral was Ger lang, heel lang, met zijn Hanny (71 jaar samen) aan zijn zijde iedere wedstrijd aanwezig als supporter van het eerste cricketteam.
Hermes-D.V.S. zal Ger missen en wij wensen Hanny, dochter Annemieke, zoon Robert en hun partners Marcel en Josie en de kinderen heel veel sterkte met het verlies van hun dierbare man, vader en grootvader.
Afscheid nemen van Ger kan komende vrijdag 16 mei op de Beukenhof te Schiedam, nadere gegevens zie hieronder.
Het Algemeen Bestuur van Hermes-D.V.S.
Namens het AB Martin Meijer (Algemeen Voorzitter).
WCR 1 - Hermes D.V.S. 1 0-1
Hermes D.V.S 6 - VDL 7 8-1
Hermes D.V.S. 7 - CVV Zwervers 8 5-4
Hermes D.V.S. JO19-1 - Schipluiden JO19-1 4-4
... lees verderZaterdag, 13 december, toog Hermes-DVS naar Rhoon voor de laatste competitiewedstrijd van dit jaar. Tegenstander WCR was op voorhand een te nemen horde aangezien zij rode-lantaren-drager zijn in... lees verder
Rijnmond Hoogvliet Sport 1 - Hermes D.V.S. 1 2-2
Hermes D.V.S. 3 - Kethel Spaland 4 2-1
Hermes D.V.S. 5 - Kethel Spaland 7 4-5
Excelsior '20 4 - Hermes D.V.S. 6&... lees verder
Vandaag, zaterdag 6 december, speelde Hermes-DVS uit tegen mede-middenmoter Rijnmond Hoogvliet.
Qua verliespunten stonden beide ploegen op gelijke hoogte. Dat was in de wedstrijd ook ter... lees verder
BESTE LEDEN,
Hierbij nodigen we je van harte uit voor de nieuwjaarsreceptie van de omni-sportvereniging C&FC Hermes-DVS (squash, rugby, voetbal en cricket) op donderdag 1 januari 202... lees verder
Hierbij nodigen we je van harte uit voor de nieuwjaarsreceptie van de omni sportvereniging C&FC Hermes-D.V.S. (squash, rugby, voetbal en cricket) op donderdag 1 januari 2026 om 16.00 uur tot... lees verder
Afgelopen zaterdag 8 november stond er een fraai kraampje in ons clubhuis waar leden van de werkgroep vrijwilligersbeleid leden/ouders hielpen met problemen ten aanzien van het inloggen op voetb... lees verder
Heden bereikte ons het bericht dat oud-lid van Hermes-D.V.S., oud-lid van de club van 100, oud vrijwilliger en oud-commissielid Wijnand Wenteler op 4 september 2025 is overleden.
Reeds in d... lees verder
In navolging van Gökhan Cayir neemt ook de trainer van het 2e elftal Rico na dit seizoen afscheid. Het Senioren Voetbalbestuur heeft besloten om het komend seizoen met een geheel nieuwe sta... lees verder
Gratis Proeftrainingen bij de voetbalschool van Guy Ramos!
Op vrijdag 19 en 26 september geeft Guy Ramos (oud-profvoetballer, gediplomeerd trainer en Hermes-lid) de alle... lees verder
De KNVB heeft de competie-indeling bekend gemaakt voor het komende seizoen.
Er zitten voor zowel ons 1e als 2e elftal een paar mooie westrijden tussen!
lees verder
Overmorgen, dinsdag 5 augustus, begint onze selectie aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Onder aanvoering van Gökhan (trainer 1e elftal) en Rico (trainer 2e elftal) zullen de mannen... lees verder
Hierbij het cricketprogramma voor zaterdag 6 en zondag 7 september a.s.
lees verderHierbij het cricketprogramma voor zaterdag 6 en zondag 7 september a.s.
lees verderHierbij het cricketprogramma voor donderdag 28 tot en met zondag 31 augustus a.s.
lees verderHierbij het cricketprogramma voor donderdag 28 tot en met zondag 31 augustus a.s.
lees verderNa vorige week gewonnen te hebben van Maastricht stond vandaag voor de junioren de eerste uitwedstrijd op het programma, tegen CL Tovaal/BRC/RCC in Roosendaal.
Na een gelijkopgaand begin wa... lees verder
Geen recente nieuwsberichten gevonden