Schiedam, 24 maart – Hermes-D.V.S. laat in de voorbereidingen voor het seizoen 2025-’26 weinig aan het toeval over. Nu al is vastgelegd welke ervaren trainers er na de zomer actief zullen zijn. Met deze voortvarende aanpak laat de organisatie er geen enkele twijfel over bestaan op alle fronten vol ambitie aan het nieuwe voetbalseizoen te willen beginnen.
Kennis en expertise
JO19 zal volgend seizoen bestaan uit drie teams, onder leiding van het ervaren trainersduo Lucas en Ian, dat momenteel nog JO16-1 onder zijn hoede heeft. Met hun kennis en expertise vormt dit tweetal een perfecte match met deze oudere leeftijdsgroep. JO19-1 zal starten in de Eerste klasse, met als ambitie door te stoten naar de Hoofdklasse. Met de vorming van een O23-elftal zal de overgang naar de senioren worden versoepeld.
Uitstekende resultaten
Net als dit jaar zal JO17 ook na de zomer opgesplitst worden in O17 en O16. Voor de O17 hebben we de combinatie van de al jarenlang aan Hermes verbonden trainers Brian Plooij en Anthony van Vooren. Brian is dit jaar verantwoordelijk voor de uitstekende resultaten bij JO14, terwijl Anthony druk is geweest met het behalen van zijn UEFA-diploma’s. Zowel Brian als Anthony zijn voor veel van de JO17-spelers geen onbekende. Voor de O16 zal Peter van de Raaf, samen met Roy Degrassi, de trainer zijn. Peter en Roy zijn momenteel betrokken bij de JO17-1 en ook zij spelen al jaren een voorname rol in de Hermes-opleiding. De JO17-1 zal uitkomen in de Eerste klasse, de JO16-1 in de Tweede.
Ervaring en ambitie
JO15 wordt op eenzelfde wijze gesplitst: de O15 zal – net als dit seizoen - onder leiding staan van Ayman Ali, geassisteerd door Youssef Badaoui, terwijl de JO14-1 geleid zal worden door Arse Calame. Waar Ayman als trainer bij Blijdorp ervaring opdeed, is Arse als speler van de selectie en als trainer van diverse jeugdteams al jaren een vast gezicht bij de Schiedamse sportclub. JO15-1 komt na de zomer uit in de Eerste klasse, met ook daar de ambitie om de Hoofdklasse te bereiken. De JO14-1 komt in de Tweede klasse uit.
Techniektraining, peuters en smurfen
De JO13 wordt geleid door Robert Berkovits, die deze rol ook dit seizoen al voor zijn rekening neemt. De JO13-1 zal uitkomen in de Eerste Klasse. Het samenstellen van de bezetting in de onderbouw voor JO7 tot en met JO11 is nog in volle gang. Met twaalf teams verdeeld over de diverse leeftijden legt Hermes een goede basis. De club gaat komend seizoen weer volop aan de slag met techniektrainingen en zet ook na de zomer de activiteiten voor peuters en smurfen voort, zodat ook de allerjongste talenten bij Hermes terecht kunnen.
In goede banen
Alle leeftijdscategorieën worden bij Hermes voorzien van een sectiecoördinator die het reilen en zeilen binnen de eigen sectie in de gaten houdt en alles in goede banen leidt. Daarnaast zijn er technisch coördinatoren voor de onderbouw (Maurits Prins), middenbouw (Leon van Schaik) en bovenbouw (Lodewijk Bovy). Laatstgenoemde is in zijn rol als Hoofd Jeugdopleiding vanaf volgend jaar tevens verantwoordelijk voor de gehele opleiding.
Wil je meedoen?
Aan het einde van dit seizoen is er voor spelers van andere clubs ruimte om proeftrainingen mee te doen. Aanmelden kan via onze website. Na de proeftrainingen volgt een kennismakingsgesprek met de coordinator van de leeftijdsgroep.
Heb je als trainer interesse om je bij ons aan te sluiten? Ook dat kan natuurlijk, stuur een e-mail naar communicatie@hermesdvs.nl.
WCR 1 - Hermes D.V.S. 1 0-1
Hermes D.V.S 6 - VDL 7 8-1
Hermes D.V.S. 7 - CVV Zwervers 8 5-4
Hermes D.V.S. JO19-1 - Schipluiden JO19-1 4-4
... lees verderZaterdag, 13 december, toog Hermes-DVS naar Rhoon voor de laatste competitiewedstrijd van dit jaar. Tegenstander WCR was op voorhand een te nemen horde aangezien zij rode-lantaren-drager zijn in... lees verder
Rijnmond Hoogvliet Sport 1 - Hermes D.V.S. 1 2-2
Hermes D.V.S. 3 - Kethel Spaland 4 2-1
Hermes D.V.S. 5 - Kethel Spaland 7 4-5
Excelsior '20 4 - Hermes D.V.S. 6&... lees verder
Vandaag, zaterdag 6 december, speelde Hermes-DVS uit tegen mede-middenmoter Rijnmond Hoogvliet.
Qua verliespunten stonden beide ploegen op gelijke hoogte. Dat was in de wedstrijd ook ter... lees verder
BESTE LEDEN,
Hierbij nodigen we je van harte uit voor de nieuwjaarsreceptie van de omni-sportvereniging C&FC Hermes-DVS (squash, rugby, voetbal en cricket) op donderdag 1 januari 202... lees verder
Hierbij nodigen we je van harte uit voor de nieuwjaarsreceptie van de omni sportvereniging C&FC Hermes-D.V.S. (squash, rugby, voetbal en cricket) op donderdag 1 januari 2026 om 16.00 uur tot... lees verder
Afgelopen zaterdag 8 november stond er een fraai kraampje in ons clubhuis waar leden van de werkgroep vrijwilligersbeleid leden/ouders hielpen met problemen ten aanzien van het inloggen op voetb... lees verder
Heden bereikte ons het bericht dat oud-lid van Hermes-D.V.S., oud-lid van de club van 100, oud vrijwilliger en oud-commissielid Wijnand Wenteler op 4 september 2025 is overleden.
Reeds in d... lees verder
In navolging van Gökhan Cayir neemt ook de trainer van het 2e elftal Rico na dit seizoen afscheid. Het Senioren Voetbalbestuur heeft besloten om het komend seizoen met een geheel nieuwe sta... lees verder
Gratis Proeftrainingen bij de voetbalschool van Guy Ramos!
Op vrijdag 19 en 26 september geeft Guy Ramos (oud-profvoetballer, gediplomeerd trainer en Hermes-lid) de alle... lees verder
De KNVB heeft de competie-indeling bekend gemaakt voor het komende seizoen.
Er zitten voor zowel ons 1e als 2e elftal een paar mooie westrijden tussen!
lees verder
Overmorgen, dinsdag 5 augustus, begint onze selectie aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Onder aanvoering van Gökhan (trainer 1e elftal) en Rico (trainer 2e elftal) zullen de mannen... lees verder
Hierbij het cricketprogramma voor zaterdag 6 en zondag 7 september a.s.
lees verderHierbij het cricketprogramma voor zaterdag 6 en zondag 7 september a.s.
lees verderHierbij het cricketprogramma voor donderdag 28 tot en met zondag 31 augustus a.s.
lees verderHierbij het cricketprogramma voor donderdag 28 tot en met zondag 31 augustus a.s.
lees verderNa vorige week gewonnen te hebben van Maastricht stond vandaag voor de junioren de eerste uitwedstrijd op het programma, tegen CL Tovaal/BRC/RCC in Roosendaal.
Na een gelijkopgaand begin wa... lees verder
Geen recente nieuwsberichten gevonden