De tweede fase zit erop. Dat betekent dat het tijd is voor een (korte) winterstop en ook een goed moment om even terug te blikken op de eerste seizoenshelft: een half jaar waarin vele teams bovenaan eindigden en waarin vele trainers zich in hebben gezet om de spelers op te leiden en weer een stukje beter te maken.
De JO19-1 deed weer bovenin mee in de 3e klasse. Ze zijn hier gedeeld tweede geworden en kwamen net te kort om te strijden voor de bovenste plaats. Ook in de derde fase blijft dit het doel! Leuk om te zien is de hoge trainingsopkomst in deze lichting.
De talentvolle jongens van JO17-1 komen uit in de 1ste klasse en hebben na een derde plaats in de eerste fase, een lastige tweede fase gehad met uiteindelijk een voorlaatste plaats als resultaat. Na de winterstop alweer in de 1e klasse en proberen hoge ogen te gooien.
De JO17-2 heeft zich uitstekend hersteld van een moeilijke eerste fase. Trainers René, Fatih en Munesh zijn met de jongens ongeslagen in de tweede fase en deden prima mee in de subtop.
De JO16-1 is wederom bezig aan een prachtig seizoen. De jongens van Lucas en Ian werden in de eerste fase al glansrijk kampioen en gooide wederom hoge ogen in de 1ste klasse. Hierin eindigden ze als tweede. Ook is de JO16-1 weer een ronde verder in de beker nadat Gravenzande JO16-2 met 3-0 werd verslagen.
Buiten de JO16-1 mag de JO16-2 ook niet onbesproken blijven. Een elftal met plezier dat ook nog eens presteert. Een voorbeeldelftal voor de gehele jeugd van Hermes-DVS. Zelfs zonder vaste coach maar met vaste aanvoerder Bunyamin op zaterdag wonnen ze de ene wedstrijd na de andere en eindigden ze volkomen terecht op de tweede plaats in de 3e klasse. Veel dank gaat uit naar Edwin, René, Kadir en Diego voor de hulp op zaterdagen!
De nieuwe trainers Ayman en Yoessef hebben samen met Mehmet een echte win machine gemaakt van de JO15-1. Kampioen in de 3e klasse! Een hele mooie prestatie. Op naar de derde fase!
Nadat de JO14-1 in een ijzersterke poule zat in de eerste fase, moesten ze een stapje terug doen. Ze reageerden overtuigend: Kampioen worden in de 2e klasse met overmacht. Hiermee laten de jongens van het trainerstrio: Brian, Ronald en Ies zien dat ze thuis horen in de 1ste klasse!
De JO14-2 doet het wederom goed! Nadat ook dit team kampioen was geworden in de eerste fase hebben de jongens zich goed staande gehouden in een klasse hoger. Trainers: Atik, Jeroen, Jordi en Emin zijn uitstekend bezig!
JO13-1 speelde hele goede wedstrijden waarin het team zich heel goed opstelde, maar helaas het muntje net telkens de verkeerde kant op viel. Een leerzame periode in de 1e klasse met heel wat groei briljantjes in aantocht! Benieuwd wat de toekomst voor deze enorm talentvolle lichting gaat brengen.
Ook het tweede elftal in de JO13, namelijk de JO13-2 doet lekker mee in de 3de klasse. Twee keer in de subtop geëindigd. Ook in de derde fase gaan de spelers en trainers voor ontwikkeling en plezier in een hele leuke competitie.
Wederom een kampioenen elftal in de jeugd. JO13-3 werd ongeslagen kampioen in de tweede fase en promoveert naar de 4de klasse. Knappe prestatie!
2de worden in een sterke klasse. JO12-1 deed het! Een mooie aanzet om na de winterstop proberen een poging te wagen voor het kampioenschap!
JO11-1 werd kampioen in de 2de klasse en mag het na de winterstop in de 1e klasse gaan proberen in een hele mooie competitie!
Een ander heel leuk elftal in de onderbouw deed het prima in de 3de klasse en is mooi in de subtop geëindigd. Proficiat voor de JO11-2
JO11-3 EN JO11-4 zijn ook kampioen geworden en doen het heel leuk. Hoofdtrainster van de JO11 Demi kan niet meer dan tevreden zijn met 3 kampioenen in de tweede fase.
De secties JO9, JO8 en JO7 onder leiding van Hermeskist Maurits lopen als een trein. We blijven groeien en elke dinsdag, donderdag en zaterdag organiseert Maurits dit allemaal met een heel team aan trainers, coaches en begeleiders. Dank voor deze inzet aan alle trainers, trainsters, coaches en begeleiders voor jullie inzet!
De Technische Commissie van Hermes-DVS wenst jullie allemaal fijne feestdagen en ziet jullie graag in Januari weer op of langs de velden!
Met sportieve groet en een fijn jaaruiteinde gewenst!
Arse, Leon & Lodewijk
Afgelopen zaterdag stond de laatste en allesbeslissende bekerwedstrijd voor Hermes op het programma uit bij Westlandia. Nadat de wedstrijd tussen de concurrentie tot een 0-10 einduitslag kwam, w... lees verder
Maasdijk 1 - Hermes-D.V.S. 1 1-3
Velo 6- Hermes-D.V.S. 3 7-4
Hermes-D.V.S. 4 - Zuidland 4 8-3
FC Vlotbrug 5 - Hermes-D.V.S. 5 6-1
Hermes-D... lees verder
Zaterdag 13 september stond de beslissende bekerwedstrijd tegen Maasdijk op het programma.
Beide elftallen hadden hun eerste twee wedstrijden gewonnen. De gastheren hielden daar een bete... lees verder
SSA/SJO Fortuna Be Quick 1 - Hermes-D.V.S. 1 1-6
KMD 5 - Hermes-D.V.S. 3 3-5
Hermes-D.V.S. 4 - Nieuwenhoorn 3 1-3
Zinkwegse Boys 4 - Hermes-D.V.S. 5 0-3... lees verder
We schrijven samen clubhistorie, want per 1 september 2025 verdelen we die talloze clubtaken over meer mensen. We verwachten van alle leden dat ze zich gaan inzetten, waarmee we streven naar con... lees verder
We gaan het vrijwilligersbeleid veranderen bij onze club! Om een veilige en goed georganiseerde sportomgeving in stand te houden is het essentieel om de taken over meer mensen te verdelen. Daaro... lees verder
Voor het seizoen 2025/2026 is Hermes-DVS op zoek naar een enthousiaste verzorg(st)er voor onze selectie.
Wij zoeken een verzorg(st)er die bij voorkeur aanwezig is op zowel de wedstrijdda... lees verder
De maand mei staat in het teken van de laatste wedstrijden in de competitie. Voor sommige teams spant het er nog om in strijd om het kampioenschap. In juni staat het internationale toernooi in O... lees verder
Gratis Proeftrainingen bij de voetbalschool van Guy Ramos!
Op vrijdag 19 en 26 september geeft Guy Ramos (oud-profvoetballer, gediplomeerd trainer en Hermes-lid) de alle... lees verder
De KNVB heeft de competie-indeling bekend gemaakt voor het komende seizoen.
Er zitten voor zowel ons 1e als 2e elftal een paar mooie westrijden tussen!
lees verder
Overmorgen, dinsdag 5 augustus, begint onze selectie aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Onder aanvoering van Gökhan (trainer 1e elftal) en Rico (trainer 2e elftal) zullen de mannen... lees verder
De loting voor het Schiedams Kampioenschap 2025 is vandaag, vrijdag 11 juli, verricht bij onze buren van HBSS. Initiatiefnemers Mischa Keemink, Edward Molenaar en Marvin Janssen (foto) namen in ... lees verder
Hierbij het cricketprogramma voor zaterdag 6 en zondag 7 september a.s.
lees verderHierbij het cricketprogramma voor zaterdag 6 en zondag 7 september a.s.
lees verderHierbij het cricketprogramma voor donderdag 28 tot en met zondag 31 augustus a.s.
lees verderHierbij het cricketprogramma voor donderdag 28 tot en met zondag 31 augustus a.s.
lees verderGeen recente nieuwsberichten gevonden
Geen recente nieuwsberichten gevonden