De tweede fase zit erop. Dat betekent dat het tijd is voor een (korte) winterstop en ook een goed moment om even terug te blikken op de eerste seizoenshelft: een half jaar waarin vele teams bovenaan eindigden en waarin vele trainers zich in hebben gezet om de spelers op te leiden en weer een stukje beter te maken.
De JO19-1 deed weer bovenin mee in de 3e klasse. Ze zijn hier gedeeld tweede geworden en kwamen net te kort om te strijden voor de bovenste plaats. Ook in de derde fase blijft dit het doel! Leuk om te zien is de hoge trainingsopkomst in deze lichting.
De talentvolle jongens van JO17-1 komen uit in de 1ste klasse en hebben na een derde plaats in de eerste fase, een lastige tweede fase gehad met uiteindelijk een voorlaatste plaats als resultaat. Na de winterstop alweer in de 1e klasse en proberen hoge ogen te gooien.
De JO17-2 heeft zich uitstekend hersteld van een moeilijke eerste fase. Trainers René, Fatih en Munesh zijn met de jongens ongeslagen in de tweede fase en deden prima mee in de subtop.
De JO16-1 is wederom bezig aan een prachtig seizoen. De jongens van Lucas en Ian werden in de eerste fase al glansrijk kampioen en gooide wederom hoge ogen in de 1ste klasse. Hierin eindigden ze als tweede. Ook is de JO16-1 weer een ronde verder in de beker nadat Gravenzande JO16-2 met 3-0 werd verslagen.
Buiten de JO16-1 mag de JO16-2 ook niet onbesproken blijven. Een elftal met plezier dat ook nog eens presteert. Een voorbeeldelftal voor de gehele jeugd van Hermes-DVS. Zelfs zonder vaste coach maar met vaste aanvoerder Bunyamin op zaterdag wonnen ze de ene wedstrijd na de andere en eindigden ze volkomen terecht op de tweede plaats in de 3e klasse. Veel dank gaat uit naar Edwin, René, Kadir en Diego voor de hulp op zaterdagen!
De nieuwe trainers Ayman en Yoessef hebben samen met Mehmet een echte win machine gemaakt van de JO15-1. Kampioen in de 3e klasse! Een hele mooie prestatie. Op naar de derde fase!
Nadat de JO14-1 in een ijzersterke poule zat in de eerste fase, moesten ze een stapje terug doen. Ze reageerden overtuigend: Kampioen worden in de 2e klasse met overmacht. Hiermee laten de jongens van het trainerstrio: Brian, Ronald en Ies zien dat ze thuis horen in de 1ste klasse!
De JO14-2 doet het wederom goed! Nadat ook dit team kampioen was geworden in de eerste fase hebben de jongens zich goed staande gehouden in een klasse hoger. Trainers: Atik, Jeroen, Jordi en Emin zijn uitstekend bezig!
JO13-1 speelde hele goede wedstrijden waarin het team zich heel goed opstelde, maar helaas het muntje net telkens de verkeerde kant op viel. Een leerzame periode in de 1e klasse met heel wat groei briljantjes in aantocht! Benieuwd wat de toekomst voor deze enorm talentvolle lichting gaat brengen.
Ook het tweede elftal in de JO13, namelijk de JO13-2 doet lekker mee in de 3de klasse. Twee keer in de subtop geëindigd. Ook in de derde fase gaan de spelers en trainers voor ontwikkeling en plezier in een hele leuke competitie.
Wederom een kampioenen elftal in de jeugd. JO13-3 werd ongeslagen kampioen in de tweede fase en promoveert naar de 4de klasse. Knappe prestatie!
2de worden in een sterke klasse. JO12-1 deed het! Een mooie aanzet om na de winterstop proberen een poging te wagen voor het kampioenschap!
JO11-1 werd kampioen in de 2de klasse en mag het na de winterstop in de 1e klasse gaan proberen in een hele mooie competitie!
Een ander heel leuk elftal in de onderbouw deed het prima in de 3de klasse en is mooi in de subtop geëindigd. Proficiat voor de JO11-2
JO11-3 EN JO11-4 zijn ook kampioen geworden en doen het heel leuk. Hoofdtrainster van de JO11 Demi kan niet meer dan tevreden zijn met 3 kampioenen in de tweede fase.
De secties JO9, JO8 en JO7 onder leiding van Hermeskist Maurits lopen als een trein. We blijven groeien en elke dinsdag, donderdag en zaterdag organiseert Maurits dit allemaal met een heel team aan trainers, coaches en begeleiders. Dank voor deze inzet aan alle trainers, trainsters, coaches en begeleiders voor jullie inzet!
De Technische Commissie van Hermes-DVS wenst jullie allemaal fijne feestdagen en ziet jullie graag in Januari weer op of langs de velden!
Met sportieve groet en een fijn jaaruiteinde gewenst!
Arse, Leon & Lodewijk
Zaterdag was de kans voor de Schiedammers om het gat naar koploper Kampong te verkleinden. Hermes-DVS toog vol goede moed naar Utrecht, maar keerde met een kater weer huiswaarts.
Kampong... lees verder
Voor ons 2e elftal zijn we voor komend seizoen nog op zoek naar een leider.
Heb je interesse om er samen met trainer Rico en zijn jeugdige elftal een mooi seizoen van te maken, reageer d... lees verder
Hermes-DVS is er niet in geslaagd om de tweede plaats in de Topklasse vast te houden en in de buurt te blijven van koploper Kampong. De wedstrijd bij en tegen VRA was tot het einde toe spannend,... lees verder
De uitwedstrijd van Hermes-DVS op het kunstgrasveld van het Haagse HBS draaide uit op een eenvoudige overwinning voor de Schiedammers. HBS batte eerst na een gewonnen toss en kwam roestig uit de... lees verder
Voor het seizoen 2025/2026 is Hermes-DVS op zoek naar een enthousiaste verzorg(st)er voor onze selectie.
Wij zoeken een verzorg(st)er die bij voorkeur aanwezig is op zowel de wedstrijdda... lees verder
De maand mei staat in het teken van de laatste wedstrijden in de competitie. Voor sommige teams spant het er nog om in strijd om het kampioenschap. In juni staat het internationale toernooi in O... lees verder
Het Algemeen bestuur van Hermes-D.V.S. heeft vandaag het trieste bericht ontvangen van het overlijden van Ger Kleinjan.
Ger werd op twaalfjarige leeftijd in juli 1951 lid ... lees verder
Zondag 27 april start het seizoen voor het eerste elftal met een uitwedstrijd tegen HCC. Na een succesvolle rentree in de Topklasse vorig jaar met een mooie 6e plaats, moeten de mannen van capta... lees verder
Onze mooie club is voor komend seizoen nog op zoek naar spelers die een versterking kunnen vormen voor de selectie.
De trainingsstaf staat onder leiding van de zeer ervaren en aimabele t... lees verder
Voor komend seizoen hebben wij onze selectie versterkt met Haroun Boutaybi, een veelzijdige middenvelder die ook inzetbaar is als hangende buitenspeler.
Boutaybi komt over van IJVV de Zw... lees verder
Hermes is verheugd met de nieuwe aanwinst Darren Achthoven (25).
Darren is een dynamische buitenspeler die zowel op de linker- als rechterflank uit de voeten kan. Hij staat bekend om zij... lees verder
Het voetbalseizoen verloopt geenszins positief voor ons vlaggenschip. Toch is er een lichtpuntje te melden.
Saíd Kucukalioglu maakte afgelopen zaterdag tegen CKC zijn debuut.... lees verder
Hierbij het cricketprogramma voor woensdag 2 tot en met woensdag 9 juli as.s.
lees verderHierbij het cricketprogramma voor woensdag 2 tot en met woensdag 9 juli a.s.
lees verderHierbij het cricketprogramma voor woensdag 25 juni tot en met woensdag 2 juli a.s.
lees verderHierbij het cricketprogramma voor woensdag 25 juni tot en met woensdag 2 juli a.s.
lees verderHET IS WEER ZOVER!
DE TRY RUGBY PROEFLESSEN, KOM HET PROBEREN!
Geen recente nieuwsberichten gevonden