Seizoen voor de recreatieve teams is weer van start gegaan!
De zomervakantie zit er op voor alle voetballers, dus kijken we vooruit naar het komende voetbalseizoen. Echter niet, voordat we nog even terugblikken op de vorige jaargang.
Het afgelopen seizoen is zeer succesvol verlopen. Niet alleen werd ons 1e elftal kampioen, maar ook zaterdag 5.
Ons 5e elftal was heer en meester in zijn competitie met één grote concurrent, buurman HBSS. Op de laatste speeldag dreigde het nog mis te gaan door een onverwacht gelijkspel. Gelukkig morste HBSS ook punten waardoor de mannen van aanvoerder Jimm zich kampioen mochten noemen.
Dit seizoen hebben wij zelfs 6 recreatieve teams, vijf mannenelftallen en ons damesteam, die vol nieuwe energie de competitie aanvangen.
Ons vrouwenteam heeft in de zomervakantie haar uiterste best gedaan om het aantal speelsters te verhogen en gelukkig is men daar goed in geslaagd. Ze gaan voor een prachtseizoen!
Zaterdag 3 is een nieuw team vol met “oude“ gezichten van spelers die jarenlang bij ons in de selectie hebben gespeeld.
Zaterdag 4 is het fraaie zaterdag 3 van vorig seizoen met Cas als coach.
Zaterdag 5 blijft de gezellige club van voorgaande jaren met een paar wisselingen en zij gaan het een klasse hoger proberen.
Zaterdag 6 is het zaterdag 4 met captain John. Het zal wennen worden zonder de geweldige teambegeleider Jaap Clarijs, maar de mannen zullen zich ongetwijfeld redden.
Zaterdag 7 is ook nieuw en bestaat voor een groot gedeelte uit spelers die als onder 23 KAMPIOEN geworden zijn in hun laatste seizoen.
Alle aanvoerders hebben vanuit het voetbalbestuur weer een tegoedpas ontvangen om na de thuiswedstrijden in de competitie een versnapering te kunnen kopen om de energie op peil te houden.
We wensen alle teams een sportief en positief seizoen toe. Let op elkaar, corrigeer elkaar waar nodig en vergeet niet….dit seizoen communiceert alleen de aanvoerder met de scheidsrechter!
Succes allemaal!
PPSC 1 - Hermes D.V.S. 1 0-2
Hermes D.V.S 3 - Steeds Hooger 4 3-2
Hermes D.V.S. 4 - WCR 3 2-2
Hermes D.V.S. 7 - Aelus 3 4-2 (de 5e overwinni... lees verder
Zaterdag, 21 maart, stond de derby tegen PPSC op het programma.
Beide ploegen konden de punten goed gebruiken om het degradatiespook enigszins op afstand te houden. Vanaf het begin van d... lees verder
Hermes D.V.S 1 - WCR 1 2-3
Meeuwenplaat 2 - Hermes D.V.S 2 4-3.
DVO '32 3 - Hermes D.V.S. 3 2-1
Coal 3 - Hermes D.V.S. 4 0-5
H... lees verder
In aanloop naar het nieuwe seizoen zijn gelukkig weer veel cricketliefhebbers bereid om de cricketafdeling financieel te ondersteunen met de sponsoring van een cricketbal. Die sponsors zij... lees verder
Dit weekend, op 6, 7 en 8 maart wordt het Hermes OPEN gehouden voor PSA en amateurs.
Meekijken kan via de livestream, de link kun je vinden op de S... lees verder
Afgelopen maandag 23 februari is, in het bijzijn van zijn vrouw Cecilia, zijn zoon Kicko en zijn dochter Chelsea, in de leeftijd van 65 jaar
Jack Kerklaan
... lees verderHermes-kisten en voetbalfanaten opgelet!
Hij is terug van weggeweest…
De Hermes-DVS Voetbalquiz
door De Nummer 12
Bereid je voor op een avond vol scherpe quiz... lees verder
Afgelopen weekend barstte de spanning los in het Frans Otten Stadion in Amsterdam, waar de Nederlandse kampioenschappen squash 2026 werden gehouden — en wat een toernooi was het! Met een r... lees verder
Zaterdag 28 februari 2026 - Wedstrijdverslag Waterwegsport
Hermes DVS heeft in de 4e klasse E een zwaarbevochten punt overgehouden aan he... lees verder
Zaterdag 24 januari speelde Hermes wederom tegen een mede middenmoter. Ditmaal gingen de mannen van Gökhan Cayir op bezoek bij BZC Zuiderpark.
De teams in de 4e klasse E ontlopen el... lees verder
Het eerste weekend van dit jaar heeft onze selectie een trainingskamp beleefd in winter-wonderland.
De mannen verbleven in het pittoreske Leende in Noord-Brabant alwaar de sneeuw rijkeli... lees verder
Hermes DVS neemt deel aan de Rijnmond Twenty20 -cup
Ingedeeld in poule B met VOC en Sparta is het programma als volgt
Zaterdag 4 April , Locatie Sparta
1.Hermes DVS... lees verder
Geen recente nieuwsberichten gevonden
Geen recente nieuwsberichten gevonden