Nog eens drie versterkingen voor Hermes-DVS
De technische staf is nog steeds hard bezig de selectie te versterken met het oog op de 3e klasse komend seizoen.
We zijn blij met de komst van Valentino Andric, een 21-jarige keeper met veel potentie die overkomt van Capelle O-23.

Naast Valentino hebben wij ook Donovan Stewart (bovenste foto hieronder) en Giovanni dos Reis (onderste foto) kunnen strikken. Donovan is een linksbuiten die overkomt van Papendrecht. Met zijn 30 jaar brengt hij de nodige ervaring met zich mee. Giovanni speelde voor Deltasport. Hij is een 26-jarige linkerspits.

Met de komst van deze drie jongemannen is de selectie bijna rond. Uiteraard blijft de technische staf rondkijken naar mogelijkheden.
Hermes heet Giovanni, Donovan en Valentino van harte welkom bij de club!!
Hermes-DVS Seniorenvoetbalbestuur
Geen recente nieuwsberichten gevonden
In zijn woonplaats Den Haag is in de leeftijd van 98 jaar Boud Ho... lees verder
Het Senioren Voetbalbestuur van Hermes-DVS is verheugd te melden dat het een nieuwe trainer heeft gevonden voor de komende seizoenen.
Na meerdere goede gesprekken heeft Ant... lees verder
Het eerste weekend van dit jaar heeft onze selectie een trainingskamp beleefd in winter-wonderland.
De mannen verbleven in het pittoreske Leende in Noord-Brabant alwaar de sneeuw rijkeli... lees verder
Geen recente nieuwsberichten gevonden
Geen recente nieuwsberichten gevonden
Geen recente nieuwsberichten gevonden