De meivakantie is net begonnen, maar dat betekent zeker niet dat er geen sport bij Hermes is.
Op 20 april is het cricketseizoen gestart met de eerste wedstrijd van de T20. En dit was een goede start, want deze wedstrijd tegen HCC werd gewonnen. Inmiddels zijn er nog twee wedstrijden gespeeld. Winst tegen Sparta en helaas verlies tegen VRA. Aanstaande zaterdag staan de volgende twee wedstrijden op het programma, tegen VCC en HBS. Hopelijk blijft de koppositie behouden!
Op 9 en 10 mei vindt de volgende jubileumactiviteit plaats en wel de Nostalgic Cup voor de jeugd. In totaal zullen er 47 teams, van clubs die ook ouder zijn dan 100 jaar, in verschillende leeftijdscategorieën strijden om de winst. Dit belooft een druk en gezellig toernooi te worden.
Op 11 mei is voor het 1e voetbalelftal de ontknoping van het seizoen. Met één punt voorsprong gaat Hermes-DVS op bezoek bij de nummer 2 Zestienhoven. Komt dus allen aanmoedigen om er voor te zorgen dat het kampioenschap binnen worden gehaald!
Bij squash is de reguliere competitie net afgelopen, maar er doet ook een team van Hermes mee aan de mix competitie. Deze gaat op 10 mei van start met een thuiswedstrijd tegen Squash Hillegom. Mix competitie betekent dat er zowel enkel als dubbel en heren- en dameswedstrijden gespeeld worden. De moeite waard om te komen kijken op vrijdagavond vanaf 20:00 uur of via de livestream.
Zaterdag was de kans voor de Schiedammers om het gat naar koploper Kampong te verkleinden. Hermes-DVS toog vol goede moed naar Utrecht, maar keerde met een kater weer huiswaarts.
Kampong... lees verder
Voor ons 2e elftal zijn we voor komend seizoen nog op zoek naar een leider.
Heb je interesse om er samen met trainer Rico en zijn jeugdige elftal een mooi seizoen van te maken, reageer d... lees verder
Hermes-DVS is er niet in geslaagd om de tweede plaats in de Topklasse vast te houden en in de buurt te blijven van koploper Kampong. De wedstrijd bij en tegen VRA was tot het einde toe spannend,... lees verder
De uitwedstrijd van Hermes-DVS op het kunstgrasveld van het Haagse HBS draaide uit op een eenvoudige overwinning voor de Schiedammers. HBS batte eerst na een gewonnen toss en kwam roestig uit de... lees verder
Voor het seizoen 2025/2026 is Hermes-DVS op zoek naar een enthousiaste verzorg(st)er voor onze selectie.
Wij zoeken een verzorg(st)er die bij voorkeur aanwezig is op zowel de wedstrijdda... lees verder
De maand mei staat in het teken van de laatste wedstrijden in de competitie. Voor sommige teams spant het er nog om in strijd om het kampioenschap. In juni staat het internationale toernooi in O... lees verder
Het Algemeen bestuur van Hermes-D.V.S. heeft vandaag het trieste bericht ontvangen van het overlijden van Ger Kleinjan.
Ger werd op twaalfjarige leeftijd in juli 1951 lid ... lees verder
Zondag 27 april start het seizoen voor het eerste elftal met een uitwedstrijd tegen HCC. Na een succesvolle rentree in de Topklasse vorig jaar met een mooie 6e plaats, moeten de mannen van capta... lees verder
Onze mooie club is voor komend seizoen nog op zoek naar spelers die een versterking kunnen vormen voor de selectie.
De trainingsstaf staat onder leiding van de zeer ervaren en aimabele t... lees verder
Voor komend seizoen hebben wij onze selectie versterkt met Haroun Boutaybi, een veelzijdige middenvelder die ook inzetbaar is als hangende buitenspeler.
Boutaybi komt over van IJVV de Zw... lees verder
Hermes is verheugd met de nieuwe aanwinst Darren Achthoven (25).
Darren is een dynamische buitenspeler die zowel op de linker- als rechterflank uit de voeten kan. Hij staat bekend om zij... lees verder
Het voetbalseizoen verloopt geenszins positief voor ons vlaggenschip. Toch is er een lichtpuntje te melden.
Saíd Kucukalioglu maakte afgelopen zaterdag tegen CKC zijn debuut.... lees verder
Hierbij het cricketprogramma voor woensdag 2 tot en met woensdag 9 juli as.s.
lees verderHierbij het cricketprogramma voor woensdag 2 tot en met woensdag 9 juli a.s.
lees verderHierbij het cricketprogramma voor woensdag 25 juni tot en met woensdag 2 juli a.s.
lees verderHierbij het cricketprogramma voor woensdag 25 juni tot en met woensdag 2 juli a.s.
lees verderHET IS WEER ZOVER!
DE TRY RUGBY PROEFLESSEN, KOM HET PROBEREN!
Geen recente nieuwsberichten gevonden