• zaterdag 17 augustus
    Cricket golden oldies toernooi (datum onder voorbehoud)
  • zaterdag 17 augustus
    Voetbal nostalgic cup 1e elftal
  • zaterdag 2 maart, 08:50 uur
    Hermes DVS JO7-2 - Sparta (AV) JO7-1
  • zaterdag 2 maart, 09:10 uur
    HBSS JO7-1JM - Hermes DVS JO7-2
  • zaterdag 2 maart, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-1 - Smitshoek JO13-2
  • zaterdag 2 maart, 15:30 uur
    v.v. Hekelingen JO17-3 - Hermes DVS JO17-2
  • zaterdag 2 maart, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-2 - CWO JO9-3
  • zaterdag 2 maart, 08:30 uur
    Hermes DVS JO8-2 - VDL JO8-2
  • zaterdag 2 maart, 14:30 uur
    Ariston'80 VR3 - Hermes DVS VR1
  • zaterdag 2 maart, 09:45 uur
    Hermes DVS JO8-3 - MVV '27 JO8-2
  • zaterdag 2 maart, 10:45 uur
    Hermes DVS JO15-1 - Brielle JO15-2
  • zaterdag 2 maart, 13:45 uur
    Wippolder JO17-2 - Hermes DVS JO17-3
  • zaterdag 2 maart, 08:45 uur
    Hermes DVS JO11-4 - Quintus JO11-2
  • zaterdag 2 maart, 10:30 uur
    Hermes DVS JO17-1 - Hellevoetsluis JO17-1
  • zaterdag 2 maart, 10:30 uur
    VFC JO9-5 - Hermes DVS JO9-3JM
  • zaterdag 2 maart, 09:45 uur
    LYRA JO8-2 - Hermes DVS JO8-1
  • zaterdag 2 maart, 08:45 uur
    Hermes DVS JO9-1 - GLZ Delfshaven JO9-1
  • zaterdag 2 maart, 12:45 uur
    Hermes DVS JO16-1 - Neptunus-Schiebroek JO16-2
  • zaterdag 2 maart, 10:45 uur
    Hermes DVS 4 - CWO 7
  • zaterdag 2 maart, 14:00 uur
    Hermes DVS 5 - HBSS 8
  • zaterdag 2 maart, 12:00 uur
    Rozenburg 5 - Hermes DVS 3
  • zaterdag 2 maart, 10:30 uur
    Vitesse Delft JO15-2 - Hermes DVS JO15-2
  • zaterdag 2 maart, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-3 - GLZ Delfshaven JO13-2
  • zaterdag 2 maart, 08:30 uur
    Hermes DVS JO7-2 - Zwaluwen JO7-5
  • woensdag 28 februari, 19:15 uur
    Slikkerveer JO17-1 - Hermes DVS JO17-1
  • zaterdag 2 maart, 15:00 uur
    FCB-HWD 2 - Hermes DVS 2
  • zaterdag 2 maart, 09:00 uur
    VDL JO11-4 - Hermes DVS JO11-2
  • zaterdag 2 maart, 15:00 uur
    BZC/Zuiderpark 1 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 2 maart, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-1 - Excelsior M JO11-3
  • zaterdag 2 maart, 08:30 uur
    PPSC MO11-1 - Hermes DVS JO11-3
  • zaterdag 2 maart, 08:30 uur
    Meeuwenplaat JO13-1 - Hermes DVS JO13-2
  • zaterdag 2 maart, 14:30 uur
    Hermes DVS JO19-1 - CWO JO19-1

Nieuws

Selecties wintertrainingen Dutch Lionesses en Lions 2023-2024

Dutch Lionesses

U18

Aadhya Sharma (Qui vive), Carlijn van Koolwijk (VCC), Grace Ward-Clayton* (VCC), Hannah Naudts (Ajax), Lara Leemhuis (HCC), Lieve Gilding (R&W), Liz Verzijl (HBS), Lize Vermeire (HBS), Lotte Schmidt (HBS), Maud van der Velde (HBS), Mette Jellema (HBS), Myrthe van den Raad (HBS), Nienke Beishuizen (Bloemendaal), Pien Oost (R&W), Rosalie Lawrence (VCC), Sharvari Kote (Qui vive)

U16

Amara Holmes (Hilversum), Anshika Dixit (ACC), Belle Gilding (R&W), Doree Kouwenhoven (Bloemendaal), Fien Kaptein (R&W), Manouk de Bruijn (HBS), Mirre van der Werf (UK), Mona Priscilla Anbuselvam (VRA), Noor van Rietschote* (Kampong), Prisha Bhagat (Kampong), Zahra Jankie (HV&CV Quick)

Coaches U16 en U18

Helmien Rambaldo, Fazil Mahmoud, Jake Needham

U13-U15 Performance Squad

Anvika Yadav (ACC), Ashmeet Kaur (Qui Vive), Audrey Harker (VCC), Aylin Joe (HVCV Quick), Donna Boeijenga (Bloemendaal), Milou Kelterman (R&W), Mishika Shrivastava (ACC), Nory Peters (HBS), Philippine Voogd (R&W), Swarna Keesara (Bloemendaal), Tessel Vrouwenfelder (HBS)

U13-U15 Development Squad

Agamya Jain* (VCC), Akshaya Sripatnala* (ACC), Anneclaire Tops* (HBS), Dakshata Mishra (R&W), Isa Buiskool (HBS), Julia da Silva Godinho (R&W), Navyah Rajesh (Kampong), Preetal Kachole* (Bloemendaal), Robbi Hommels (HBS), Srireshra Maddali* (VCC), Verne Hompe* (VRA)

Coaches U13-U15

Andrew Baird, Thomas Archer, Jaclyn Baird

*Uitgenodigd voor proeftrainingen

Dutch Lions

U17

Aaditt Jain (VRA), Aarav Swaroop (VCC), Aayush Patil (HV&CV Quick), Alejo Nota (VCC), Azzam Khan (HBS), Cedric de Lange (VCC), Devanshu Uke (HV&CV Quick), Elmar Boendermaker (HBS), Joris van Oosterom (HBS), Koen de Vos (VOC), Mark Wolfe (ACC), Milan Moolman (ECC), Miraj Mahmood (VCC), Roman Harhangi (VOC), Sam van Giezen (Hermes DVS), Shirsak Banerjee (HCC), Teun Kloppenburg (HCC), Thijs Vrolijk (HCC), Tom de Leede (VCC), Victor Wiesmeier (HCC), Vidyuth Kartik (Eindhoven CC), Zaheri Tawhid (Kampong)

U15

Adam Madgwick (VRA), Adnan Ahmad (Punjab CCR), Affaan Rauf Tariq (Punjab CCR), Anish Kumar (VOC), Arnav Yadav (Eindhoven CC), Ayaan Farooq (ACC), Conner Craddock (Hilversum CC), Harshvardhan Rathore (VCC), Karson Edward (Eindhoven CC), Luuk Molkenboer (HCC), Mahad Awan (Punjab CCR), Rishab Moorjani (Kampong), Stefan Pijnenburg (VCC), Steve Liju (VCC), Tibo Balk (ACC), Tim Korthals Altes (HCC), Vibhav Pralok (Kampong)

Coaches U15 en U17

Pierce Fletcher, Vivian Kingma, Emiel Bam, Joost Kroesen

U14

Akshit Aggarwal (VRA), Amaan Raja (VRA), Aryan Bodakunta (VCC), Aryan Vysyaraju (VRA), Ayaan Barve (Qui Vive), Ayaansh Sehgal (ACC), Casper Snoeck (HCC), Conrad Kieser (ACC), Enrique Knops (VCC), Faizan Ahmed (VRA), Geronimo Nota (VCC), Gijs van Amerongen (HCC), Harris Munib Talib (VOC), Jesse van den Berg (HV&VC Quick), Joshua van Mill (VCC), Khushal Mishra (VOC), Lucas Dominicnathan (VCC), Lucas Klappe VOC

Meet Patel (Qui Vive), Neel Iyer (HTCECA), Parshavv Natesh Ramanathan (Qui Vive), Pepijn van den Raad (HBS), Pragnay Gupta (VCC), Pritish Ramtri (Kampong), Rakesh Sripatnala (ACC), Roemer Gilding (R&W), Rory Davis (HCC), Rory Griffin (VRA), Shayaan Khan (Kampong), Sherhryar Agha (VOC), Shreyansh Sanap (ECC), Siddhesh Dhareshwar (HTCECA), Sithesh Velrajan Vigneshwaran (Qui Vive), Sjoerd Wiesmeier (HCC), Stijn de Vos (VOC),

Teun van Amerongen (HCC), Vaarun Rajesh (Qui Vive), Vishnu Arvind (HTCECA), Vivaan Dhawan (Kampong)

U12

Aarav Phadke (VCC), Aatish Avottil (VRA), Abdul Talib (VOC), Adhvaith Arun (VRA), Ahan Singh (Qui Vive), Alex Oosterheert (VCC), AmritPal Kapoor (Qui Vive), Arnoux Burger (HBS), Arrush Nadakatta (ACC), Arya Rajkumar (ACC), Benjamin Mountain (HCC), Dylan Stallaart (VRA), Ehmad Malik (Exc'20), Felix Bream (HCC), Heinrich Joubert (VRA), Irteza Anwar (HBS), Jainilsinh Chavada (Kampong), Jake Statham (Hermes DVS), James van Achterberg (HCC), Jayden Enslin-Bam (VCC), Juan Fourie (R&W), Julius Janmaat (VOC), Kausthub Bindiganavale (VRA), Kyle Goonewardene (HCC), Lars van Gigch (HV & CV Quick), Mick Boendermaker (HBS), Mihir Goyal (HV & CV Quick), Mohammed-Mohib Hussain (VOC), Niek Rijnbeek (HV & CV Quick), Nikkilesh Vigneshwaran (Qui Vive), Palash Viral Shah (ACC), Pranav Ostwal (VCC), Rasil Khan (Exc'20), Rayyan Tariq Talib (VOC), Saif-Adam Tariq (Exc'20), Samarth Satish (Hilversum), Samuel Lane (VRA), Sean Knight (Hilversum), Shanay Bhairav Sanghrajka (Kampong), Shreeansh Kulkarni (Hilversum), Shriyans Reddy Bommidi (Qui Vive), Tavish Sharma (VCC), Tommy van der Kroft (ACC), Vidyuth Sudharsan (ACC), Vihaan Malekopmath (ECC), Vihaan Negi (Salland), Yousaf Shafi (VOC), Zahran Agha (VOC)

Coaches U12 en U14

Tim de Leede, Fazil Mahmoud, Steffen Mulder, Usman Malik, Sean Trouw, Marc Nota, Julian de Mey, Patient Charumbira, Taku Kusano, Abel Heymeije


Agenda
Bekijk de hele agenda

Voetbal nieuws

31-07-23 » Voetbalsenioren
27-07-23 » Voetbalsenioren
27-07-23 » Voetbalsenioren
15-05-23 » Voetbalsenioren
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing
Akkoord
Wij gebruiken cookies om de ervaring op onze website te verbeteren, statistieken bij te houden en je toegang te geven tot onze social media.
Door gebruik te maken van deze website of door op akkoord te drukken, ga je akkoord met ons cookiebeleid zoals beschreven in het privacy statement. Je kan cookies ook niet accepteren.