Na een vakantiestop is afgelopen vrijdag de squashcompetitie weer hervat.
Team 1 wist helaas niet te winnen, maar draait nog steeds mooi mee in de top van de poule na hun promotie vorig jaar. Ze staan momenteel derde.
Team 2 wist nipt te winnen in een spannend duel tegen Dekker Warmond dankzij de dames uit het team. Het verslag van deze wedstrijd kun je hier lezen.
Team 3 ging helaas hard onderuit tegen de nummer 1 uit de poule, maar staat nog steeds in de bovenste helft, dus draaien goed mee in de poule.
Op zaterdagochtend stond de parkeerplaats en het volledige Trimpad vol. Alles werd gebruikt om een plekje te vinden. Dat geeft een goed gevoel maar ook te denken waarom niet op de fiets.
Bij onze rugby afdeling was het volle bak. Super gaaf om alle leeftijden te zien op gaan in het spel en altijd met respect. Het rugby veld is drassig, je zou denken dat hoort erbij, maar voor de vele ouders/ toeschouwers soms lastig. Dit is een veld zonder drainage. Dus enige verharding en overkapping zou welkom zijn. Dit is inmiddels onderwerp in het Algemeen Bestuur. Goed te melden dat steeds meer rugby ouders zich ook inzetten bij de bar als vrijwilliger. We zijn een omnivereniging.
Het was echt slecht weer zaterdag en de dagen ervoor. Veel uitwedstrijden van de jeugd werden afgelast. Bij onze club ging nagenoeg alles door. Zelfs op de twee grasvelden. Met name de jonge jeugd kon aan de bak met twee toernooien. Heel veel respect aan bar, keuken vrijwilligers en commissiedienst die echt heel hard moesten ‘werken’ op hun vrije dag en leiders, trainers en scheidsrechters die vaak in hondenweer de wedstrijden begeleidden. Dat doen ze maar.
Ons eerste elftal had een spannende pot tegen Maense. Kwartje kon twee kanten opvallen. Met 1-1 als uitslag blijven we kandidaat periode titel. Dit hebben we eerder meegemaakt.
Aan het einde van de middag was het tijd voor de Club van 100. Een geweldige club van echte Hermes mensen die de club vooruit willen brengen door te helpen bij investeringen. Aftrap door Pim Prins. Traditie is captains diner. Heerlijke pot met allereerst een gastspreker. Ditmaal Jeroen Rijsdijk, hoofdcoach Sparta. Hij gaf een heel mooi overzicht van zijn loopbaan van speler tot trainer. Blauwdruk was het keyword. Onze ere voorzitter Will van Wijk schoof ook aan en meteen met vragen. Heerlijk!
Mooi was te zien dat er veel trainers vanuit de jeugd aanwezig waren om het verhaal van Jeroen te horen. Na afloop waren er nog veel discussies tussen deze trainers. Wat kunnen we hier van meenemen.
Al met al geslaagd. Dank voor de organisatie Club van 100. En dank aan Rudo, Lou en dochter Laura voor de catering!
Hermes-D.V.S. 1 - Excelsior '20 1 2-4 (beker)
CWO 6 - Hermes-D.V.S. 7 2-1 (beker)
Maasdijk VR2 - Hermes-D.V.S. VR1 0-5
Hermes-D.V.S. JO19-1 - Vict... lees verder
Na een goede, korte bekercompetitie aan het begin van dit seizoen stond zaterdag 18 oktober de volgende bekerwedstrijd op het programma. Stadsgenoot Excelsior'20 kwam op visite.
Va... lees verder
Goed nieuws vanuit het Senioren Voetbalbestuur!
Het Senioren Voetbalbestuur heeft een keeperstrainer gevonden voor de selectie in de persoon van Sven Lispet. Sven heeft de eerste twee ma... lees verder
Hermes-D.V.S. 1 - LMO 1 1-4
Hermes-D.V.S. 2 - Meeuwenplaat 2 2-4
SVV 3 - Hermes-D.V.S. 3 3-1
sv Charlois 3 - Hermes-D.V.S. 4 1-2
Hermes-D.... lees verder
Heden bereikte ons het bericht dat oud-lid van Hermes-D.V.S., oud-lid van de club van 100, oud vrijwilliger en oud-commissielid Wijnand Wenteler op 4 september 2025 is overleden.
Reeds in d... lees verder
We schrijven samen clubhistorie, want per 1 september 2025 verdelen we die talloze clubtaken over meer mensen. We verwachten van alle leden dat ze zich gaan inzetten, waarmee we streven naar con... lees verder
We gaan het vrijwilligersbeleid veranderen bij onze club! Om een veilige en goed georganiseerde sportomgeving in stand te houden is het essentieel om de taken over meer mensen te verdelen. Daaro... lees verder
Voor het seizoen 2025/2026 is Hermes-DVS op zoek naar een enthousiaste verzorg(st)er voor onze selectie.
Wij zoeken een verzorg(st)er die bij voorkeur aanwezig is op zowel de wedstrijdda... lees verder
Gratis Proeftrainingen bij de voetbalschool van Guy Ramos!
Op vrijdag 19 en 26 september geeft Guy Ramos (oud-profvoetballer, gediplomeerd trainer en Hermes-lid) de alle... lees verder
De KNVB heeft de competie-indeling bekend gemaakt voor het komende seizoen.
Er zitten voor zowel ons 1e als 2e elftal een paar mooie westrijden tussen!
lees verder
Overmorgen, dinsdag 5 augustus, begint onze selectie aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Onder aanvoering van Gökhan (trainer 1e elftal) en Rico (trainer 2e elftal) zullen de mannen... lees verder
De loting voor het Schiedams Kampioenschap 2025 is vandaag, vrijdag 11 juli, verricht bij onze buren van HBSS. Initiatiefnemers Mischa Keemink, Edward Molenaar en Marvin Janssen (foto) namen in ... lees verder
Hierbij het cricketprogramma voor zaterdag 6 en zondag 7 september a.s.
lees verderHierbij het cricketprogramma voor zaterdag 6 en zondag 7 september a.s.
lees verderHierbij het cricketprogramma voor donderdag 28 tot en met zondag 31 augustus a.s.
lees verderHierbij het cricketprogramma voor donderdag 28 tot en met zondag 31 augustus a.s.
lees verderNa vorige week gewonnen te hebben van Maastricht stond vandaag voor de junioren de eerste uitwedstrijd op het programma, tegen CL Tovaal/BRC/RCC in Roosendaal.
Na een gelijkopgaand begin wa... lees verder
Geen recente nieuwsberichten gevonden