• zaterdag 17 augustus
    Cricket golden oldies toernooi (datum onder voorbehoud)
  • zaterdag 17 augustus
    Voetbal nostalgic cup 1e elftal
  • zaterdag 2 maart, 08:50 uur
    Hermes DVS JO7-2 - Sparta (AV) JO7-1
  • zaterdag 2 maart, 10:30 uur
    Hermes DVS JO17-1 - Hellevoetsluis JO17-1
  • zaterdag 2 maart, 10:30 uur
    Vitesse Delft JO15-2 - Hermes DVS JO15-2
  • zaterdag 2 maart, 09:45 uur
    Hermes DVS JO8-3 - MVV '27 JO8-2
  • zaterdag 2 maart, 14:30 uur
    Ariston'80 VR3 - Hermes DVS VR1
  • zaterdag 2 maart, 08:45 uur
    Hermes DVS JO9-1 - GLZ Delfshaven JO9-1
  • zaterdag 2 maart, 15:00 uur
    BZC/Zuiderpark 1 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 2 maart, 12:00 uur
    Rozenburg 5 - Hermes DVS 3
  • zaterdag 2 maart, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-2 - CWO JO9-3
  • zaterdag 2 maart, 08:30 uur
    PPSC MO11-1 - Hermes DVS JO11-3
  • zaterdag 2 maart, 12:45 uur
    Hermes DVS JO16-1 - Neptunus-Schiebroek JO16-2
  • zaterdag 2 maart, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-3 - GLZ Delfshaven JO13-2
  • zaterdag 2 maart, 08:30 uur
    Hermes DVS JO7-2 - Zwaluwen JO7-5
  • zaterdag 2 maart, 09:00 uur
    VDL JO11-4 - Hermes DVS JO11-2
  • zaterdag 2 maart, 09:10 uur
    HBSS JO7-1JM - Hermes DVS JO7-2
  • zaterdag 2 maart, 10:45 uur
    Hermes DVS 4 - CWO 7
  • zaterdag 2 maart, 14:00 uur
    Hermes DVS 5 - HBSS 8
  • woensdag 28 februari, 19:15 uur
    Slikkerveer JO17-1 - Hermes DVS JO17-1
  • zaterdag 2 maart, 14:30 uur
    Hermes DVS JO19-1 - CWO JO19-1
  • zaterdag 2 maart, 15:30 uur
    v.v. Hekelingen JO17-3 - Hermes DVS JO17-2
  • zaterdag 2 maart, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-1 - Smitshoek JO13-2
  • zaterdag 2 maart, 08:30 uur
    Hermes DVS JO8-2 - VDL JO8-2
  • zaterdag 2 maart, 13:45 uur
    Wippolder JO17-2 - Hermes DVS JO17-3
  • zaterdag 2 maart, 10:45 uur
    Hermes DVS JO15-1 - Brielle JO15-2
  • zaterdag 2 maart, 10:30 uur
    VFC JO9-5 - Hermes DVS JO9-3JM
  • zaterdag 2 maart, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-1 - Excelsior M JO11-3
  • zaterdag 2 maart, 08:30 uur
    Meeuwenplaat JO13-1 - Hermes DVS JO13-2
  • zaterdag 2 maart, 09:45 uur
    LYRA JO8-2 - Hermes DVS JO8-1
  • zaterdag 2 maart, 15:00 uur
    FCB-HWD 2 - Hermes DVS 2
  • zaterdag 2 maart, 08:45 uur
    Hermes DVS JO11-4 - Quintus JO11-2

Nieuws

Hierbij het cricketprogramma voor zaterdag 12 en zondag 13 augustus a.s. , waarin zowel het 1ste ( Hoofdklasse) als het 2e (Eerste klasse) hun laatste wedstrijd spelen in de play-off fase 2 , om een plek bij de eerste 4 , wat recht geeft op de finale Play off fase 3,  die zondag 20 augustus aanvangt.  Winst van de finale op zaterdag 2 september levert het kampioenschap op en tevens promotie naar de Topklasse 2024 (het 1e) of de Hoofdklasse 2024 ( het 2e) 

Zaterdag 12 augustus

1. VRA 2- Hermes DVS 2                         PLAY-off Eerste Klasse ( fase 2) 2 x 50 overs          aanvang 11.00 uur    ( inhaalwedstrijd van zo. 6 aug)

2. ACC Zami- Hermes DVS Zami               Zamipoule 2                           2 x 35 overs          aanvang 13.30 uur

 

Zondag 13 augustus

1. Hermes DVS 1- Kampong 1        play-off Hoofdklasse  ( fase 2)      2 x 50 overs       aanvang 11.00 uur   veld 1

2. Qui Vive 1- Hermes DVS 2          Play-off Eerste Klasse ( fase 2)    2 x 50 overs        aanvang 11.00 uur 

.


Agenda
Bekijk de hele agenda

Voetbal nieuws

31-07-23 » Voetbalsenioren
27-07-23 » Voetbalsenioren
27-07-23 » Voetbalsenioren
15-05-23 » Voetbalsenioren
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing
Akkoord
Wij gebruiken cookies om de ervaring op onze website te verbeteren, statistieken bij te houden en je toegang te geven tot onze social media.
Door gebruik te maken van deze website of door op akkoord te drukken, ga je akkoord met ons cookiebeleid zoals beschreven in het privacy statement. Je kan cookies ook niet accepteren.