Met gepaste trots maken wij de oprichting bekend van sponsorgroep 1884.
1884 is een initiatief van het Seniorenvoetbalbestuur naar een idee van Maurice de Waart. Het is een sponsorgroep bestaande uit allerlei individuele sponsors die de voetbaltak een warm hart toedragen.
1884 heeft primair als doel het ondersteunen, in de breedste zin van het woord, van de seniorenvoetbalafdeling zowel prestatief als recreatief. Een gezonde en omvangrijke seniorenafdeling met een goede selectie is wat 1884 betreft essentieel voor het voortbestaan, de uitstraling, de groei en het gezond blijven van Hermes-DVS. Om deze reden wil 1884 daar de aandacht leggen en hierin investeren.
Onze voetbalselectie speelt vanaf 21 januari ook in het nieuwe tenue met het 1884-logo. Daarnaast zullen er binnenkort uitingen langs ons hoofdveld te vinden zijn en uiteraard op onze website.
Meer informatie en achtergrond over dit initiatief vind je hier. Heb je wellicht ook interesse om aan te sluiten bij 1884 of wil je er meer over weten, neem dan contact op met Roy Degrassi (06-58720970) of Erwin van den Berg (06-30377600).
Langs deze weg willen wij Louis van der Leeden bedanken die de afgelopen jaren als Buromex Totaalinrichting onze shirtsponsor is geweest! En uiteraard zijn we zeer blij met onze trouwste sponsor Smith-Europe en met het bedrijf Senze die ook dit seizoen op de achterzijde van het shirt prijkt.
Zaterdag was de kans voor de Schiedammers om het gat naar koploper Kampong te verkleinden. Hermes-DVS toog vol goede moed naar Utrecht, maar keerde met een kater weer huiswaarts.
Kampong... lees verder
Voor ons 2e elftal zijn we voor komend seizoen nog op zoek naar een leider.
Heb je interesse om er samen met trainer Rico en zijn jeugdige elftal een mooi seizoen van te maken, reageer d... lees verder
Hermes-DVS is er niet in geslaagd om de tweede plaats in de Topklasse vast te houden en in de buurt te blijven van koploper Kampong. De wedstrijd bij en tegen VRA was tot het einde toe spannend,... lees verder
De uitwedstrijd van Hermes-DVS op het kunstgrasveld van het Haagse HBS draaide uit op een eenvoudige overwinning voor de Schiedammers. HBS batte eerst na een gewonnen toss en kwam roestig uit de... lees verder
Voor het seizoen 2025/2026 is Hermes-DVS op zoek naar een enthousiaste verzorg(st)er voor onze selectie.
Wij zoeken een verzorg(st)er die bij voorkeur aanwezig is op zowel de wedstrijdda... lees verder
De maand mei staat in het teken van de laatste wedstrijden in de competitie. Voor sommige teams spant het er nog om in strijd om het kampioenschap. In juni staat het internationale toernooi in O... lees verder
Het Algemeen bestuur van Hermes-D.V.S. heeft vandaag het trieste bericht ontvangen van het overlijden van Ger Kleinjan.
Ger werd op twaalfjarige leeftijd in juli 1951 lid ... lees verder
Zondag 27 april start het seizoen voor het eerste elftal met een uitwedstrijd tegen HCC. Na een succesvolle rentree in de Topklasse vorig jaar met een mooie 6e plaats, moeten de mannen van capta... lees verder
Onze mooie club is voor komend seizoen nog op zoek naar spelers die een versterking kunnen vormen voor de selectie.
De trainingsstaf staat onder leiding van de zeer ervaren en aimabele t... lees verder
Voor komend seizoen hebben wij onze selectie versterkt met Haroun Boutaybi, een veelzijdige middenvelder die ook inzetbaar is als hangende buitenspeler.
Boutaybi komt over van IJVV de Zw... lees verder
Hermes is verheugd met de nieuwe aanwinst Darren Achthoven (25).
Darren is een dynamische buitenspeler die zowel op de linker- als rechterflank uit de voeten kan. Hij staat bekend om zij... lees verder
Het voetbalseizoen verloopt geenszins positief voor ons vlaggenschip. Toch is er een lichtpuntje te melden.
Saíd Kucukalioglu maakte afgelopen zaterdag tegen CKC zijn debuut.... lees verder
Hierbij het cricketprogramma voor woensdag 9 juli tot en met woensdag 16 juli a.s.
lees verderHierbij het cricketprogramma voor woensdag 9 juli tot en met woensdag 16 juli a.s.
lees verderHierbij het cricketprogramma voor woensdag 2 tot en met woensdag 9 juli as.s.
lees verderHierbij het cricketprogramma voor woensdag 2 tot en met woensdag 9 juli a.s.
lees verderHET IS WEER ZOVER!
DE TRY RUGBY PROEFLESSEN, KOM HET PROBEREN!
Geen recente nieuwsberichten gevonden