• vrijdag 24 november
    Najaars ALV 2023
  • zaterdag 7 oktober
    Vriendendiner
  • zaterdag 4 februari, 14:30 uur
    Hermes DVS JO19-2 - Kethel Spaland JO19-1
  • zaterdag 4 februari, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-1 - Excelsior'20 JO9-2
  • zondag 5 februari, 13:15 uur
    Victoria'04 4 - Hermes DVS 2
  • zaterdag 4 februari, 10:00 uur
    Hermes DVS JO15-2 - Slikkerveer JO15-3
  • zaterdag 4 februari, 14:45 uur
    Hermes DVS O23-2 - DSVP O23-2
  • zaterdag 4 februari, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-2 - Excelsior'20 JO9-3
  • zaterdag 4 februari, 08:30 uur
    Kethel Spaland JO11-1 - Hermes DVS JO11-1
  • zaterdag 4 februari, 15:00 uur
    MVV '27 11 - Hermes DVS 5
  • zaterdag 4 februari, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-1 - Excelsior'20 JO13-2
  • zaterdag 4 februari, 12:30 uur
    HBSS 5 - Hermes DVS 4
  • zaterdag 4 februari, 09:00 uur
    Rotterdam United JO11-3 - Hermes DVS JO11-4
  • zaterdag 4 februari, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-2 - Excelsior'20 JO11-3
  • zaterdag 4 februari, 16:15 uur
    NSVV O23-2 - Hermes DVS O23-1
  • zaterdag 4 februari, 09:45 uur
    Hermes DVS JO8-3 - Excelsior'20 JO8-3
  • zaterdag 4 februari, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-3 - HOVDJSCR JO13-3
  • zaterdag 4 februari, 13:00 uur
    Hermes DVS 6 - Pernis 5
  • zaterdag 4 februari, 10:30 uur
    Kethel Spaland JO8-5JM - Hermes DVS JO8-2
  • zaterdag 4 februari, 16:30 uur
    VOC JO19-4 - Hermes DVS JO19-1
  • zaterdag 4 februari, 09:45 uur
    Hermes DVS JO8-1 - DVV09 JO8-1JM
  • zaterdag 4 februari, 09:45 uur
    Barendrecht JO11-16 - Hermes DVS JO11-3
  • zaterdag 4 februari, 13:00 uur
    Victoria'04 JO17-2 - Hermes DVS JO17-1
  • zaterdag 4 februari, 11:45 uur
    Blijdorp 2 - Hermes DVS 2
  • zaterdag 4 februari, 16:15 uur
    Hermes DVS JO15-3 - Victoria'04 JO15-3
  • zaterdag 4 februari, 10:45 uur
    Hermes DVS JO13-2 - Naaldwijk JO13-2
  • zaterdag 4 februari, 13:30 uur
    Zoetermeer JO15-1 - Hermes DVS JO15-1
  • zaterdag 4 februari, 14:30 uur
    Hermes DVS 1 - St.Hooger 1

Nieuws

Hierbij het cricketprogramma voor zaterdag 27 en zondag 28 augustus a.s.

Zaterdag 27 augustus

1. Hermes DVS Zami- Olympia CC Zami                Zamipoule 3         2 x 35 overs       aanvang 13.30 uur    veld i.o.m. groundstaff

Zondag 28 augustus 

Hermes DVS Heren 1 start als nr 1 geëindigd de finalerondes Hoofdklasse ( fase 3) als volg:

1. Nr 1- Hermes DVS Heren 1- Nr 2 Quick Hg      Hoofdklasse finalerondes    2 x 50 overs    aanvang 11.00 uur   veld 1     Preliminary finale

   Nr 3   Rood en Wit - Nr4 Bloemendaal                     Hoofdklasse finalerondes    2 x 50 overs     aanvang 11.00 uur                 Semi Finale 1

Zaterdag 3 september

Verliezer Peliminary Finale- Winnaar Semi Finale 1                                                                                                                        Semi Finale 2 

Zondag 4 september

Winnaar Preliminary Finale- Winnaar Semifinale 2 = Kampioen van de Hoofdklasse 2022, er volgt het weekend erop een Promotie/Degradatiewedstrijd tegen de als nr 10 geëindigde van de Topklasse 2022 om één plek in de Topklasse 2023 

Zondag 28 augustus

2. Ghausia CC - Hermes DVS Heren 2        Eerste Klasse                      2 x 50 overs       aanvang 11.00 uur

Bij winst Hermes DVS Heren 2 blijven zij behouden voor de Eerste Klasse 2023, bij verlies degradeert Hermes DVS heren 2 naar de overgangsklasse 2023

.

Agenda
Bekijk de hele agenda

Algemeen nieuws

16-01-23 » Voorwoord
01-01-23 » Voorwoord
21-12-22 » Voorwoord
13-12-22 » Voorwoord
04-11-22 » Voorwoord

Voetbal nieuws

20-01-23 » Voetbalsenioren
01-01-23 » Voetbalsenioren
21-10-21 » Voetbalnieuws
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing
Akkoord
Wij gebruiken cookies om de ervaring op onze website te verbeteren, statistieken bij te houden en je toegang te geven tot onze social media.
Door gebruik te maken van deze website of door op akkoord te drukken, ga je akkoord met ons cookiebeleid zoals beschreven in het privacy statement. Je kan cookies ook niet accepteren.