• vrijdag 24 november
    Najaars ALV 2023
  • zaterdag 7 oktober
    Vriendendiner
  • zaterdag 3 december, 10:30 uur
    Kethel Spaland JO13-1 - Hermes DVS JO13-1
  • woensdag 7 december, 19:15 uur
    TOGB JO13-5 - Hermes DVS JO13-2
  • zaterdag 3 december, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-3 - sv Poortugaal JO11-6
  • zaterdag 3 december, 08:30 uur
    MVV '27 JO17-2 - Hermes DVS JO17-1
  • zaterdag 3 december, 10:15 uur
    St.Hooger JO9-3 - Hermes DVS JO9-2
  • zaterdag 3 december, 08:30 uur
    Kethel Spaland JO11-1 - Hermes DVS JO11-1
  • zaterdag 3 december, 11:30 uur
    MVV '27 JO19-2 - Hermes DVS JO19-1
  • zaterdag 3 december, 11:45 uur
    Hermes DVS 2 - Excelsior'20 2
  • zaterdag 3 december, 14:30 uur
    Overmaas 1 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 3 december, 11:15 uur
    Zwaluwen MO20-1 - Hermes DVS MO20-1
  • zaterdag 3 december, 10:00 uur
    Hermes DVS JO15-2 - Blijdorp JO15-2
  • woensdag 7 december, 20:00 uur
    BZC/Zuiderpark O23-2 - Hermes DVS O23-1
  • zaterdag 3 december, 09:00 uur
    Hermes DVS JO13-2 - VDL JO13-2
  • zaterdag 3 december, 08:30 uur
    Zwervers, IJVV de JO8-3 - Hermes DVS JO8-2
  • zaterdag 3 december, 10:10 uur
    Blijdorp JO15-1 - Hermes DVS JO15-1
  • zaterdag 3 december, 08:30 uur
    Blijdorp JO11-4 - Hermes DVS JO11-2
  • zaterdag 3 december, 12:30 uur
    Deltasport 5 - Hermes DVS 6
  • zaterdag 3 december, 08:30 uur
    LYRA JO13-5 - Hermes DVS JO13-3
  • zaterdag 3 december, 14:45 uur
    Hermes DVS JO15-3 - Victoria'04 JO15-3
  • zaterdag 3 december, 08:45 uur
    Hermes DVS JO8-1 - Zwaluwen JO8-2
  • zaterdag 3 december, 08:45 uur
    Hermes DVS JO9-1 - VFC JO9-2
  • zaterdag 3 december, 11:30 uur
    Hermes DVS 4 - Rijnm/Hgvl.Sp. 7
  • zaterdag 3 december, 14:30 uur
    Hermes DVS O23-2 - VVOR O23-2
  • zaterdag 3 december, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-4 - PPSC JO11-2
  • zaterdag 3 december, 13:00 uur
    Hermes DVS JO19-2 - Excelsior'20 JO19-2
  • zondag 4 december, 11:00 uur
    Hermes DVS 2 - Victoria'04 2
  • zaterdag 3 december, 15:00 uur
    VDL O23-1 - Hermes DVS O23-1

Begin Fase 2 en programma Top 4 Hoofdklasse Play-off

Na Fase 1 van de Hoofdklasse is de volgende stand van de Top 4 te noteren in de Hoofdklasse Play-off Fase 2 , waarin de onderling behaalde punten worden meegenomen en de Top 4 elkaar nog eenmaal zullen treffen.

1. Hermes DVS        6  Gespeeld        8 punten

2. Rood en Wit        6   Gespeeld        6 punten

3.Quick Hg             6 Gespeeld          6 punten

4. Bloemendaal      6 gespeeld          4 punten

De na Fase 1 nr 1 ( Hermes DVS) en nr 2 ( Quick Hg) hebben recht op twee thuiswedstrijden in Fase 2

Het programma ziet er dan als volgt uit:

Zondag 7 augustus

1. Hermes DVS 1 - Quick Hg 1 

2.Bloemendaal- Rood en Wit

Zondag 14 augustus

1.Rood en Wit- Hermes DVS

2. Quick Hg - Bloemendaal

Zaterdag 20 augustus

1. Hermes DVS  - Bloemendaal

2. Quick Hg- Rood en Wit

Na Fase 2 volgt er een nieuwe eindstaand van nr 1 tot en met nr 4

Fase 3 

Zondag 28 augustus

1. NR1 - NR2  ( WEDSTRIJD A)

2. NR3- NR4   ( WEDSTRIJD B)

Zaterdag 3 sept

1. Verliezer Wedstrijd A - Winnaar Wedstrijd B ( wedstrijd C)

Zondag 4 september Finale 

1. WiNNAAR WEDSTIJD A- WINNAAR WEDSTIJD C 

 

 

  

.

Agenda
Bekijk de hele agenda

Algemeen nieuws

04-11-22 » Voorwoord
06-10-22 » Voorwoord
05-10-22 » Voorwoord
02-09-22 » Voorwoord

Voetbal nieuws

21-10-21 » Voetbalnieuws
01-08-21 » Voetbalsenioren
21-04-21 » Jeugdvoetbal
16-04-21 » Jeugdvoetbal
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing
Akkoord
Wij gebruiken cookies om de ervaring op onze website te verbeteren, statistieken bij te houden en je toegang te geven tot onze social media.
Door gebruik te maken van deze website of door op akkoord te drukken, ga je akkoord met ons cookiebeleid zoals beschreven in het privacy statement. Je kan cookies ook niet accepteren.