• vrijdag 24 november
    Najaars ALV 2023
  • zaterdag 7 oktober
    Vriendendiner
  • zaterdag 4 februari, 12:30 uur
    HBSS 5 - Hermes DVS 4
  • zaterdag 4 februari, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-1 - Excelsior'20 JO13-2
  • zaterdag 4 februari, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-2 - Excelsior'20 JO9-3
  • zaterdag 4 februari, 10:45 uur
    Hermes DVS JO13-2 - Naaldwijk JO13-2
  • zaterdag 4 februari, 14:30 uur
    Hermes DVS JO19-2 - Kethel Spaland JO19-1
  • zaterdag 4 februari, 10:00 uur
    Hermes DVS JO15-2 - Slikkerveer JO15-3
  • zaterdag 4 februari, 13:00 uur
    Victoria'04 JO17-2 - Hermes DVS JO17-1
  • zaterdag 4 februari, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-3 - HOVDJSCR JO13-3
  • zaterdag 4 februari, 09:00 uur
    Rotterdam United JO11-3 - Hermes DVS JO11-4
  • zaterdag 4 februari, 14:30 uur
    Hermes DVS 1 - St.Hooger 1
  • zaterdag 4 februari, 14:45 uur
    Hermes DVS O23-2 - DSVP O23-2
  • zaterdag 4 februari, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-2 - Excelsior'20 JO11-3
  • zaterdag 4 februari, 13:00 uur
    Hermes DVS 6 - Pernis 5
  • zaterdag 4 februari, 09:45 uur
    Hermes DVS JO8-1 - DVV09 JO8-1JM
  • zaterdag 4 februari, 13:30 uur
    Zoetermeer JO15-1 - Hermes DVS JO15-1
  • zaterdag 4 februari, 09:45 uur
    Hermes DVS JO8-3 - Excelsior'20 JO8-3
  • zaterdag 4 februari, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-1 - Excelsior'20 JO9-2
  • zaterdag 4 februari, 09:45 uur
    Barendrecht JO11-16 - Hermes DVS JO11-3
  • zaterdag 4 februari, 11:45 uur
    Blijdorp 2 - Hermes DVS 2
  • zaterdag 4 februari, 16:30 uur
    VOC JO19-4 - Hermes DVS JO19-1
  • zaterdag 4 februari, 16:15 uur
    Hermes DVS JO15-3 - Victoria'04 JO15-3
  • zaterdag 4 februari, 16:15 uur
    NSVV O23-2 - Hermes DVS O23-1
  • zaterdag 4 februari, 10:30 uur
    Kethel Spaland JO8-5JM - Hermes DVS JO8-2
  • zaterdag 4 februari, 08:30 uur
    Kethel Spaland JO11-1 - Hermes DVS JO11-1
  • zondag 5 februari, 13:15 uur
    Victoria'04 4 - Hermes DVS 2
  • zaterdag 4 februari, 15:00 uur
    MVV '27 11 - Hermes DVS 5

Nieuws

Hierbij het cricketprogramma voor zaterdag 6 en zondag 7 augustus a.s.

Zaterdag 6 augustus

1. Concordia Zami- Hermes DVS Zami                  Zamipoule 3     2 x 35 overs                                   aanvang 13.30 uur of eerder i.o.o.

 

Zondag 7 augustus

1. Hermes DVS Heren 1 -  Quick Hg 1               Hoofdklasse playoff Fase 2 Top 4       2 x 50 overs     aanvang 11.00 uur   veld 1

2. Hermes DVS Heren 2- VRA 2                        Eerste Klasse                                    2 x 50 overs      aanvang 11.00 uur   veld 2

.

Agenda
Bekijk de hele agenda

Algemeen nieuws

16-01-23 » Voorwoord
01-01-23 » Voorwoord
21-12-22 » Voorwoord
13-12-22 » Voorwoord
04-11-22 » Voorwoord

Voetbal nieuws

20-01-23 » Voetbalsenioren
01-01-23 » Voetbalsenioren
21-10-21 » Voetbalnieuws
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing
Akkoord
Wij gebruiken cookies om de ervaring op onze website te verbeteren, statistieken bij te houden en je toegang te geven tot onze social media.
Door gebruik te maken van deze website of door op akkoord te drukken, ga je akkoord met ons cookiebeleid zoals beschreven in het privacy statement. Je kan cookies ook niet accepteren.