• vrijdag 24 november
    Najaars ALV 2023
  • zaterdag 7 oktober
    Vriendendiner
  • zaterdag 4 februari, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-2 - Excelsior'20 JO9-3
  • zaterdag 4 februari, 11:45 uur
    Blijdorp 2 - Hermes DVS 2
  • zaterdag 4 februari, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-1 - Excelsior'20 JO9-2
  • zaterdag 4 februari, 16:15 uur
    NSVV O23-2 - Hermes DVS O23-1
  • zaterdag 4 februari, 08:30 uur
    Kethel Spaland JO11-1 - Hermes DVS JO11-1
  • zaterdag 4 februari, 15:00 uur
    MVV '27 11 - Hermes DVS 5
  • zaterdag 4 februari, 14:45 uur
    Hermes DVS O23-2 - DSVP O23-2
  • zaterdag 4 februari, 10:30 uur
    Kethel Spaland JO8-5JM - Hermes DVS JO8-2
  • zaterdag 4 februari, 16:30 uur
    VOC JO19-4 - Hermes DVS JO19-1
  • zondag 5 februari, 13:15 uur
    Victoria'04 4 - Hermes DVS 2
  • zaterdag 4 februari, 12:30 uur
    HBSS 5 - Hermes DVS 4
  • zaterdag 4 februari, 09:45 uur
    Hermes DVS JO8-3 - Excelsior'20 JO8-3
  • zaterdag 4 februari, 16:15 uur
    Hermes DVS JO15-3 - Victoria'04 JO15-3
  • zaterdag 4 februari, 09:00 uur
    Rotterdam United JO11-3 - Hermes DVS JO11-4
  • zaterdag 4 februari, 14:30 uur
    Hermes DVS 1 - St.Hooger 1
  • zaterdag 4 februari, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-3 - HOVDJSCR JO13-3
  • zaterdag 4 februari, 14:30 uur
    Hermes DVS JO19-2 - Kethel Spaland JO19-1
  • zaterdag 4 februari, 09:45 uur
    Hermes DVS JO8-1 - DVV09 JO8-1JM
  • zaterdag 4 februari, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-1 - Excelsior'20 JO13-2
  • zaterdag 4 februari, 10:45 uur
    Hermes DVS JO13-2 - Naaldwijk JO13-2
  • zaterdag 4 februari, 10:00 uur
    Hermes DVS JO15-2 - Slikkerveer JO15-3
  • zaterdag 4 februari, 13:30 uur
    Zoetermeer JO15-1 - Hermes DVS JO15-1
  • zaterdag 4 februari, 13:00 uur
    Hermes DVS 6 - Pernis 5
  • zaterdag 4 februari, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-2 - Excelsior'20 JO11-3
  • zaterdag 4 februari, 09:45 uur
    Barendrecht JO11-16 - Hermes DVS JO11-3
  • zaterdag 4 februari, 13:00 uur
    Victoria'04 JO17-2 - Hermes DVS JO17-1

Nieuws

Hierbij het cricketprogramma voor zaterdag 30 en zondag 31 juli a.s.

Zaterdag 30 juli

1. Hermes DVS Zami- Excelsior"20 Zami         Zamipoule 3   2 x 35 overs      aanvang 13.30 uur of eerder i.o.o.  Gaat niet door!!!

Zondag 31 juli

1. VVV 1- Hermes DVS Heren 1                      Hoofdklasse  2 x 50 overs     aanvang 11.00 uur

Dit is de laatste en 14e wedstrijd in fase 1 van de Hoofdklasse. Vanaf 7 augustus start fase 2 met de Top 4 en Bottom 4., waarin de ranglijst wordt bepaald waarna de start fase 3 de kampioenspoule en degradatiepoule zal worden bepaald

2.Qui Vive 1 - Hermes DVS Heren 2               Eerste Klasse 2 x 50 overs   aanvang 11.00 uur

.

Agenda
Bekijk de hele agenda

Algemeen nieuws

16-01-23 » Voorwoord
01-01-23 » Voorwoord
21-12-22 » Voorwoord
13-12-22 » Voorwoord
04-11-22 » Voorwoord

Voetbal nieuws

20-01-23 » Voetbalsenioren
01-01-23 » Voetbalsenioren
21-10-21 » Voetbalnieuws
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing
Akkoord
Wij gebruiken cookies om de ervaring op onze website te verbeteren, statistieken bij te houden en je toegang te geven tot onze social media.
Door gebruik te maken van deze website of door op akkoord te drukken, ga je akkoord met ons cookiebeleid zoals beschreven in het privacy statement. Je kan cookies ook niet accepteren.