• vrijdag 24 november
    Najaars ALV 2023
  • zaterdag 7 oktober
    Vriendendiner
  • zaterdag 3 december, 15:00 uur
    VDL O23-1 - Hermes DVS O23-1
  • woensdag 7 december, 19:15 uur
    TOGB JO13-5 - Hermes DVS JO13-2
  • zaterdag 3 december, 11:30 uur
    MVV '27 JO19-2 - Hermes DVS JO19-1
  • zaterdag 3 december, 10:15 uur
    St.Hooger JO9-3 - Hermes DVS JO9-2
  • zaterdag 3 december, 08:45 uur
    Hermes DVS JO8-1 - Zwaluwen JO8-2
  • zaterdag 3 december, 12:30 uur
    Deltasport 5 - Hermes DVS 6
  • zaterdag 3 december, 13:00 uur
    Hermes DVS JO19-2 - Excelsior'20 JO19-2
  • zaterdag 3 december, 10:00 uur
    Hermes DVS JO15-2 - Blijdorp JO15-2
  • zondag 4 december, 11:00 uur
    Hermes DVS 2 - Victoria'04 2
  • zaterdag 3 december, 11:45 uur
    Hermes DVS 2 - Excelsior'20 2
  • zaterdag 3 december, 08:30 uur
    Zwervers, IJVV de JO8-3 - Hermes DVS JO8-2
  • zaterdag 3 december, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-3 - sv Poortugaal JO11-6
  • zaterdag 3 december, 14:30 uur
    Overmaas 1 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 3 december, 11:30 uur
    Hermes DVS 4 - Rijnm/Hgvl.Sp. 7
  • zaterdag 3 december, 08:30 uur
    Kethel Spaland JO11-1 - Hermes DVS JO11-1
  • zaterdag 3 december, 09:00 uur
    Hermes DVS JO13-2 - VDL JO13-2
  • zaterdag 3 december, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-4 - PPSC JO11-2
  • zaterdag 3 december, 10:10 uur
    Blijdorp JO15-1 - Hermes DVS JO15-1
  • zaterdag 3 december, 14:30 uur
    Hermes DVS O23-2 - VVOR O23-2
  • zaterdag 3 december, 14:45 uur
    Hermes DVS JO15-3 - Victoria'04 JO15-3
  • zaterdag 3 december, 10:30 uur
    Kethel Spaland JO13-1 - Hermes DVS JO13-1
  • zaterdag 3 december, 08:45 uur
    Hermes DVS JO9-1 - VFC JO9-2
  • zaterdag 3 december, 11:15 uur
    Zwaluwen MO20-1 - Hermes DVS MO20-1
  • zaterdag 3 december, 08:30 uur
    MVV '27 JO17-2 - Hermes DVS JO17-1
  • zaterdag 3 december, 08:30 uur
    LYRA JO13-5 - Hermes DVS JO13-3
  • woensdag 7 december, 20:00 uur
    BZC/Zuiderpark O23-2 - Hermes DVS O23-1
  • zaterdag 3 december, 08:30 uur
    Blijdorp JO11-4 - Hermes DVS JO11-2

Cricketprogramma voor zaterdag 2 en zondag 3 juli a.s.

Hierbij het cricketprogramma voor zaterdag 2 en zondag 3 juli a.s. 

Zaterdag 2 juli

1. Hermes DVS Heren 1 - VOC 1                     Twenty20 poule B   2 X 20 overs         aanvang 13.30 uur    Locatie HBS

2.HBS 1- Hermes DVS Heren 1                        Twenty20 poule B 2 X 20 overs          aanvang 17.00 uur   Locatie HBS

3.Hermes DVS Heren 2- Eindhoven CC 1        Eerste Klasse       2 x 50 overs          aanvang 11.00 uur   veld 1

4. Sparta Zami- Hermes DVS Zami                  Zamipoule 3        2 x 35 overs            aanvang 13.30 uur  of eerder i.o.o.

Zondag 3 juli

1. Hermes DVS U15- ACC U15                         U15  Kruiswedstrijd  2 x 30 overs  aanvang 9.00 uur   veld 1

2. VOC U11- Hermes DVS U11                         U11 HB                    2 X 20 overs  aanvang 9.00 uur

Carousel Under 9                                               NNB

.

Agenda
Bekijk de hele agenda

Algemeen nieuws

04-11-22 » Voorwoord
06-10-22 » Voorwoord
05-10-22 » Voorwoord
02-09-22 » Voorwoord

Voetbal nieuws

21-10-21 » Voetbalnieuws
01-08-21 » Voetbalsenioren
21-04-21 » Jeugdvoetbal
16-04-21 » Jeugdvoetbal
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing
Akkoord
Wij gebruiken cookies om de ervaring op onze website te verbeteren, statistieken bij te houden en je toegang te geven tot onze social media.
Door gebruik te maken van deze website of door op akkoord te drukken, ga je akkoord met ons cookiebeleid zoals beschreven in het privacy statement. Je kan cookies ook niet accepteren.