• vrijdag 24 november
    Najaars ALV 2023
  • zaterdag 7 oktober
    Vriendendiner
  • zaterdag 4 februari, 16:15 uur
    NSVV O23-2 - Hermes DVS O23-1
  • zaterdag 4 februari, 15:00 uur
    MVV '27 11 - Hermes DVS 5
  • zaterdag 4 februari, 13:30 uur
    Zoetermeer JO15-1 - Hermes DVS JO15-1
  • zaterdag 4 februari, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-2 - Excelsior'20 JO9-3
  • zaterdag 4 februari, 13:00 uur
    Victoria'04 JO17-2 - Hermes DVS JO17-1
  • zaterdag 4 februari, 16:30 uur
    VOC JO19-4 - Hermes DVS JO19-1
  • zaterdag 4 februari, 11:45 uur
    Blijdorp 2 - Hermes DVS 2
  • zaterdag 4 februari, 14:30 uur
    Hermes DVS 1 - St.Hooger 1
  • zaterdag 4 februari, 14:45 uur
    Hermes DVS O23-2 - DSVP O23-2
  • zaterdag 4 februari, 12:30 uur
    HBSS 5 - Hermes DVS 4
  • zaterdag 4 februari, 16:15 uur
    Hermes DVS JO15-3 - Victoria'04 JO15-3
  • zaterdag 4 februari, 10:00 uur
    Hermes DVS JO15-2 - Slikkerveer JO15-3
  • zaterdag 4 februari, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-1 - Excelsior'20 JO9-2
  • zaterdag 4 februari, 10:30 uur
    Kethel Spaland JO8-5JM - Hermes DVS JO8-2
  • zaterdag 4 februari, 09:45 uur
    Barendrecht JO11-16 - Hermes DVS JO11-3
  • zaterdag 4 februari, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-3 - HOVDJSCR JO13-3
  • zaterdag 4 februari, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-1 - Excelsior'20 JO13-2
  • zondag 5 februari, 13:15 uur
    Victoria'04 4 - Hermes DVS 2
  • zaterdag 4 februari, 09:45 uur
    Hermes DVS JO8-1 - DVV09 JO8-1JM
  • zaterdag 4 februari, 08:30 uur
    Kethel Spaland JO11-1 - Hermes DVS JO11-1
  • zaterdag 4 februari, 10:45 uur
    Hermes DVS JO13-2 - Naaldwijk JO13-2
  • zaterdag 4 februari, 14:30 uur
    Hermes DVS JO19-2 - Kethel Spaland JO19-1
  • zaterdag 4 februari, 09:45 uur
    Hermes DVS JO8-3 - Excelsior'20 JO8-3
  • zaterdag 4 februari, 09:00 uur
    Rotterdam United JO11-3 - Hermes DVS JO11-4
  • zaterdag 4 februari, 13:00 uur
    Hermes DVS 6 - Pernis 5
  • zaterdag 4 februari, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-2 - Excelsior'20 JO11-3

Nieuws

Hierbij het cricketprogramma voor zaterdag 25 juni tot en met dinsdag 28 juni a.s.

Zaterdag 25 juni

1. Hermes DVS Heren 1- HBS 1                Twenty20 poule B   2 X 20  overs    Locatie Hermes DVS    aanvang 10.00 uur    veld 1

2. Hermes DVS Heren 1- Bloemendaal 1  Twenty20 poule B  2 X 20 overs      Locatie Hermes DVS    aanvang 17.00 uur     veld 1

3. Punjab CC 2- Hermes DVS Heren 2      Eerste Klasse     2 x 50 overs                                               aanvang 11.00 uur

4. Olympia CC Zami- Hermes DVS Zami   Zamipoule 3       2 x 35 overs                                               aanvang 13.30 uur of eerder i.o.o.

Zondag 26 juni

1. Hermes DVS U15 -Rood en Wit/Bloemendaal Combi         2 x 30 overs  1e kruiswedstrijd                 aanvang 9.00 uur veld 1

2. Hermes DVS u11- HBS U11                  Under 11 HB   2 X 20 overs                                                   aanvang 9.00 uur    veld 2

3. Carousel Under 9                                   Locatie VCC                                                                          aanvang 9.00 uur

Maandag 27 juni

1. Nederlands Dameselftal- Namibië         Twenty20   2 x 20 overs                                                         aanvang 15.00 uur  veld 1

Dinsdag 28 juni

1. Nederlands Dameselftal- Namibië        Twenty20   2 x 20 overs     ( wordt tweemaal gespeeld)        aanvang 11.00 uur   veld 1

.

Agenda
Bekijk de hele agenda

Algemeen nieuws

16-01-23 » Voorwoord
01-01-23 » Voorwoord
21-12-22 » Voorwoord
13-12-22 » Voorwoord
04-11-22 » Voorwoord

Voetbal nieuws

20-01-23 » Voetbalsenioren
01-01-23 » Voetbalsenioren
21-10-21 » Voetbalnieuws
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing
Akkoord
Wij gebruiken cookies om de ervaring op onze website te verbeteren, statistieken bij te houden en je toegang te geven tot onze social media.
Door gebruik te maken van deze website of door op akkoord te drukken, ga je akkoord met ons cookiebeleid zoals beschreven in het privacy statement. Je kan cookies ook niet accepteren.