• vrijdag 24 november
    Najaars ALV 2023
  • zaterdag 7 oktober
    Vriendendiner
  • zaterdag 3 december, 10:00 uur
    Hermes DVS JO15-2 - Blijdorp JO15-2
  • zondag 4 december, 11:00 uur
    Hermes DVS 2 - Victoria'04 2
  • zaterdag 3 december, 10:30 uur
    Kethel Spaland JO11-1 - Hermes DVS JO11-1
  • zaterdag 3 december, 08:30 uur
    Kethel Spaland JO8-4 - Hermes DVS JO8-2
  • zaterdag 3 december, 10:10 uur
    Blijdorp JO15-1 - Hermes DVS JO15-1
  • zaterdag 3 december, 10:30 uur
    Hermes DVS JO9-1 - VFC JO9-2
  • zaterdag 3 december, 10:30 uur
    Kethel Spaland JO13-1 - Hermes DVS JO13-1
  • zaterdag 3 december, 14:30 uur
    Overmaas 1 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 3 december, 11:30 uur
    MVV '27 JO19-2 - Hermes DVS JO19-1
  • zaterdag 3 december, 12:30 uur
    Deltasport 5 - Hermes DVS 6
  • zaterdag 3 december, 08:45 uur
    Hermes DVS JO11-4 - PPSC JO11-2
  • zaterdag 3 december, 11:15 uur
    Zwaluwen MO20-1 - Hermes DVS MO20-1
  • zaterdag 3 december, 10:45 uur
    Hermes DVS JO13-2 - VDL JO13-2
  • zaterdag 3 december, 14:30 uur
    Hermes DVS O23-2 - VVOR O23-2
  • zaterdag 3 december, 16:15 uur
    Hermes DVS JO15-3 - Victoria'04 JO15-3
  • zaterdag 3 december, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-3 - sv Poortugaal JO11-6
  • zaterdag 3 december, 10:10 uur
    St.Hooger JO9-3 - Hermes DVS JO9-2
  • zondag 27 november, 14:00 uur
    Meeuwenplaat 2 - Hermes DVS 2
  • woensdag 30 november, 19:30 uur
    Barendrecht JO19-5 - Hermes DVS JO19-2
  • zaterdag 3 december, 08:30 uur
    Hermes DVS JO8-1 - VFC JO8-3
  • zaterdag 3 december, 08:30 uur
    LYRA JO13-5 - Hermes DVS JO13-3
  • zaterdag 3 december, 11:45 uur
    Hermes DVS 2 - Excelsior'20 2
  • zaterdag 3 december, 14:00 uur
    Hermes DVS 4 - Rijnm/Hgvl.Sp. 7
  • zaterdag 3 december, 15:00 uur
    VDL O23-1 - Hermes DVS O23-1
  • zaterdag 3 december, 08:30 uur
    MVV '27 JO17-2 - Hermes DVS JO17-1
  • zaterdag 3 december, 15:45 uur
    Hermes DVS JO19-2 - Excelsior'20 JO19-2
  • zaterdag 3 december, 08:30 uur
    Blijdorp JO11-4 - Hermes DVS JO11-2

Voetbaluitslagen 28/29 mei 2022

De laatste loodjes van een bewogen seizoen 2021/2022.

Ons eerste team bereidt zich voor op de nacompetitie met een 1-2 overwinning bij Rotterdam United.

De mannen van het 4e boekten een zeer fraaie 3-2 overwinning op directe concurrent CION (Caltex Is Onze Naam) en hebben alle kansen op een kampioenschap.

De jongens van Onder 23-1 sloten de competitie af met een buitengewoon vermakelijk duel tegen GHVV '13. Ook het scoreverloop was voor de aanwezige toeschouwers grillig en onvoorspelbaar. Na 0-1 werd het nog voor rust 4-1 met enkele zeer fraaie doelpunten. (Ricky, deGrassi jr.) Via 5-1 na rust werd het zo maar 5-4. De mannen waren net op tijd bij de les en werd de eindstand 6-4 en een mooie 2e plaats in de competitie. 

Zaterdag 28 mei 2022

Rotterdam United- Hermes-D.V.S.  1-2

DVO '32 2 - Hermes-D.V.S. 2  2-2

Hermes-D.V.S. 4 - CION 3   3-2

Hermes-D.V.S. O13-2 - Overmaas O13-2 6-4

LMO MO17-1  - Hermes-D.V.S. MO17-1  0-2

 

Zondag 29 mei 2022

SCO '63 2 - Hermes-D.V.S. 2  3-3


Agenda
Bekijk de hele agenda

Algemeen nieuws

04-11-22 » Voorwoord
06-10-22 » Voorwoord
05-10-22 » Voorwoord
02-09-22 » Voorwoord

Voetbal nieuws

21-10-21 » Voetbalnieuws
01-08-21 » Voetbalsenioren
21-04-21 » Jeugdvoetbal
16-04-21 » Jeugdvoetbal
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing
Akkoord
Wij gebruiken cookies om de ervaring op onze website te verbeteren, statistieken bij te houden en je toegang te geven tot onze social media.
Door gebruik te maken van deze website of door op akkoord te drukken, ga je akkoord met ons cookiebeleid zoals beschreven in het privacy statement. Je kan cookies ook niet accepteren.