• vrijdag 24 november
    Najaars ALV 2023
  • zaterdag 7 oktober
    Vriendendiner
  • zaterdag 3 december, 15:00 uur
    VDL O23-1 - Hermes DVS O23-1
  • zaterdag 3 december, 08:30 uur
    Zwervers, IJVV de JO8-3 - Hermes DVS JO8-2
  • zaterdag 3 december, 14:30 uur
    Hermes DVS O23-2 - VVOR O23-2
  • zaterdag 3 december, 08:45 uur
    Hermes DVS JO9-1 - VFC JO9-2
  • zaterdag 3 december, 08:45 uur
    Hermes DVS JO8-1 - Zwaluwen JO8-2
  • woensdag 7 december, 19:15 uur
    TOGB JO13-5 - Hermes DVS JO13-2
  • zaterdag 3 december, 10:30 uur
    Kethel Spaland JO13-1 - Hermes DVS JO13-1
  • zaterdag 3 december, 12:30 uur
    Deltasport 5 - Hermes DVS 6
  • zaterdag 3 december, 11:15 uur
    Zwaluwen MO20-1 - Hermes DVS MO20-1
  • zaterdag 3 december, 08:30 uur
    Blijdorp JO11-4 - Hermes DVS JO11-2
  • zaterdag 3 december, 08:30 uur
    LYRA JO13-5 - Hermes DVS JO13-3
  • zaterdag 3 december, 11:45 uur
    Hermes DVS 2 - Excelsior'20 2
  • zaterdag 3 december, 08:30 uur
    MVV '27 JO17-2 - Hermes DVS JO17-1
  • zaterdag 3 december, 10:10 uur
    Blijdorp JO15-1 - Hermes DVS JO15-1
  • zaterdag 3 december, 11:30 uur
    MVV '27 JO19-2 - Hermes DVS JO19-1
  • zaterdag 3 december, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-4 - PPSC JO11-2
  • zaterdag 3 december, 09:00 uur
    Hermes DVS JO13-2 - VDL JO13-2
  • zaterdag 3 december, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-3 - sv Poortugaal JO11-6
  • zaterdag 3 december, 10:00 uur
    Hermes DVS JO15-2 - Blijdorp JO15-2
  • zaterdag 3 december, 14:45 uur
    Hermes DVS JO15-3 - Victoria'04 JO15-3
  • zaterdag 3 december, 11:30 uur
    Hermes DVS 4 - Rijnm/Hgvl.Sp. 7
  • zaterdag 3 december, 14:30 uur
    Overmaas 1 - Hermes DVS 1
  • zondag 4 december, 11:00 uur
    Hermes DVS 2 - Victoria'04 2
  • zaterdag 3 december, 10:15 uur
    St.Hooger JO9-3 - Hermes DVS JO9-2
  • zaterdag 3 december, 08:30 uur
    Kethel Spaland JO11-1 - Hermes DVS JO11-1
  • woensdag 7 december, 20:00 uur
    BZC/Zuiderpark O23-2 - Hermes DVS O23-1
  • zaterdag 3 december, 13:00 uur
    Hermes DVS JO19-2 - Excelsior'20 JO19-2

Cricketprogramma voor donderdag 26 mei tot en met zondag 29 mei a.s.

Hierbij het cicketprogramma voor donderdag 26 mei tot en met zondag 29 mei a.s. 

Donderdag 26 mei

1. Quick Hg 1 - Hermes DVS Heren 1          Hoofdklasse 2 x 50 overs      aanvang 11.00 uur

2.Hermes DVS Heren 2- Qui Vive 1             Eerste Klasse  2 x 50 overs   aanvang 11.00 uur   veld 1

Zaterdag 28 mei

1. Hermes DVS Heren 1- Bloemendaal 1   Hoofdklasse   2 x 50 overs     aanvang 11.00 uur  veld 1

2. VRA 2- Hermes DVS Heren 2                Eerste Klasse 2 x 50 overs     aanvang 11.00 uur

3. Excelsior"20 Zami-Hermes DVS Zami  Zamipoule 3  2 x 35 overs       aanvang 13.30 uur of eerder i.o.o.

Zondag 29 mei

1. Hermes DVS U15-VOC U15                 U15 Poule  2 x 30 overs        aanvang 9.00 uur   veld 1

2. Hermes DVS U11-HCC 1 U11               U11 HB     2 X 20 overs        aanvang 9.00 uur   veld 2

3.Carousel Under 9                                     Locatie Excelsior"20            aanvang 9.00 uur 

.

Agenda
Bekijk de hele agenda

Algemeen nieuws

04-11-22 » Voorwoord
06-10-22 » Voorwoord
05-10-22 » Voorwoord
02-09-22 » Voorwoord

Voetbal nieuws

21-10-21 » Voetbalnieuws
01-08-21 » Voetbalsenioren
21-04-21 » Jeugdvoetbal
16-04-21 » Jeugdvoetbal
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing
Akkoord
Wij gebruiken cookies om de ervaring op onze website te verbeteren, statistieken bij te houden en je toegang te geven tot onze social media.
Door gebruik te maken van deze website of door op akkoord te drukken, ga je akkoord met ons cookiebeleid zoals beschreven in het privacy statement. Je kan cookies ook niet accepteren.