Vroeger zocht je bij de eerste cricketwedstrijd al je witte spullen bij elkaar die je tijdens de winter ergens (maar waar toch) had opgeborgen. Nu spelen onze cricketteams niet meer in het wit, maar hoe symbolisch was het dat we het thema “Sensation White” hadden op ons mooie complex!
Het begon donderdag met onze gezellige traditionele sponsoravond die we voor het eerst in ons eigen clubhuis hebben kunnen houden. Deze avond hebben we de Loopuyt Oval kunnen openen en met elkaar eindelijk weer kunnen borrelen en speculeren over het nieuwe seizoen. We hadden ook wat unieks, we hebben dit keer zowel de man of the match award geveild voor het voetbal als voor het cricket.
Met kunst en vliegwerk konden we gelukkig spelen op ons hoofdveld en was er een prima entourage voor een eerste wedstrijd. Naast het veld waar ons eerste voetbalelftal ook een belangrijke overwinning behaalde, werd Quick Haag makkelijk aan de kant gezet. Het was een echte teamprestatie waarbij iedereen een mooie bijdrage aan deze overwinning had, maar Nick Statham uitgeroepen werd tot Man of the Match. Tijdens de gezellige BBQ, waar alle teams gemoedelijk door elkaar liepen, werd Stijn van Berkel tot de man of the match van de voetbalwedstrijd uitgeroepen en volgens het gejuich was iedereen het ermee eens.
Op zondag had ons tweede cricketelftal het wat lastig tegen een hele sterke tegenstander, maar die kunnen al snel weer revanche nemen. We zijn los en we kunnen met z’n allen alleen maar trots zijn op de wijze waarop!
Op naar weer een mooi weekend.