• vrijdag 24 november
    Najaars ALV 2023
  • zaterdag 7 oktober
    Vriendendiner
  • zaterdag 3 december, 08:30 uur
    MVV '27 JO17-2 - Hermes DVS JO17-1
  • zaterdag 3 december, 16:15 uur
    Hermes DVS JO15-3 - Victoria'04 JO15-3
  • zaterdag 3 december, 10:00 uur
    Hermes DVS JO15-2 - Blijdorp JO15-2
  • zaterdag 3 december, 10:30 uur
    Kethel Spaland JO11-1 - Hermes DVS JO11-1
  • zaterdag 3 december, 11:15 uur
    Zwaluwen MO20-1 - Hermes DVS MO20-1
  • zaterdag 3 december, 08:30 uur
    Hermes DVS JO8-1 - VFC JO8-3
  • zaterdag 3 december, 10:30 uur
    Kethel Spaland JO13-1 - Hermes DVS JO13-1
  • zaterdag 3 december, 10:10 uur
    St.Hooger JO9-3 - Hermes DVS JO9-2
  • zaterdag 3 december, 14:30 uur
    Hermes DVS O23-2 - VVOR O23-2
  • zaterdag 3 december, 14:00 uur
    Hermes DVS 4 - Rijnm/Hgvl.Sp. 7
  • zaterdag 3 december, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-3 - sv Poortugaal JO11-6
  • zaterdag 3 december, 10:45 uur
    Hermes DVS JO13-2 - VDL JO13-2
  • zondag 27 november, 14:00 uur
    Meeuwenplaat 2 - Hermes DVS 2
  • zaterdag 3 december, 10:10 uur
    Blijdorp JO15-1 - Hermes DVS JO15-1
  • zaterdag 3 december, 08:30 uur
    Kethel Spaland JO8-4 - Hermes DVS JO8-2
  • zaterdag 3 december, 15:00 uur
    VDL O23-1 - Hermes DVS O23-1
  • zaterdag 3 december, 08:45 uur
    Hermes DVS JO11-4 - PPSC JO11-2
  • woensdag 30 november, 19:30 uur
    Barendrecht JO19-5 - Hermes DVS JO19-2
  • zaterdag 3 december, 12:30 uur
    Deltasport 5 - Hermes DVS 6
  • zaterdag 3 december, 10:30 uur
    Hermes DVS JO9-1 - VFC JO9-2
  • zondag 4 december, 11:00 uur
    Hermes DVS 2 - Victoria'04 2
  • zaterdag 3 december, 11:30 uur
    MVV '27 JO19-2 - Hermes DVS JO19-1
  • zaterdag 3 december, 08:30 uur
    Blijdorp JO11-4 - Hermes DVS JO11-2
  • zaterdag 3 december, 15:45 uur
    Hermes DVS JO19-2 - Excelsior'20 JO19-2
  • zaterdag 3 december, 14:30 uur
    Overmaas 1 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 3 december, 08:30 uur
    LYRA JO13-5 - Hermes DVS JO13-3
  • zaterdag 3 december, 11:45 uur
    Hermes DVS 2 - Excelsior'20 2

Voetbaluitslagen 2/3 april 2022

Onze Onder 23 jongens behielden de koppositie na een buitengewoon  spectaculaire 2e helft tegen directe concurrent LYRA. Na een achterstand bij de rust gingen alle remmen los in de 2e helft met een stevige noordoosten wind in de rug. De achterstand werd in de kortste keren gerepareerd tot 2-2. De 3-2 en de 4-2 waren 2 buitengewoon fraaie doelpunten van onze spits Ricky. Mooie overwinning.  

Zaterdag 2 april 2022.

Blijdorp  - Hermes-D.V.S. 5-1

Hermes-D.V.S. 3 - Pernis 3  3-3

Deltasport 5 - Hermes-D.V.S. 5  3-1

Hermes-D.V.S. 023-1 - LYRA O23-2  4-2

Hekelingen O19-3 - Hermes-D.V.S. O19-1 2-3

VDL O17-1 - Hermes-D.V.S. O17-1  3-1

Hermes-D.V.S. O17-2 - Hillegersberg O17-2 2-4

Zwaluwen O15-2  - Hermes-D.V.S. O15-1  3-1

Maense O15-2- Hermes-D.V.S. O15-3  5-3

Kethel Spaland O13-4 - Hermes-D.V.S. O13-1  2-0

Hermes-D.V.S. O13-2 - HWD O13-1  1-5

CWO O11-2 - Hermes-D.V.S. O11-1  0-5

Hermes-D.V.S O11-2 - VFC O11-5  3-1

Hekelingen O11-3JM - Hermes-D.V.S. O11-3  3-0

Hermes-D.V.S O11-4 - Westlandia O11-3  4-2

Nieuwenhoor MO17-1 - Hermes-D.V.S. MO17-1  2-2

 

Zondag 3 april 2022

Hermes-D.V.S. 3 - VOC 8  1-4


Agenda
Bekijk de hele agenda

Algemeen nieuws

04-11-22 » Voorwoord
06-10-22 » Voorwoord
05-10-22 » Voorwoord
02-09-22 » Voorwoord

Voetbal nieuws

21-10-21 » Voetbalnieuws
01-08-21 » Voetbalsenioren
21-04-21 » Jeugdvoetbal
16-04-21 » Jeugdvoetbal
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing
Akkoord
Wij gebruiken cookies om de ervaring op onze website te verbeteren, statistieken bij te houden en je toegang te geven tot onze social media.
Door gebruik te maken van deze website of door op akkoord te drukken, ga je akkoord met ons cookiebeleid zoals beschreven in het privacy statement. Je kan cookies ook niet accepteren.