• vrijdag 24 november
    Najaars ALV 2023
  • zaterdag 7 oktober
    Vriendendiner
  • zaterdag 3 december, 15:00 uur
    VDL O23-1 - Hermes DVS O23-1
  • zaterdag 3 december, 08:30 uur
    Hermes DVS JO8-1 - VFC JO8-3
  • zondag 4 december, 11:00 uur
    Hermes DVS 2 - Victoria'04 2
  • zaterdag 3 december, 11:30 uur
    MVV '27 JO19-2 - Hermes DVS JO19-1
  • zaterdag 3 december, 10:30 uur
    Hermes DVS JO9-1 - VFC JO9-2
  • zaterdag 3 december, 10:30 uur
    Kethel Spaland JO13-1 - Hermes DVS JO13-1
  • zaterdag 3 december, 10:45 uur
    Hermes DVS JO13-2 - VDL JO13-2
  • zaterdag 3 december, 12:30 uur
    Deltasport 5 - Hermes DVS 6
  • zaterdag 3 december, 15:45 uur
    Hermes DVS JO19-2 - Excelsior'20 JO19-2
  • zaterdag 3 december, 14:00 uur
    Hermes DVS 4 - Rijnm/Hgvl.Sp. 7
  • zaterdag 3 december, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-3 - sv Poortugaal JO11-6
  • woensdag 30 november, 19:30 uur
    Barendrecht JO19-5 - Hermes DVS JO19-2
  • zaterdag 3 december, 08:30 uur
    Kethel Spaland JO8-4 - Hermes DVS JO8-2
  • zaterdag 3 december, 08:45 uur
    Hermes DVS JO11-4 - PPSC JO11-2
  • zondag 27 november, 14:00 uur
    Meeuwenplaat 2 - Hermes DVS 2
  • zaterdag 3 december, 08:30 uur
    MVV '27 JO17-2 - Hermes DVS JO17-1
  • zaterdag 3 december, 16:15 uur
    Hermes DVS JO15-3 - Victoria'04 JO15-3
  • zaterdag 3 december, 14:30 uur
    Overmaas 1 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 3 december, 08:30 uur
    LYRA JO13-5 - Hermes DVS JO13-3
  • zaterdag 3 december, 10:30 uur
    Kethel Spaland JO11-1 - Hermes DVS JO11-1
  • zaterdag 3 december, 11:15 uur
    Zwaluwen MO20-1 - Hermes DVS MO20-1
  • zaterdag 3 december, 11:45 uur
    Hermes DVS 2 - Excelsior'20 2
  • zaterdag 3 december, 14:30 uur
    Hermes DVS O23-2 - VVOR O23-2
  • zaterdag 3 december, 10:10 uur
    Blijdorp JO15-1 - Hermes DVS JO15-1
  • zaterdag 3 december, 10:10 uur
    St.Hooger JO9-3 - Hermes DVS JO9-2
  • zaterdag 3 december, 08:30 uur
    Blijdorp JO11-4 - Hermes DVS JO11-2
  • zaterdag 3 december, 10:00 uur
    Hermes DVS JO15-2 - Blijdorp JO15-2

Zaterdag 10 september Hermes-DVS - Sparta 1888, beslissingswedstrijd

Zaterdag 10 september

Beslissingswedstrijd Promotie/ Degradatie naar de Topklasse 2023 op het veld van Excelsior"20

Hermes-DVS Heren 1 - Sparta 1888              2 x 50 overs        aanvang 11.00 uur

De winnaar blijft of gaat naar de Topklasse 2023, de verliezer blijft of gaat naar de Hoofdklasse 2023.

De KNCB heeft in al haar wijsheid het veld van Excelsior"20 aangewezen als speellocatie. Met welke witte bal en op welke ondergrond er gespeeld wordt, zal dinsdagavond op het veld van Excelsior"20 bepaald worden door middel van een toss, bijgewoond door de cricketvoorzitters van beide clubs.

.

Agenda
Bekijk de hele agenda

Algemeen nieuws

04-11-22 » Voorwoord
06-10-22 » Voorwoord
05-10-22 » Voorwoord
02-09-22 » Voorwoord

Voetbal nieuws

21-10-21 » Voetbalnieuws
01-08-21 » Voetbalsenioren
21-04-21 » Jeugdvoetbal
16-04-21 » Jeugdvoetbal
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing
Akkoord
Wij gebruiken cookies om de ervaring op onze website te verbeteren, statistieken bij te houden en je toegang te geven tot onze social media.
Door gebruik te maken van deze website of door op akkoord te drukken, ga je akkoord met ons cookiebeleid zoals beschreven in het privacy statement. Je kan cookies ook niet accepteren.