• vrijdag 30 september
    18e Hermes Open Golftoernooi
  • zaterdag 1 oktober, 08:30 uur
    Excelsior'20 JO11-2 - Hermes DVS JO11-1
  • zaterdag 1 oktober, 11:00 uur
    Hermes DVS JO16-1 - Excelsior M JO16-3
  • zaterdag 1 oktober, 15:00 uur
    VDL 7 - Hermes DVS 5
  • zaterdag 1 oktober, 10:30 uur
    CWO JO9-4 - Hermes DVS JO9-2
  • zondag 2 oktober, 12:00 uur
    WCR 3 - Hermes DVS 2
  • zaterdag 1 oktober, 11:00 uur
    Hermes DVS JO15-1 - Kethel Spaland JO15-1
  • zaterdag 1 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-2 - Zestienhoven JO13-4
  • zaterdag 1 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-3 - Schipluiden JO13-2
  • zaterdag 1 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO8-1 - HBSS JO8-1
  • zaterdag 1 oktober, 10:00 uur
    PPSC JO11-2 - Hermes DVS JO11-3
  • zaterdag 1 oktober, 12:00 uur
    Hermes DVS 3 - CWO 4
  • zaterdag 1 oktober, 14:00 uur
    Excelsior'20 4 - Hermes DVS 4
  • zaterdag 1 oktober, 10:30 uur
    NOCKralingen JO15-1 - Hermes DVS JO15-2
  • zaterdag 1 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-1 - VFC JO9-3
  • zaterdag 1 oktober, 12:00 uur
    Pernis 2 - Hermes DVS 2
  • zaterdag 1 oktober, 09:00 uur
    Hermes DVS JO11-2 - VFC JO11-3
  • zaterdag 1 oktober, 14:30 uur
    Hermes DVS 1 - BZC/Zuiderpark 1
  • zaterdag 1 oktober, 11:30 uur
    MVV '27 JO15-2 - Hermes DVS JO15-3
  • zaterdag 1 oktober, 11:15 uur
    Zwaluwen MO20-1 - Hermes DVS MO20-1
  • zaterdag 1 oktober, 10:00 uur
    GLZ Delfshaven JO8-2 - Hermes DVS JO8-2
  • zaterdag 1 oktober, 15:00 uur
    Smitshoek O23-4 - Hermes DVS O23-2
  • zaterdag 1 oktober, 14:15 uur
    Hermes DVS JO19-1 - Blijdorp JO19-2
  • zaterdag 1 oktober, 13:15 uur
    Hermes DVS 6 - Excelsior'20 5
  • zaterdag 1 oktober, 09:30 uur
    HBSS JO13-1 - Hermes DVS JO13-1

Cricketprogramma voor weekend 3 en 4 september a.s.

Hierbij het cricketprogramma voor zaterdag 3 en zondag 4 september a.s. 

Zaterdag 3 september 

1. Hermes DVS Heren 1- Bloemendaal 1              Hoofdklasse play-off Semi Final 2     2 x 50 overs       aanvang 11.00 uur     veld 1

Zondag 4 september

1. Quick Hg 1 - Winnaar Semi Final 2                  Hoofdklasse play-off Grand Final       2 x 50 overs       aanvang 11.00 uur

Zaterdag 10 of Zondag 11 september

Nr 10 Topklasse Sparta - winnaar Grand Final  speelt een promotie/degradatiewedstrijd om één plek in de Topklasse 2023

.

Agenda
Bekijk de hele agenda

Algemeen nieuws

02-09-22 » Voorwoord
23-08-22 » Voorwoord
29-07-22 » Voorwoord
10-07-22 » Voorwoord
21-06-22 » Voorwoord
14-06-22 » Voorwoord

Voetbal nieuws

21-10-21 » Voetbalnieuws
01-08-21 » Voetbalsenioren
21-04-21 » Jeugdvoetbal
16-04-21 » Jeugdvoetbal
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing
Akkoord
Wij gebruiken cookies om de ervaring op onze website te verbeteren, statistieken bij te houden en je toegang te geven tot onze social media.
Door gebruik te maken van deze website of door op akkoord te drukken, ga je akkoord met ons cookiebeleid zoals beschreven in het privacy statement. Je kan cookies ook niet accepteren.