• vrijdag 30 september
    18e Hermes Open Golftoernooi
  • zaterdag 1 oktober, 11:00 uur
    Hermes DVS JO16-1 - Excelsior M JO16-3
  • zaterdag 1 oktober, 15:00 uur
    VDL 7 - Hermes DVS 5
  • zaterdag 1 oktober, 14:15 uur
    Hermes DVS JO19-1 - Blijdorp JO19-2
  • zondag 2 oktober, 12:00 uur
    WCR 3 - Hermes DVS 2
  • zaterdag 1 oktober, 12:00 uur
    Hermes DVS 3 - CWO 4
  • zaterdag 1 oktober, 08:30 uur
    Excelsior'20 JO11-2 - Hermes DVS JO11-1
  • zaterdag 1 oktober, 15:00 uur
    Smitshoek O23-4 - Hermes DVS O23-2
  • zaterdag 1 oktober, 10:00 uur
    PPSC JO11-2 - Hermes DVS JO11-3
  • zaterdag 1 oktober, 10:30 uur
    CWO JO9-4 - Hermes DVS JO9-2
  • zaterdag 1 oktober, 10:00 uur
    GLZ Delfshaven JO8-2 - Hermes DVS JO8-2
  • zaterdag 1 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO8-1 - HBSS JO8-1
  • zaterdag 1 oktober, 11:15 uur
    Zwaluwen MO20-1 - Hermes DVS MO20-1
  • zaterdag 1 oktober, 13:15 uur
    Hermes DVS 6 - Excelsior'20 5
  • zaterdag 1 oktober, 14:30 uur
    Hermes DVS 1 - BZC/Zuiderpark 1
  • zaterdag 1 oktober, 09:30 uur
    HBSS JO13-1 - Hermes DVS JO13-1
  • zaterdag 1 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-2 - Zestienhoven JO13-4
  • zaterdag 1 oktober, 12:00 uur
    Pernis 2 - Hermes DVS 2
  • zaterdag 1 oktober, 10:30 uur
    NOCKralingen JO15-1 - Hermes DVS JO15-2
  • zaterdag 1 oktober, 11:00 uur
    Hermes DVS JO15-1 - Kethel Spaland JO15-1
  • zaterdag 1 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-3 - Schipluiden JO13-2
  • zaterdag 1 oktober, 09:00 uur
    Hermes DVS JO11-2 - VFC JO11-3
  • zaterdag 1 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-1 - VFC JO9-3
  • zaterdag 1 oktober, 11:30 uur
    MVV '27 JO15-2 - Hermes DVS JO15-3
  • zaterdag 1 oktober, 14:00 uur
    Excelsior'20 4 - Hermes DVS 4

Cricketprogramma voor zaterdag 27 en zondag 28 augustus a.s.

Hierbij het cricketprogramma voor zaterdag 27 en zondag 28 augustus a.s.

Zaterdag 27 augustus

1. Hermes DVS Zami- Olympia CC Zami          Zamipoule 3        2x 35 overs         aanvang 13.30 uur   veld i.o.m. groundstaff

Zondag 28 augustus

Hermes DVS Heren 1 speelt de 1e ronde van de finaleronde om het kampioenschap van de Hoofdklasse als nr 1 in de eindrangschikking na Fase 2

1. Nr 1 Hermes DVS Heren 1-  Nr 2 Quick Hg       Hoofdklasse finalerondes      2 x 50 overs            aanvang 11.00 uur     veld 1       Preliminary Finale

   Nr 3 Rood en Wit- Nr 3 Bloemendaal                 Hoofdklasse  finalerondes     2 x 50 overs             aanvang 11.00 uur                     Semifinale 1

Zaterdag 3 september

Verliezer Preliminary finale - Winnaar Semifinale 1                                                                                                                                Seminfinale 2

Zondag 4 september

Winnaar Elimination Finale- Winnaar Semifinale 2   = Kampioen van de Hoofdklasse 2022, en er volgt dan het volgend weekend Promotie/Degradatiewestrijd tegen de als nr 10 geëindigde van de Topklasse 2022 voor één plek in de Topklasse 2023

Zondag 28 augustus

2. Ghausia CC - Hermes DVS Heren 2                Eerste Klasse                  2 x 50 overs                    aanvang 11.00 uur

Bij winst Hermes DVS Heren 2 blijven zij behouden voor de Eerste Klasse 2023 , bij verlies degradeert Hermes DVS Heren 2 naar de overgangsklasse 2023    

.

Agenda
Bekijk de hele agenda

Algemeen nieuws

02-09-22 » Voorwoord
23-08-22 » Voorwoord
29-07-22 » Voorwoord
10-07-22 » Voorwoord
21-06-22 » Voorwoord
14-06-22 » Voorwoord

Voetbal nieuws

21-10-21 » Voetbalnieuws
01-08-21 » Voetbalsenioren
21-04-21 » Jeugdvoetbal
16-04-21 » Jeugdvoetbal
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing
Akkoord
Wij gebruiken cookies om de ervaring op onze website te verbeteren, statistieken bij te houden en je toegang te geven tot onze social media.
Door gebruik te maken van deze website of door op akkoord te drukken, ga je akkoord met ons cookiebeleid zoals beschreven in het privacy statement. Je kan cookies ook niet accepteren.