• vrijdag 30 september
    18e Hermes Open Golftoernooi
  • zaterdag 1 oktober, 08:30 uur
    Excelsior'20 JO11-2 - Hermes DVS JO11-1
  • zaterdag 1 oktober, 09:00 uur
    Hermes DVS JO11-2 - VFC JO11-3
  • zaterdag 1 oktober, 13:15 uur
    Hermes DVS 6 - Excelsior'20 5
  • zaterdag 1 oktober, 12:00 uur
    Pernis 2 - Hermes DVS 2
  • zondag 2 oktober, 12:00 uur
    WCR 3 - Hermes DVS 2
  • zaterdag 1 oktober, 10:00 uur
    GLZ Delfshaven JO8-2 - Hermes DVS JO8-2
  • zaterdag 1 oktober, 11:00 uur
    Hermes DVS JO15-1 - Kethel Spaland JO15-1
  • zaterdag 1 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO8-1 - HBSS JO8-1
  • zaterdag 1 oktober, 14:15 uur
    Hermes DVS JO19-1 - Blijdorp JO19-2
  • zaterdag 1 oktober, 10:30 uur
    CWO JO9-4 - Hermes DVS JO9-2
  • zaterdag 1 oktober, 09:30 uur
    HBSS JO13-1 - Hermes DVS JO13-1
  • zaterdag 1 oktober, 10:00 uur
    PPSC JO11-2 - Hermes DVS JO11-3
  • zaterdag 1 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-3 - Schipluiden JO13-2
  • zaterdag 1 oktober, 14:00 uur
    Excelsior'20 4 - Hermes DVS 4
  • zaterdag 1 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-2 - Zestienhoven JO13-4
  • zaterdag 1 oktober, 12:00 uur
    Hermes DVS 3 - CWO 4
  • zaterdag 1 oktober, 14:30 uur
    Hermes DVS 1 - BZC/Zuiderpark 1
  • zaterdag 1 oktober, 11:15 uur
    Zwaluwen MO20-1 - Hermes DVS MO20-1
  • zaterdag 1 oktober, 11:00 uur
    Hermes DVS JO16-1 - Excelsior M JO16-3
  • zaterdag 1 oktober, 15:00 uur
    Smitshoek O23-4 - Hermes DVS O23-2
  • zaterdag 1 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-1 - VFC JO9-3
  • zaterdag 1 oktober, 15:00 uur
    VDL 7 - Hermes DVS 5
  • zaterdag 1 oktober, 11:30 uur
    MVV '27 JO15-2 - Hermes DVS JO15-3
  • zaterdag 1 oktober, 10:30 uur
    NOCKralingen JO15-1 - Hermes DVS JO15-2

Cricketprogramma voor weekenden 13/14 en 20/21 augustus a.s.

Hierbij het cricketprogramma voor weekenden 13/14 augustus en 20/21 augustus a.s. 

Zaterdag 13 augustus

1. Hermes DVS Heren 2- Eindhoven CC 1                  Eerste Klasse                        2 x 50 overs      aanvang 11.00 uur                           veld 1   (inhaalwedstrijd)

2. Hermes DVS Zami- Sparta Zami                             Zamipoule 3                          2 x 35 overs      aanvang 13.30 uur of eerder i.o.o.   veld 2

Zondag 14 augustus

1.Rood en Wit 1- Hermes DVS Heren 1                    Hoofdklasse playoff Fase 2   2 x 50 overs   aanvang 11.00 uur

2.Hermes DVS Heren 2- VCC 2                                Eerste Klasse                        2 x 50 overs  aanvang 11.00 uur   veld i.o.m. groudstaff

 

Zaterdag 20 augustus

1.Hermes DVS Heren 1- Bloemendaal 1                Hoofdklasse play-off Fase 2  2 x 50 overs   aanvang 11.00 uur  veld 1

2. Ghausia CC 1- Hermes DVS Heren 2                Eerste Klasse                        2 x 50 overs   aanvang 11.00 uur    ( inhaalwedstrijd)

Zami    vrij weekend

Zondag 21 augustus


1. Excelsior"20 2 - Hermes DVS Heren 2              Eerste Klasse                     2 x 50 overs   aanvang 11.00 uur

 

.

Agenda
Bekijk de hele agenda

Algemeen nieuws

02-09-22 » Voorwoord
23-08-22 » Voorwoord
29-07-22 » Voorwoord
10-07-22 » Voorwoord
21-06-22 » Voorwoord
14-06-22 » Voorwoord

Voetbal nieuws

21-10-21 » Voetbalnieuws
01-08-21 » Voetbalsenioren
21-04-21 » Jeugdvoetbal
16-04-21 » Jeugdvoetbal
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing
Akkoord
Wij gebruiken cookies om de ervaring op onze website te verbeteren, statistieken bij te houden en je toegang te geven tot onze social media.
Door gebruik te maken van deze website of door op akkoord te drukken, ga je akkoord met ons cookiebeleid zoals beschreven in het privacy statement. Je kan cookies ook niet accepteren.