• zaterdag 4 juni
    Super Saturday: End of Season
  • zaterdag 28 mei, 15:00 uur
    Slikkerveer JO19-2 - Hermes DVS JO19-1
  • woensdag 1 juni, 20:00 uur
    VDL VR2 - Hermes DVS VR1
  • zaterdag 28 mei, 00:00 uur
    CWO VR1 - Hermes DVS VR1
  • woensdag 1 juni, 20:00 uur
    Hermes DVS 3 - Rijnm/Hgvl.Sp. 6
  • maandag 30 mei, 19:30 uur
    Barendrecht MO17-2 - Hermes DVS MO17-1
  • woensdag 1 juni, 20:30 uur
    HBSS 4 - Hermes DVS 4
  • zaterdag 28 mei, 11:15 uur
    LMO MO17-1 - Hermes DVS MO17-1
  • zaterdag 28 mei, 11:30 uur
    DVO '32 2 - Hermes DVS 2
  • zaterdag 28 mei, 13:45 uur
    GHVV'13 7 - Hermes DVS 3
  • zaterdag 4 juni, 11:45 uur
    Hermes DVS 2 - MSV '71 2
  • zondag 29 mei, 10:00 uur
    SCO '63 2 - Hermes DVS 2
  • zondag 29 mei, 10:30 uur
    Hermes DVS 3 - FCB/FC Banlieue 3
  • zaterdag 28 mei, 14:30 uur
    Rotterdam United 1 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 28 mei, 13:45 uur
    Hermes DVS 4 - CION 3
  • zaterdag 28 mei, 11:30 uur
    Hermes DVS 5 - DVO '32 8
  • zaterdag 28 mei, 11:45 uur
    Hermes DVS O23-1 - GHVV'13 O23-1
  • zaterdag 4 juni, 13:00 uur
    Smitshoek 11 - Hermes DVS 3
  • zaterdag 4 juni, 14:30 uur
    Hermes DVS 1 - SVV 1
  • zaterdag 4 juni, 10:30 uur
    Hermes DVS MO17-1 - Spijkenisse MO17-1

Cricketprogramma voor zaterdag 14 en zondag 15 mei a.s.

Hierbij het cricketprogramma voor zaterdag 14 en zondag 15 mei a.s. 

Zaterdag 14 mei

1. Rood en Wit 1 - Hermes DVS Heren 1       Hoofdklasse  2 x 50 overs     aanvang 11.00 uur

2.Groen Wit 2 - Hermes DVS Heren 2           Eerste Klasse 2 x 50 overs    aanvang 11.00 uur 

Deze wedstrijd word gespeeld op Hermes DVS Loopuyt Oval , veld 1 , kunstgraswicket na overleg met groudstaff

3. Hermes DVS Zami-Concordia Zami         Zamipoule 3  2 x 35 overs    aanvang 13.30 uur   veld 2 

Zondag 15 mei

1.Hermes DVS Heren 1- Groen Wit 1        Hoofdklasse 2 x 50 overs     aanvang 11.00 uur   veld 1

2. Wanica Star 2- Hermes DVS Heren 3   Klasse 3D    2 X 40 overs     aanvang 13.00 uur

3.Hermes DVS U15- Quick Hg u15           u15 poule   2 x 30 overs       aanvang 9.00 uur    veld 2

4.Hermes DVS U11- VCC 2 U11                 u11 hb     2 x 20 overs       aanvang 9.00 uur  op het kunstgrasveld

of na contact JCC met VCC  aanvang 13.30 uur dan op veld 2

5. Carousel u9                                        locatie nnb                              aanvang 9.00 uur

.

Agenda
Bekijk de hele agenda

Algemeen nieuws

26-04-22 » Voorwoord
22-04-22 » Voorwoord
13-04-22 » Voorwoord
01-04-22 » Voorwoord
28-03-22 » Voorwoord

Voetbal nieuws

21-10-21 » Voetbalnieuws
01-08-21 » Voetbalsenioren
21-04-21 » Jeugdvoetbal
16-04-21 » Jeugdvoetbal
10-02-21 » Jeugdvoetbal
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing
Akkoord
Wij gebruiken cookies om de ervaring op onze website te verbeteren, statistieken bij te houden en je toegang te geven tot onze social media.
Door gebruik te maken van deze website of door op akkoord te drukken, ga je akkoord met ons cookiebeleid zoals beschreven in het privacy statement. Je kan cookies ook niet accepteren.