• zaterdag 4 juni
    Super Saturday: End of Season
  • zaterdag 28 mei, 00:00 uur
    CWO VR1 - Hermes DVS VR1
  • zaterdag 28 mei, 11:30 uur
    DVO '32 2 - Hermes DVS 2
  • zaterdag 28 mei, 13:45 uur
    GHVV'13 7 - Hermes DVS 3
  • zaterdag 28 mei, 15:00 uur
    Slikkerveer JO19-2 - Hermes DVS JO19-1
  • zaterdag 28 mei, 13:45 uur
    Hermes DVS 4 - CION 3
  • maandag 30 mei, 19:30 uur
    Barendrecht MO17-2 - Hermes DVS MO17-1
  • woensdag 1 juni, 20:00 uur
    Hermes DVS 3 - Rijnm/Hgvl.Sp. 6
  • zaterdag 28 mei, 11:15 uur
    LMO MO17-1 - Hermes DVS MO17-1
  • woensdag 1 juni, 20:00 uur
    VDL VR2 - Hermes DVS VR1
  • zaterdag 28 mei, 11:45 uur
    Hermes DVS O23-1 - GHVV'13 O23-1
  • zaterdag 4 juni, 14:30 uur
    Hermes DVS 1 - SVV 1
  • zaterdag 4 juni, 11:45 uur
    Hermes DVS 2 - MSV '71 2
  • zaterdag 4 juni, 13:00 uur
    Smitshoek 11 - Hermes DVS 3
  • zaterdag 4 juni, 10:30 uur
    Hermes DVS MO17-1 - Spijkenisse MO17-1
  • zondag 29 mei, 10:30 uur
    Hermes DVS 3 - FCB/FC Banlieue 3
  • zaterdag 28 mei, 14:30 uur
    Rotterdam United 1 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 28 mei, 11:30 uur
    Hermes DVS 5 - DVO '32 8
  • woensdag 1 juni, 20:30 uur
    HBSS 4 - Hermes DVS 4
  • zondag 29 mei, 10:00 uur
    SCO '63 2 - Hermes DVS 2

Tombola uitslagen

Winnaars kunnen contact opnemen via evenementen@hermesdvs.nl, met hun lotnummer en contactgegevens!

Winnaars Ronde 1

  • 2x cocktails bij 1714: Mike de Lange
  • Bidon Optisport: Maurice de Waart
  • Bidon Optisport: Frits Horn
  • Bonte Koe pakket: Willem Schikhof
  • Voucher Anita de Groot: Demi de Wolff
  • 45min squash op Hermes: Gökhan Çayir
  • 2x cocktails bij Post: Maurice de Waart
  • Flesje wijn van hetwijnhuis.nl: Robin ter Plegt
  • Mok en tasje Stripes: Jasper Plugge
  • Mok en tasje Stripes: Ella
  • Voucher Weeshuis: Roy Degrassi
  • 4 gangendiner + bubbels bij De Eenling: Willem vd Wal

Winnaars Ronde 2

  • Cadeaubon Babbels: Esther Schoutrop
  • 2x cinematicket Wenneker: Ralph Elenbaas
  • 45min squash op Hermes: Daniel vd Wal
  • 2x cocktails bij 1714: Sebastiaan Braat
  • Voucher Weeshuis: Marcel de Lange
  • Aquasport bij Optisport: Hans de Roos
  • Flesje wijn van hetwijnhuis.nl: Brian Plooij
  • Mok en tasje Stripes: Wouter van Oort
  • Mok en tasje Stripes: Hans de Roos
  • Muts Weeskranig: Esther Schoutrop
  • Gesigneerd Feyenoordshirt: Gökhan Çayir

Winnaars Ronde 3

  • Zwemmen met je team bij Optisport: Linda Maagdenberg
  • Voucher Anita de Groot: Martin Meijer
  • 2x cinematicket Wenneker: Marvin Vogels
  • Tennisclinic met je team: Robin ter Plegt
  • Borrelplank + 2 cocktails: Maureen 
  • Flesje wijn van hetwijnhuis.nl: Jaco van Giezen
  • Stripes cadeaubon: Britt Gelderblom
  • Trui Weeskranig: Lou Bourrani
  • Overnachting voor 2 personen inclusief ontbijt bij Fletcher Hoenderloo: Erwin vd Berg

Agenda
Bekijk de hele agenda

Algemeen nieuws

26-04-22 » Voorwoord
22-04-22 » Voorwoord
13-04-22 » Voorwoord
01-04-22 » Voorwoord
28-03-22 » Voorwoord

Voetbal nieuws

21-10-21 » Voetbalnieuws
01-08-21 » Voetbalsenioren
21-04-21 » Jeugdvoetbal
16-04-21 » Jeugdvoetbal
10-02-21 » Jeugdvoetbal
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing
Akkoord
Wij gebruiken cookies om de ervaring op onze website te verbeteren, statistieken bij te houden en je toegang te geven tot onze social media.
Door gebruik te maken van deze website of door op akkoord te drukken, ga je akkoord met ons cookiebeleid zoals beschreven in het privacy statement. Je kan cookies ook niet accepteren.